-
Posts
11984 -
Joined
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by hop!
-
Fiona - cudny kudłaczek z lasu pojechała do super domu!
hop! replied to iwop's topic in Już w nowym domu
żuraw!!! Przeczytaj wiadomość prywatną i wyślij mi odpowiedź!!! Deszczu nie lubi chyba większość psów (tak wynika z moich obserwacji). Ja bardzo lubię włóczyć się podczas deszczu (najchętniej letniego) i przez prawie 12 lat próbuję przekonać do tego mojego psa Gabiszona. Skutek - idzie, bo nie ma wyjścia ale bez cienia entuzjazmu. żuraw! Zdradź mi tajemnicę jak Ty to zrobiłaś, że Mała spuszczona ze smyczy nie zwiewa i jest posłuszna. To wręcz niewiarygodne. -
[quote name='żuraw']to nie są oznaki zboczenia !!! to normalne zachownia w celu ustalenia hierachii w stadzie !!! :)[/quote] Na pewno nie jest to zboczenie.:evil_lol: Ustalanie hierarchii - owszem ale chyba nie w tym przypadku. Myślę, że to próby rozładowania napięcia seksualnego i zaspokojenia instynktownych potrzeb towarzyszących cieczce. Obydwie mają trudne dni ale zupełnie inaczej to znoszą. Lulu na widok psich "chłopców" podskakuje, piszczy, próbuje się wyrwać ale dwie wstrętne łapy (moje) chwytają ją i windują w górę. Zaraz po powrocie do domu jest bardzo rozczarowana i zmartwiona. Po chwili na widok Niki staje się niesamowicie aktywna (zdjęcia tego nie oddają). Nika jest powolna i leniwa (nie wtedy gdy zwiewa). Majestatycznie wypina tyłek i stoi. Akcje Lulu najwyraźniej jej nie przeszkadzają.
-
[quote name='tamb']Widziałam Nike u mamy i hop! Jest śliczna, świetnie, że się dogadują z Lulu (Azją). Mama nie złości się o pogryzione fotele i stół, suńki podbiły jej serce. hop! wyprowadza każdą oddzielnie, nie jest to łatwe bo mają cieczke. Podziwiam za poświęcenie i pracę.[/quote] Ostatnio najczęstsze widoki (patrz poniżej) z udziałem naszych bohaterek - Niki i Lulu. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img239.imageshack.us/img239/9912/yo013rj2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/4179/yo015yy8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/3466/tsz033be8.jpg[/IMG][/URL] Mam nadzieję, że nikt mnie nie oskarży o zamieszczanie zdjęć o treści pornograficznej.;)
-
Maleństwo z Radomia-mamy domek-mała nie słyszy,prosze o rady...
hop! replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Miałam okazję zobaczyć sunię - w rzeczywistości jest jeszcze piękniejsza niż na zdjęciach. -
Fiona - cudny kudłaczek z lasu pojechała do super domu!
hop! replied to iwop's topic in Już w nowym domu
:loveu::loveu::loveu:!!! -
Bianka-po dwóch latach w schronie, ZNALAZŁA SUPER DOM W GIŻYCKU! Super !
hop! replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rybc!a']Najnowsze info z nowego domu: Bianka jest bardzo przestraszona, załatwia się w domu, jednak nowej rodzinie nic nie przeszkadza, poradzą sobie z tym-zapewniali mnie. Sunia zjadła wczoraj porcję kurczaka, rzuciła się na niego tak, jakby nigdy nie widziała jedzenia. Jest wychudzona. Cała rodzina jest zadowolona, w szczególności pani mama, chodzą za nią krok w krok i patrzą, czy czegoś nie potrzebuje. Oj, trafiła ta nasza Bianka (teraz już Sara) jak pączek w masło ![/quote] Wszystko fajnie, tylko niech bardzo ale to bardzo uważają na spacerach. Na przykładzie Niki - Aszki mogę powiedzieć, że ma nieprzewidziane reakcje (gwałtowne szarpnięcia, odskoki, zwroty albo nagle kładzie się i nie chce iść dalej). Może się przestraszyć różnych rzeczy (np.: na widok butelki leżącej na trawie Nika wykonała rekordowy skok w bok i dopiero po chwili dała się przekonać, że to nie jest zagrożenie). Rybc!a uczul tych ludzi, żeby bardzo uważali. Boję się, żeby Bianka nie uciekła tak jak Figa albo Nika - Aszka, która cudem odnalazła się po dwóch dniach. -
[quote name='madzia828']same super wieści:multi::multi::multi: tak się cieszę ze Aszka zostaje u Hop ja tez postaram sie przesłąć jakieś 30zł;);)[/quote] Ja też się cieszę a mój syn jeszcze bardziej. Nie mogłam podjąć innej decyzji, bo wszyscy ją pokochali chociaż straszna z niej chuliganka - np.: wczoraj obgryzła krzesło. Dzięki za pomoc finansową.
-
Proszę o zmianę tytułu wątku i przeniesienie do "Już w nowym domu". Zapadła ostateczna decyzja - Nika (Aszka) zostaje u mnie. Proszę też o składki (nawet najdrobniejsze) na moje konto na sterylizację, operację przepukliny i czyszczenie zębów Niki. Lulu (Azja) i Nika mają w tej chwili cieczkę. Potem obydwie suczki będą miały zabiegi i będzie to związane z dużymi wydatkami. Mam pieska Gabiszona. Sterylizacja jest konieczna.
-
Maleństwo z Radomia-mamy domek-mała nie słyszy,prosze o rady...
hop! replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Super wiadomości. :loveu: -
Fiona - cudny kudłaczek z lasu pojechała do super domu!
hop! replied to iwop's topic in Już w nowym domu
żuraw, sunia jest śliczna. Cieszę się, że jest u Ciebie.:loveu: -
Fiona - cudny kudłaczek z lasu pojechała do super domu!
hop! replied to iwop's topic in Już w nowym domu
[quote name='JoSi']Czy Twoje córki czytały książkę "Ronia, córka zbójnika" Astrid Lindgren? Jeśli nie to polecam, wtedy suczka zostanie Ronią. Zdjęcia bardzo dobre tylko kici jeszcze początkowe, przestraszona. Mam nadzieję, że tak teraz często nie wygląda.[/quote] Pozwolę sobie na małe sprostowanie - "[B]Ronja[/B], córka zbójnika". ;)