Jump to content
Dogomania

hop!

Members
  • Posts

    11984
  • Joined

  • Days Won

    5

Everything posted by hop!

  1. romenko, nie miałam obowiązku być w klinice i nie muszę się tłumaczyć dlaczego. Mnie wystarczy, że była jayo i jej opinia jest dla mnie wiarygodna. Obiecane 70 zł wpłaciłam wczoraj rano na konto Stowarzyszenia "Niczyje". romenko świat nie może się kręcić wokół Ciebie. Każdy ma swoje sprawy, swoje życie i swoje problemy. To nie ja entuzjastycznie podchodziłam do wyjazdu do Niemiec tylko Ty. To nie ja chciałam uniknąć badań i wizyty lekarskiej. W tej chwili mogę powiedzieć tylko tyle - musisz sama podjąć decyzję.
  2. [quote name='hop!']fox india świetnie, że pomożesz romence. Niepokoi mnie to: "Dianka ledwo chodzi". Dianka ma poważne zmiany w kręgosłupie i może nawet przestać chodzić. Wyjazd do Niemiec planowany jest dopiero na 20.10. Uważam, że badania i wizyta u dr. Jagielskiego są konieczne. To mój post ze str.320 - od rozmowy z wetem o Diance miałam świadomość, że jej stan jest poważny.
  3. [quote name='hop!'] jayo dzięki ogromnej dyplomacji udało się ustalić dalszy plan działania. Proszę, żeby tego planu się trzymać. jayo wzięła na siebie cały ciężar zarówno finansowy jak też organizacyjny. Niektóre osoby na tym wątku deklarowały pomoc finansową. Uważam, że jayo powinna podać konto, na które można wpłacać pieniądze na Dianę. Nie pytałam romenki złośliwie czym karmi Dianę tylko po to, żeby ustalić czy biegunki nie są przypadkiem spowodowane nieprawidłowym żywieniem. Można było dotąd zrobić zrzutkę na specjalistyczną karmę. W tej chwili najważniejsze jest zdiagnozowanie Diany i ustalenie czy jest psem nadającym się do adopcji. Być może stan zdrowia suni jest tak poważny, że jedynym rozwiązaniem będzie uśpienie. To jest mój post ze str.314 - wyraźnie napisałam jakie jest moje zdanie.
  4. [quote name='aisaK']Chyba 21.09., bo 21.10. to niedziela i wtedy Dianka powinna jechać do Niemiec. Nie zauważyłaś, że chodzi o godzinę? Wizyta jest umówiona na środę - 19.09 na godz. 21.10 !
  5. Bardzo się cieszę. Wizyta zaklepana na środę na godz. 21.10 - tylko tak się udało.
  6. Uważam, że Dianie powinno się zrobić badania. Umówiłam wizytę u dr. Jagielskiego na środę na godz. 21.10 (trudno, jutro odwołam). tamb i ja przeznaczyłyśmy pieniądze (70 zł) na badania ale skoro jest to nieaktualne to nasza pomoc finansowa również.
  7. Czekam na foty i informacje.:p
  8. Jak widać dziewczyny wolą męską stronę i kołdrę w motocykle.;)
  9. jayo - tamb wpłaci 50 zł na moje konto. Jak się spotkamy w środę w lecznicy to Ci przekażę kasę - od siebie dołożę 20 zł. Czyli jest 70 zł na początek. Prosimy o wpłaty na badania i wizytę u dr. Jagielskiego na podane przez jayo konto Stowarzyszenia "Niczyje".
  10. Lulu lepiej to wszystko znosi. Nika jest w gorszej kondycji. Może dlatego, że oprócz sterylki miała usuwaną przepuklinę pępkową i "odkrojone" piąte palce. W poniedziałek antybiotyk i kontrola.
  11. A tak Lulina... [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/8427/scs028cx5.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/321/scs029gc6.jpg[/IMG] [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/2835/scs042ld2.jpg[/IMG]
  12. Tak wygląda dzisiaj Nikula... [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/9453/scs001lh6.jpg[/IMG] [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/1038/scs010vz8.jpg[/IMG] [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/2362/scs043cx2.jpg[/IMG] [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/1043/scs060sl2.jpg[/IMG]
  13. Dobrze, że podtrzymujesz swoją propozycję. Ceny badań: z krwi - elektroforeza białek surowicy - 18zł a białko monoklonalne w moczu - 130zł (takie ceny podano mi na Banacha). jayo możemy się umówić w lecznicy "Białobrzeska" w środę. Jak będę tam w poniedziałek ze swoimi dziewczynami to zapytam czy nie udało by się wskoczyć z Dianką na konkretną godzinę.
