-
Posts
5940 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KrystynaS
-
Pogryziony Misio pojechał do domku do Wrocławia!
KrystynaS replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Jesteś Dorothy :lol:. Jak myślisz, co radzisz bo Ty dobrze mówisz. -
Pogryziony Misio pojechał do domku do Wrocławia!
KrystynaS replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Oj Dorothy jest tu bardzo potrzebna. Co Ona na to???? -
Pogryziony Misio pojechał do domku do Wrocławia!
KrystynaS replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Witaj Andzia!!!! Bardzo, bardzo Ci dziękuję, że zajęłaś się Misiakiem. Wszystkie Ci bardzo dziękujemy za pomoc :modla: -
Pogryziony Misio pojechał do domku do Wrocławia!
KrystynaS replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Witajcie, dobry wieczór!!!! Rany boskie ale wiadomość. Misiu, chłopie bo ja tu jeszcze zejdę na serce przed niedzielą. No Dorothy Ty to miałaś nosa z tym wetem, naprawdę. A może to nie nos tylko Twoja wiedza i rutyna. Taaak zdecydowanie to. Wolę nie myśleć co by było jakby był nadal na klatce. Ewab do którego weta pojechali???? Bo może jak jest złamanie to od razu składają. -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
Rany boskie, skąd w tym psie tyle siły, werwy, energii!!!! :crazyeye: Szczęśliwy, rozbiegany Xantuś kochany. :loveu: Zgryźliwie przypomnę iż w sierpniu stwierdzono, że ma najwyżej 3 m-ce życia przed sobą. Durna baba, kłamczucha :angryy: Słoneczko przyznaj się, Ty psy podmieniłaś :evil_lol::loveu: -
Kora - śliczny kudłaczek Pojechała do swojego domku w Kielcach!
KrystynaS replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Kora nikt do ciebie nie zagląda :-(. I jak tu biedulko masz znaleźć domek??? Co się z tobą dzieje kudłatko??? Chyba dostała już ostatni zastrzyk??? Iwop co z nią??? Szczeniaczek też na działce razem z mamą??? -
Pogryziony Misio pojechał do domku do Wrocławia!
KrystynaS replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Miś jest chyba taki owczarkowaty, długowłosy. No już nie mogę się doczekać kiedy go zobaczę "na żywo". -
Pogryziony Misio pojechał do domku do Wrocławia!
KrystynaS replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Przepiękny pies!!!! :loveu: Taki prawdziwy miś. Zauważyłyście jaki ma niespotykany nos, taki dwukolorowy. Pyszczek ach .... :loveu: Fajny model kagańca mają w Ostrowcu :D -
Pogryziony Misio pojechał do domku do Wrocławia!
KrystynaS replied to iwop's topic in Już w nowym domu
No Dziewczyny jak dobrze, że dziś wszystko załatwiłyście. :multi: ...... Ale mniej go już boli, nie śpi na klatce w bloku, no i w ogóle. Dobrze mu zrobi te kilka dni w mieszkaniu i kontakt z człowiekiem. I ten ogon .... lepiej się poczuł psychicznie -
Pogryziony Misio pojechał do domku do Wrocławia!
KrystynaS replied to iwop's topic in Już w nowym domu
No to Miś już w hoteliku pod skrzydłami Pana Przemka :lol: a Iwop i Viris w drodze powrotnej do Ostrowca :lol: -
Pogryziony Misio pojechał do domku do Wrocławia!
KrystynaS replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Ewab czy byłaś razem z Dziewczynami w hoteliku???? Bo jak pytałam czy podjechać i pomóc coś to mówiły, że nie ma takiej potrzeby wszystko w porządku. -
Pogryziony Misio pojechał do domku do Wrocławia!
KrystynaS replied to iwop's topic in Już w nowym domu
No dobrze Dorothy, że naciskałaś, bardzo dobrze. Na więcej szczegółów musimy poczekać aż Dziewczyny wrócą do Ostrowca i coś napiszą. Chyba, że Ewab nam coś przekaże. [B]Andziu[/B] Miś w niedzielę pojedzie do Bielska-Białej do hoteliku przy lecznicy. Mam nadzieję, że nic się nie zmieni w tej kwestii. No i trzeba mu będzie szukać domu na stałe. -
Tekillko spokojnie, musi minąć parę godzin zanim dojdzie do siebie po narkozie. Nic się nie dzieje złego. Jak mówi Selenga jutro Micia już będzie całkiem przytomna ale może jeszcze trochę być ospała i nie będzie brykać. Najważniejsze, że już po operacji. Trzymaj się tekilla a Miciunia niech sobie odsypia póki co.
-
Pogryziony Misio pojechał do domku do Wrocławia!
KrystynaS replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Andzia pomogłaś z miejscem dla Misia. Dzięki Ci wielkie :modla: -
Pogryziony Misio pojechał do domku do Wrocławia!
