Jump to content
Dogomania

hop!

Members
  • Posts

    11984
  • Joined

  • Days Won

    5

Everything posted by hop!

  1. żuraw!!! Przeczytaj wiadomość prywatną i wyślij mi odpowiedź!!! Deszczu nie lubi chyba większość psów (tak wynika z moich obserwacji). Ja bardzo lubię włóczyć się podczas deszczu (najchętniej letniego) i przez prawie 12 lat próbuję przekonać do tego mojego psa Gabiszona. Skutek - idzie, bo nie ma wyjścia ale bez cienia entuzjazmu. żuraw! Zdradź mi tajemnicę jak Ty to zrobiłaś, że Mała spuszczona ze smyczy nie zwiewa i jest posłuszna. To wręcz niewiarygodne.
  2. [quote name='żuraw']to nie są oznaki zboczenia !!! to normalne zachownia w celu ustalenia hierachii w stadzie !!! :)[/quote] Na pewno nie jest to zboczenie.:evil_lol: Ustalanie hierarchii - owszem ale chyba nie w tym przypadku. Myślę, że to próby rozładowania napięcia seksualnego i zaspokojenia instynktownych potrzeb towarzyszących cieczce. Obydwie mają trudne dni ale zupełnie inaczej to znoszą. Lulu na widok psich "chłopców" podskakuje, piszczy, próbuje się wyrwać ale dwie wstrętne łapy (moje) chwytają ją i windują w górę. Zaraz po powrocie do domu jest bardzo rozczarowana i zmartwiona. Po chwili na widok Niki staje się niesamowicie aktywna (zdjęcia tego nie oddają). Nika jest powolna i leniwa (nie wtedy gdy zwiewa). Majestatycznie wypina tyłek i stoi. Akcje Lulu najwyraźniej jej nie przeszkadzają.
  3. [quote name='tamb']Widziałam Nike u mamy i hop! Jest śliczna, świetnie, że się dogadują z Lulu (Azją). Mama nie złości się o pogryzione fotele i stół, suńki podbiły jej serce. hop! wyprowadza każdą oddzielnie, nie jest to łatwe bo mają cieczke. Podziwiam za poświęcenie i pracę.[/quote] Ostatnio najczęstsze widoki (patrz poniżej) z udziałem naszych bohaterek - Niki i Lulu. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img239.imageshack.us/img239/9912/yo013rj2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/4179/yo015yy8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/3466/tsz033be8.jpg[/IMG][/URL] Mam nadzieję, że nikt mnie nie oskarży o zamieszczanie zdjęć o treści pornograficznej.;)
  4. Gabiszon (jego "twarz" na zdjęciu poniżej) nie może się doczekać na Nikę - Aszkę. Sunia wprowadzi się do nas dopiero wtedy, gdy skończy cieczkę. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img329.imageshack.us/img329/3501/noz014lu4.jpg[/IMG][/URL]
  5. A oto Gabiszon (a raczej jego "twarz"), który nie może się doczekać poznania Lulu (a wszystko przez cieczkę). [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img329.imageshack.us/img329/3501/noz014lu4.jpg[/IMG][/URL]
  6. Lulu od dwóch dni załatwia się na spacerze.:fadein:
  7. Zdjęcia nieciekawe ale tylko takie udało mi się zrobić.:oops:
  8. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img126.imageshack.us/img126/5839/yo056ha7.jpg[/IMG][/URL]
  9. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/8493/tsz023sh6.jpg[/IMG][/URL]
  10. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/7044/yo054bz2.jpg[/IMG][/URL]
  11. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img235.imageshack.us/img235/4332/yo002dm3.jpg[/IMG][/URL]
  12. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/8101/tsz015iq0.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/8885/tsz027im8.jpg[/IMG][/URL]
  14. Miałam okazję zobaczyć sunię - w rzeczywistości jest jeszcze piękniejsza niż na zdjęciach.
  15. [quote name='Rybc!a']Najnowsze info z nowego domu: Bianka jest bardzo przestraszona, załatwia się w domu, jednak nowej rodzinie nic nie przeszkadza, poradzą sobie z tym-zapewniali mnie. Sunia zjadła wczoraj porcję kurczaka, rzuciła się na niego tak, jakby nigdy nie widziała jedzenia. Jest wychudzona. Cała rodzina jest zadowolona, w szczególności pani mama, chodzą za nią krok w krok i patrzą, czy czegoś nie potrzebuje. Oj, trafiła ta nasza Bianka (teraz już Sara) jak pączek w masło ![/quote] Wszystko fajnie, tylko niech bardzo ale to bardzo uważają na spacerach. Na przykładzie Niki - Aszki mogę powiedzieć, że ma nieprzewidziane reakcje (gwałtowne szarpnięcia, odskoki, zwroty albo nagle kładzie się i nie chce iść dalej). Może się przestraszyć różnych rzeczy (np.: na widok butelki leżącej na trawie Nika wykonała rekordowy skok w bok i dopiero po chwili dała się przekonać, że to nie jest zagrożenie). Rybc!a uczul tych ludzi, żeby bardzo uważali. Boję się, żeby Bianka nie uciekła tak jak Figa albo Nika - Aszka, która cudem odnalazła się po dwóch dniach.
  16. [quote name='madzia828']same super wieści:multi::multi::multi: tak się cieszę ze Aszka zostaje u Hop ja tez postaram sie przesłąć jakieś 30zł;);)[/quote] Ja też się cieszę a mój syn jeszcze bardziej. Nie mogłam podjąć innej decyzji, bo wszyscy ją pokochali chociaż straszna z niej chuliganka - np.: wczoraj obgryzła krzesło. Dzięki za pomoc finansową.
  17. [quote name='Rybc!a']Zgodnie z obietnicą przelałam dzisiaj 60zł. Jak kwota wpłynie na konto, proszę o kontakt, by być pewnym, że z pieniędzmi nic się nie stało.[/quote] Jeszcze raz dziękuję.
  18. [quote name='Rybc!a']Zgodnie z obietnicą przelałam 60zł, proszę więc o kontakt gdy będą już bezpieczne na koncie.[/quote] Wielkie dzięki. Oczywiście potwierdzę, gdy kasa wpłynie na konto.
  19. Proszę o zmianę tytułu wątku i przeniesienie do "Już w nowym domu". Zapadła ostateczna decyzja - Nika (Aszka) zostaje u mnie. Proszę też o składki (nawet najdrobniejsze) na moje konto na sterylizację, operację przepukliny i czyszczenie zębów Niki. Lulu (Azja) i Nika mają w tej chwili cieczkę. Potem obydwie suczki będą miały zabiegi i będzie to związane z dużymi wydatkami. Mam pieska Gabiszona. Sterylizacja jest konieczna.
  20. Dlaczego wątek nie jest przeniesiony do "Już w nowym domu"?:diabloti:
  21. żuraw, sunia jest śliczna. Cieszę się, że jest u Ciebie.:loveu:
  22. [quote name='JoSi']Czy Twoje córki czytały książkę "Ronia, córka zbójnika" Astrid Lindgren? Jeśli nie to polecam, wtedy suczka zostanie Ronią. Zdjęcia bardzo dobre tylko kici jeszcze początkowe, przestraszona. Mam nadzieję, że tak teraz często nie wygląda.[/quote] Pozwolę sobie na małe sprostowanie - "[B]Ronja[/B], córka zbójnika". ;)
×
×
  • Create New...