Jump to content
Dogomania

KrystynaS

Members
  • Posts

    5940
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KrystynaS

  1. [quote name='magda222']W takim razie użyczam mojego konta i podejmuję się robienia rozliczeń.....[/quote] Konto to samo co na transport????
  2. [quote]Wiec, czy da rade jeszcze w schronisku Balbince dac hormona ?[/quote]Magda222 co Ty na to??? Zuziu a czy weterynarza macie blisko???? Nie może on podjechać do Ciebie??? Mam suczkę, która mieszkała na podwórku przez parę miesięcy. Była nieufna i bardzo się bała ludzi, zwiewała biegiem przed wszystkimi. Gdy już się trochę oswoiła w stosunku do mnie tak, że mogłam ją pogłaskać to pojechałam do weterynarza, opowiedziałam o suni i spytałam czy sprzeda mi jakiś środek antykoncepcyjny dla niej. Zawieść jej nie mogłam bo do samochodu za nic nie dała się wsadzić (zresztą do dziś się bardzo boi jeździć samochodem). Sprzedał mi hormon w strzykawce (nabrał do strzykawki odpowiednią ilość) i jeszcze dołożył igłę gratis :evil_lol:. Zastrzyk trzeba było podać podskórnie, wytłumaczył mi jak to należy fachowo zrobić. I zrobiłam jej ten zastrzyk sama - lewą ręką objęłam ją za szyję, dłonią złapałam za skórę na karku i lekko odciągnęłam, prawą ręką wbiłam strzykawkę i powoli wstrzyknęłam lek. Chyba nawet nie poczuła bo stała grzecznie. Jest wielkości Balbi albo nawet większa (27 kg) i długowłosa. Gdyby Ci ktoś pomógł i przytrzymał Balbi to na pewno byś sama potrafiła podać jej ten hormon, tylko czy weterynarz Ci sprzeda. Chyba, że wolisz z nią pojechać do lecznicy
  3. W 1 poście pisze, że Tosia jest wysterylizowana. Balbi tylko nie jest bo miała problemy zdrowotne (nowotwór i usuwano jej oczko) więc żeby jej nie obciążać nie wysterylizowano jej. W sytuacji jak piszesz Zuziu chyba zastrzyk hormonalny jest jedynym rozwiązaniem aby zachować względny spokój w hotelowym stadzie.
  4. O, to już mamy odpowiedź Zuzi. :lol: Jasne, że Zuzi będzie prościej otrzymać 1 przelew, a nam wpłacającym jest przecież wszystko jedno jaki numer konta wpiszemy na przelewie. Zatem kto koordynatorem/skarbnikiem??? Magda222 ????? Sabina02 ????
  5. Magdo tak jak się odgrażałam :evil_lol: przelew na benzynę poszszszedł. No to bordowe Tico (ładne) szykuj się na wycieczkę :evil_lol: [quote]Myślę ,że najwygodniej byłoby wpłacać za hotel bezpośrednio do ZuziM [/quote] Pomysł dobry, tylko co na to zuziaM.
  6. OK Magda. Jutro tzn. dziś tylko trochę później robię przelew No właśnie a [COLOR=Blue]co z kontem na hotel??[/COLOR] Już pora to ustalić, bo trzeba będzie zaraz wpłacać.
  7. Dzięki magda, czy to jest konto za podróż??? czy na hotel???
  8. Witaj Grzecho. To znaczy że wszystko poukładane i jedziecie w sobotę na pewno :lol: Czasem transport sprawia duży kłopot no bo go (transportu) nie ma całymi tygodniami. A tu tak się szczęśliwie ułożyło. Podziękowanie dla transportu :modla: A ciekawe co u zuziM??? Zuziu co słychać w hoteliku??? Nasze sunie chyba się już będą zaczynały powoli pakować??? :lol:
  9. Jakoś mi chyba trochę umknął ten post :oops:[quote name='magda222']Cioteczki kochane,proszę o [B]pomoc w pokryciu kosztów paliwa.[/B] Grzecho mówi,że to koszt w granicach [B]250-300 zł.[/B]..[/quote]Magdo dołączam się do kosztów podróży psic. 50 zł.