  14. Tak - już po. Cierpiące i obolałe. Wspomagam je czopkami przeciwbólowymi, głaskaniem, mizianiem, całusami, przytulaniem a dzisiaj gotuję im gar piersi z kurczaka (sama nie jem mięsa i trochę mnie mdli). Odezwę się później, bo oprócz dyżurowania przy dziewczynach muszę się opiekować przeziębionym synem i kontrolować Gabiszona, który dzisiaj rano ozdobił haftami przedpokojową matę. ;)
  15. romenka nie mogę Ci pomóc, bo mój syn jest przeziębiony a moje sunie wczoraj miały sterylki i muszę przy nich dyżurować. romenka poproś na wątku o wpłaty na Dianę (napisz ile mnie więcej będzie potrzeba i na co).
  16. fox india świetnie, że pomożesz romence. Niepokoi mnie to: "Dianka ledwo chodzi". Dianka ma poważne zmiany w kręgosłupie i może nawet przestać chodzić. Wyjazd do Niemiec planowany jest dopiero na 20.10. Uważam, że badania i wizyta u dr. Jagielskiego są konieczne.
  17. Cytuję dla przypomnienia, bo to istotne informacje.
  18. romenko napisz czy akceptujesz dalszy plan działania zaproponowany przez jayo. Dianę trzeba zdiagnozować przynajmniej pod kątem szpiczaka. Tak jak wcześniej napisałam będzie wiadomo czy Diana jest psem nadającym się do adopcji. Dołożę do wizyty u dr. Jagielskiego 20 zł (niestety tylko tyle teraz mogę). Jeżeli sprawa będzie do końca jasna na pewno więcej osób zdecyduje się na wpłaty. romenko rozumiem, że mimo to, że jest Ci ciężko Dianka może u Ciebie jeszcze zostać. Spróbuj może używać pieluch a już na pewno pochowaj dywany, skóry itp. rzeczy, bo wtedy łatwiej jest posprzątać.
  19. Może uda mi się zrobić i wstawić jakieś fotki w niedzielę (nie obiecuję). Naprawdę nie mam teraz czasu. Jutro sunie mają zabiegi.
  20. jayo dzięki ogromnej dyplomacji udało się ustalić dalszy plan działania. Proszę, żeby tego planu się trzymać. jayo wzięła na siebie cały ciężar zarówno finansowy jak też organizacyjny. Niektóre osoby na tym wątku deklarowały pomoc finansową. Uważam, że jayo powinna podać konto, na które można wpłacać pieniądze na Dianę. Nie pytałam romenki złośliwie czym karmi Dianę tylko po to, żeby ustalić czy biegunki nie są przypadkiem spowodowane nieprawidłowym żywieniem. Można było dotąd zrobić zrzutkę na specjalistyczną karmę. W tej chwili najważniejsze jest zdiagnozowanie Diany i ustalenie czy jest psem nadającym się do adopcji. Być może stan zdrowia suni jest tak poważny, że jedynym rozwiązaniem będzie uśpienie.
  21. Jeżeli chcesz rozmawiać z dr Jagielskim to dopiero po 16 września. Byłam w lecznicy i widziałam kartę ostatniej wizyty - ARKA ją zacytowała. Tomografii dr Jagielski na pewno nie zalecał - przynajmniej takiego zapisu nie było w kompie. Dianka nie była u niego leczona od dłuższego czasu jak napisałaś - nie wprowadzaj nikogo w błąd. Badania, które zalecił trzeba zrobić w związku z podejrzeniem szpiczaka. Moja wetka zaproponowała jedynie zrobienie rtg kręgosłupa, by móc porównać je z poprzednim i ocenić w jakim stopniu posuwają się zmiany w kręgosłupie. Wizyta bez badań jest bezcelowa. fox india chcesz to dzwoń ale niczego nowego poza tym, co napisałam się nie dowiesz. Czyli kolejność powinna być taka: zebranie kasy - badania - wizyta u dr Jagielskiego, w której mogę uczestniczyć i dołożyć do niej 20 zł (jeżeli zostanie zachowana zaproponowana przeze mnie kolejność).
  22. Oj! ronja chyba masz nie najlepsze samopoczucie... Może napisz jaki jest orientacyjny koszt miesięcznego utrzymania Grzybka (hotel, leczenie, karma) i jak wyglądają w tej chwili fundusze? O wydatkach trzeba przypominać.;)
  23. [quote name='Gonitwa']Hop! nie obijaj się tylko foty dawaj![/quote] Nie dam!:eviltong:
  24. Louve a może spróbuj kupić szelki Easy Walk (większy rozmiar kosztuje około 30zł). Podobno pomagają a pies się przy tym nie dusi i nie odczuwa bólu.
  25. Myślę, że tak.
×
×
  • Create New...