Jump to content
Dogomania

hop!

Members
  • Posts

    11984
  • Joined

  • Days Won

    5

Everything posted by hop!

  1. [quote name='żuraw']Witaj! u nas wszystko ok. Mala wymaga cirpliwości ale robi postępy:evil_lol: . Umie już usiąść, dać łapkę, siad i czasami :evil_lol: komendę stoj. Więc chyba ten słuch jest ok tylko baaaaardzo wybiórczy. Czasami zdarza jej się z ujadaniem rzucic na rowerzystę i co gorsze motocylkistę:diabloti: , ale pracujemy nad tym. Ogólnie to przyjazna suńka, świetnie dogadała się suczką mojej siostry (myślałam że będzie awantura:shake: ) super się bawiły. Moja siostra zakochała się w |Małej mimo że ma już tylko znacznie większą psinkę. A jak tam Twoje słodkie suczydełka:loveu: ? Bardzo rozrabiają:diabloti: , czy jedna już poszła do Twojej Mamy? Bo spacery z 3 psami oddzielnie to chyba niezłe wyzwanie?? Pozdrawiam serdecznie:loveu:[/quote] Tak długo się nie odzywałaś... Już się zaczynałam martwić. Świetnie, że Mała robi postępy i jestem pewna, że niedługo stanie się sunią idealną. O moich potworkach nie będę się tu rozpisywać, bo to w końcu wątek Małej ale powiem, że jest lepiej a nawet dużo lepiej. A jak chcesz wiedzieć więcej to zajrzyj na odpowiedni wątek. Serdecznie pozdrawiam! Uściskaj ode mnie swoje futrzaki! :loveu:
  2. Jak tam "cudny kudłaczek z lasu"?;)
  3. zdroooojka?! Zajrzę tu jutro. Bardzo-bardzo-bardzo późno...
  4. Fajne miejsce... Fajne psy... Fajna właścicielka...
  5. zdrojka nie Niki tylko Nika a ja - nie Hop tylko zawsze hop! - :eviltong: Fajnie byłoby się spotkać!;)
  6. [quote name='zdrojka']Gdzie Ty chodzisz na te spacery? Jakiś stary stadion? Skra?[/quote] He he! Zgaduj dalej! Na spacery chodzę w bardzo różne znane i nieznane miejsca...
  7. Dobranoc... [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/3100/nikulailula099wj2.jpg[/IMG]
  8. Jestem taka malutka... a boisko takie duże... [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/9397/nikulailula056wr6.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/1737/nikulailula053wj2.jpg[/IMG] Mam już dość... [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/5987/nikulailula050rd8.jpg[/IMG]
  9. I co się gapicie? [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/8859/nikulailula034np7.jpg[/IMG] Bieg chodzony... [IMG]http://img117.imageshack.us/img117/3594/nikulailula004tj7.jpg[/IMG] Wyszłam na samą górę... [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/1225/nikulailula060pc8.jpg[/IMG]
  10. Dzisiaj byłam z Niką na boisku. Trzymałam ją na 10 metrowej taśmie a ona wcale tego nie potrafiła wykorzystać i oddalała się ode mnie najwyżej na 3-4 metry. Lubię sobie postać... [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/5046/nikulailula069uo4.jpg[/IMG] i pomyśleć... [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/1421/nikulailula039de3.jpg[/IMG] [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/9097/nikulailula037ja9.jpg[/IMG]
  11. Zaraz... [IMG]http://img260.imageshack.us/img260/559/nikulailula142pn0.jpg[/IMG] ................. [IMG]http://img116.imageshack.us/img116/1696/nikulailula137es0.jpg[/IMG]
  12. [quote name='zdrojka']To ja mam jednak jakiś dar tłumaczenia :p Taka skromna jestem... Hopku, właśnie się dowiedziałam, że tyś z Warszawy, daleko ode mnie? Ja ze Służewca.[/quote] Tak potwierdzam. To dzięki wskazówkom zdrojki zdjęcia są duże... To się obudziłaś. Mieszkam na Ochocie. A kto Cię uświadomił w sprawie mego miejsca zamieszkania?
  13. Lulu. Ja się smoka nie boję... [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/1559/nikulailula111wu9.jpg[/IMG] No co? Nie ma się z czego się śmiać... [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/7554/nikulailula127af0.jpg[/IMG]
  14. Zdjęcia Niki i Lulu wstawię później (chyba).;)
  15. Ulubiona zabawa Gabiszona - bieganie za czymś i przynoszenie tego. Dzisiaj wypadło na hasanie z kaczką. Staruszek szybciej się męczy niż kiedyś... [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/3554/gabiszon046ie7.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://img47.imageshack.us/img47/5570/gabiszon018cr4.jpg[/IMG] [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/992/gabiszon021et7.jpg[/IMG] [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/338/gabiszon038pw6.jpg[/IMG]
  17. Gabiszon... [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/3554/gabiszon008as9.jpg[/IMG] [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/261/gabiszon009nc1.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://img119.imageshack.us/img119/9482/gabiszon027dz5.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/5770/gabiszon007ev4.jpg[/IMG]
  20. Gabiszon... [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/1963/gabiszon003bi2.jpg[/IMG]
  21. [quote name='tamb']Julitko, to razem mamy już 6 psów.[/quote] I dwa koty!:eviltong:
  22. Gonitwa! Dla Twojej Mamy... I dla Ciebie... [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/1051/foty025fz4.jpg[/IMG]
  23. Moje nie będą tak błyszczeć jak Mała, bo mają zupełnie inną sierść. Gabiszon też jest z tych lśniących ale ponieważ jest rudo-biało-czarny to trochę inaczej to wygląda niż u Małej, która jest czarna.
  24. [quote name='Gonitwa']Zdecydowanie za dużo słońca.....;)[/quote] Też tak uważam. Więcej deszczu by się przydało...
  25. [quote name='ronja']hop, w schronie jest wolontariat- -ten wolontariat to my dojezdzające 100km z Warszawy. jest nas około 10, samochody mają ze 4 osoby, schronisko jest kawał drogi w lesie. nawet jak już tak jedziemy, jest tyle psów i tak malo czasu, że fizycznie nie mamy jak zająć się jednym psem przez dłuższy czas. też boję się, by jako "agresywny" nie został uśpiony...[/quote] Rozumiem. Tak to wygląda...
×
×
  • Create New...