  10. [quote name='zuziaM']....... Poniewaz nie chce ich jednak zamykac na poczatek w kojcu, to [B]beda w drewnianej sporej zagrodzie z trawka[/B] :lol:. Na poczatku to konieczne, bo sa na dworze stale moje 3 suki i musza sie najpierw zapoznac ......... [/quote] Świetnie to pomyślałaś Zuziu :multi:. Nasze Panie Tyszanki (znaczy z Tychów/Tych??) będą miały na razie swój własny mały ogród.
  11. MICIA, TEKILLA wielu, wielu tortów z okazji rocznic "ponownych narodzin" Mici :new-bday: :BIG: Bądźcie nam zdrowe, radosne, szczęśliwe. :calus: :iloveyou: Podziękowania i życzenia dla Waszych Panów - Taty i Dinusia :evil_lol: że tak przyjęli Miciunię. WSZYSTKIEGO DOBREGO !!!!!! [SIZE=1]A jakieś zdjęciunio z uroczystości jest?????[/SIZE]
  12. Atosek świetnie wygląda :loveu: Jakiś taki duży się wydaje. No i ten jego "dziubek" :lol: Tylko on ma nadwagę :crazyeye: i to sporą, a to przy jego kłopotach zdrowotnych :shake:. Musisz mu Oleńka zrobić szlaban na jedzenie.
  13. [quote name='magda222']Jak wszystko dobrze pójdzie to w następną sobotę pojedziemy z Grzechem zawieźć suńki do ZuziM :)[/quote] :multi: :multi: no to niech nie idzie dobrze, niech wszystko idzie bardzo dobrze, a właściwie to niech idzie super wspaniale :thumbs:
  14. Tak, po tych 10 latach w schroniskowym boksie na betonie taka trawa w taaakim!!!!! ogrodzie to dla suń ..... no nawet nie wiem jak to nazwać. Raj. Balbinka pewnie już nie pamięta jak to jest na wolności, co to łąka, trawa, co to znaczy pobiegać czy pospacerować. A Tosia po prostu nie wie że coś takiego istnieje. Zna tylko swój boks. Byłyby szczęśliwe w tym hoteliku, ich siwe mordki nareszcie by się śmiały.
  15. Przeczytałam historię Balbinki i Tosi. Nie składam tzw. stałych deklaracji, ale chciałabym pomóc suczkom. Jeżeli zdecydujecie się na hotelik dla suń, to [B]do końca tego roku[/B] będę przesyłać na ich pobyt[B] 50 zł miesięcznie[/B]. :lol: Jeśli sponsorzy mają już nr. konta to ja też poproszę. No i kiedy zaczynamy wpłaty??? [SIZE=1][COLOR=Silver][COLOR=Plum]One powinny wyjść wreszcie z tego schroniska.Obie razem. I nadal być razem. [/COLOR] [/COLOR][/SIZE]
  16. Ale historia fiu, fiu :siara: Kradzieży nie popieram nigdy, no ale jest jakieś inne, skuteczne wyjście??? :p Nie ma jak na razie. A patrzeć jak zwierzę cierpi, no nie .... Nie jesteś wariatką słoneczko :shake:. Czasem myślę, że świat jeszcze istnieje tylko dzięki takim wariatom/ideowcom. Uważaj na siebie słonko. Wygłaskaj Xanta/Brutusa :loveu:.
  17. [quote name='ewa36'].....Nic sobie nie możesz zarzucić, możesz być tylko z siebie dumna że godnie i do końca wypełniłas swoją powinność. Wiem, nie powinnam tak myśleć. Gdybyś Ewo widziała ją w schronisku :placz:. Gdy będę umierać to obraz Lizy w schronie będzie mi stał przed oczami. Drugi taki obraz to jej widok w dniu śmierci. Chryste .... :placz: :placz: Ciągle myślę co zrobiłam nie tak, co przeoczyłam/przeoczyliśmy, co było źle skoro tak się skończyło. :placz: :placz:
  18. Lizo [*] przyszłam do Ciebie. Cały wieczór myślę o Tobie :-(
  19. Atos świetnie wygląda :loveu:. Przytył trochę, odmłodniał chyba :evil_lol: po prostu wypiękniał :loveu: Na przedniej łapce nie ma nawet śladu ran. Taki spokojny, szczęśliwy pies :loveu: Atosek :loveu:
  20. [quote].....filmik przedstawiający ulubiony środek transportu Brutusa- Kubę:smile: [/quote]:D :D środek transportu bardzo mnie ubawił :D :D dobrze to Xantuś (dla mnie Xantuś) sobie wykombinował :lol:. [quote]w ogóle z całego chodzenia po górach Brutus najbardziej lubił odpoczywać, [/quote] :lol: :lol: dzielny staruszek
×
×
  • Create New...