KrystynaS replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z Dziewczynami, są już w Kielcach i dojeżdżają do hoteliku. Pewnie za parę minut będą na miejscu. Nie dopytałam, ale chyba przejmie Je ewab. Zdanie o Misiu bo dokładnie napisze iwop. Nie jest dobrze, został mocno pogryziony w tą łapkę, jest duża rana która już cuchnie. Łapę opatrzono ale nie usztywniono (tak zrozumiałam) właśnie ze względu na tą brzydką ranę. Prawdopodobnie jest złamanie. Dostał leki, antybiotyki w tabletkach i trzeba mu będzie je podawać przez kilka dni. Miś to młody psiak, wet ocenił go na niecały rok, tak ok. 10 miesięcy. -
Pogryziony Misio pojechał do domku do Wrocławia!
KrystynaS replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Ja dziś cały dzień wolna, jutro cały zajęta. Ewab wyślę Ci zaraz PW. -
Pogryziony Misio pojechał do domku do Wrocławia!
KrystynaS replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Panie Drogie dziś jestem do dyspozycji, jeśli zdecydujecie że przyjeżdżacie do Kielc i mogę się Wam przydać na coś to piszcie, dzwońcie (z małym wyprzedzeniem czasowym jeśli można) :lol:. Jutro niestety pracuję cały dzień. Viris czy Ty jako Moderator masz jakikolwiek wpływ na to Forum??? Te przeskakujące posty - no kiedyś to mnie trafi .....:angryy: -
Pogryziony Misio pojechał do domku do Wrocławia!
KrystynaS replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Iwop, Viris no ja po prostu :iloveyou: Was !!!!!!! Ewab :Rose: Czy Misio byłby u Pana Przemka w domu???? [SIZE=1]Ja dopiero pożegnałam hydraulików bo wczoraj wieczorem coś się porobiło z uszczelką w rurze i co sąsiadka z góry odkręciła wodę to zalewało mi łazienkę. Uroki mieszkania w bloku :mad: Podstawiłam miskę i zajmowałam się sprawą Misia[/SIZE] [SIZE=1]no ale dziś musiałam zmierzyć się z tym mokrym problemem.[/SIZE] -
Pogryziony Misio pojechał do domku do Wrocławia!
KrystynaS replied to iwop's topic in Już w nowym domu
VIRIS przywołuję Cię do porządku chociaż Ty żeś Moderator-Masakrator a ja zwykły pisarczyk na Forum. Ewab no widzisz - ALE wyszło. :multi: Misio pojedzie jutro lub pojutrze do weta w Ostrowcu, łapę opatrzą i poczeka. Myślę, że jak Viris pomoże to może nie szukać w Kielcach tylko w tej 'Przechowalni" pobyłby te 4 dni. Nie na klatce w bloku :shake: W niedzielę pojadę po Misia i Iwop no ...... i w drogę. Jak uważacie???? No i co Iwop na takie rozwiązanie???? bo my tu sobie tak planujemy. -
Pogryziony Misio pojechał do domku do Wrocławia!
KrystynaS replied to iwop's topic in Już w nowym domu
[B]Dorothy[/B] na Twą wiedzę - mógłby taki Misio opatrzony-usztywniony poczekać w Ostrowcu do niedzieli, czy koniecznie go taszczyć do Kielc na RTG? No bo sama widzisz, że mamy trochę problemów transportowych. -
Pogryziony Misio pojechał do domku do Wrocławia!
KrystynaS replied to iwop's topic in Już w nowym domu
To chrzan. Tam lecznice są otwarte pewnie do 18, Nie ma całodobowych. No ale pomysł miałam niezły co :evil_lol: tylko ten czas. Gdyby udało się tego nieszczęśnika zawieść do weta, usztywnić łapę i przechować tam gdzieś gdzie wie iwop do niedzieli. Czemu Ty jutro pracujesz :mad:, czemu wogóle musimy pracować :mad:. -
Pogryziony Misio pojechał do domku do Wrocławia!
KrystynaS replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Ewab jesteś jeszcze??? A jak Ty z czasem jutro???? Może pojechałybyśmy do Ostrowca, pomogłybyśmy Iwop zawieść Misia do weta, usztywnił by tą łapę i Miś zostałby tam gdzie pisała że przechowują psy przed wyjazdem do Mielca. Dałybyśmy radę czasowo jak myślisz. Tylko nie wiadomo ile czasu potrzeba żeby Sedalin zadziałał. No kombinuję jak ten koń. Iwop czemu Ty tak wcześnie chodzisz spać :placz: Co my tu biedne, same ustalimy??? -
Pogryziony Misio pojechał do domku do Wrocławia!
KrystynaS replied to iwop's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dorothy']Oczywiscie ze tak, nie po to tu robie tyle zamieszania zeby potem zostawic go na lodzie. :-)[/quote] :buzi: :Rose: -
Pogryziony Misio pojechał do domku do Wrocławia!
KrystynaS replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Ja nie wiem, znam go tylko ze zdjęć na wątku a Iwop już tu nie ma. Wygląda taki przed kolano. To chyba w ujęciu lecznicy będzie duży. [B]Dorothy[/B] Twoja propozycja dla Misia jest aktualna jeśli nawet znajdzie się parodniowe lokum w Kielcach??? Bo że w tak krótkim czasie ktoś pokocha go na tyle żeby zaproponować mu dom na stałe jakoś nie wierzę