-
Posts
3372 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ania :)
-
We Wrocławiu nic nie zdobyliśmy ;) Ale było fajnie, ogólnie wystawa mi się podobała, fajnie zorganizowana. :) A tu macie kilka zdjęć (przy okazji w tej obroży) z przystanku na obiad w drodze powrotnej :) W sumie to mi się ta obroża nie podoba.. mama tak nalegała, bo ze skóry, bo porządna itp. fakt jest naprawdę fajna skóra, pod spodem podbitka miękka, żeby psa nie uwierało, ale wyglądowo to nie bardzo według mnie xd
-
Hej :) powodzenia jutro życzymy :)
-
Dobrze ze już po 22 xd hahaha
-
Cześć dziewczynki :P Właśnie wróciliśmy z Poznania i jestem padnieta a jutro na wroclaw. Kupiliśmy dzisiaj też dla Branda obroże skórzana ale kurde nie widzi mi się w niej xd i nie wiem czy ja zostawić.
-
Hej dziewczyny :) Najbardziej mi smutno z tego powodu, że tutaj przeszłam 100m i miałam wielkie pola po których mogliśmy chodzić i chodzić... wokół lasy, spokojna cicha okolica, sąsiedzi spoko, w razie co zawsze służyli pomocą. Tam też jakby nie patrzeć jest cicha spokojna ulica, choć z tego co wiem sąsiedzi nie za bardzo sympatyczni - mam nadzieję, że psy im nie będą przeszkadzać, bo wtedy poznają moje złe oblicze :P dzisiaj jak tam poprzewoziliśmy troche naszych rzeczy, postawiłam kwiatki na parapecie to poczułam się jak w domu :) i poczułam taka ulgę, bo wcześniej mimo, że tam jeździliśmy to jednak nie czułam się tam jak u siebie. Więc byle do przodu, myślę, że zanim wszystko jeszcze tak porządnie wysprzątamy to jeszcze z tydzień potrzebujemy :)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ania :) replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
hahah jaki dzieciak :D -
Oj tam nie byłoby :P Pająki są wszędzie :P
-
Nie no z dwoma psami w bloku bym zwariowała :P Mieliśmy propozycje iść do bloku, bo Kamila rodzice mają w Ostrowie mieszkanie, ale ja nie chciałam ze względu właśnie na psy. Jednak w domku jest duużo wygodniej :)
-
No właśnie :P
-
W domku :) Tylko nie remontujemy całego od razu, zrobiliśmy sypialnie do góry i na dole przedpokój i pokój dzienny. W przyszłym roku łazienka i kuchnia będzie robiona i na kiedyś tam zostały dwa pokoje. Nie jest to wszystko w tragicznym stanie, da się normalnie mieszkać (wcześniej tam mieszkał Kamila wuja z rodziną), więc zrobiliśmy tylko niektóre pomieszczenia :) Oj tak szefową mam/miałam najlepszą, swoją drogą ona strasznie nie lubi jak się na nią szefowa mówi, zawsze mi zwraca uwage jak tak do niej powiem :P
-
Nie wiem, bo zaraz wyłączył jak weszłam do pokoju i dopiero po jakiejś chwili mi sie zapytał xD
-
Kamil kiedyś wszedł i zaczął czytac którejś z nas galerie i do mnie z tekstem "a to czemu wy tam o psach nie gadacie i zdjęć nie wstawiacie tylko piszecie o jakiś bzdurach?" :P
-
Madzia miałam i jedno i drugie, z Care nawet dwa smaki. Nie wiem jakby Brando w sumie na Care zareagował, może spróbujemy kiedyś... Hej ;) Siemka :) Dzisiaj byłam przedostatni dzień w pracy, jakoś tak mi smutno, że jutro tam nie pójdę, a ostatni raz za tydzień w środę idę. Dzisiaj byłam sama, bo szefowa była u lekarza i później u fryzjera i kochana nawet po drodze wjechała do mnie i przywiozła galacik, co bym głodna nie siedziała :) Za to jutro przewozimy już do Ostrowa takie drobniejsze rzeczy typu garnki,ciuchy,jakieś drobiazgi, kwiaty itp. a w niedziele już się przeprowadzamy z całym dorobkiem :P Jestem tylko zła na siebie strasznie, bo źle dobralismy listwy do paneli, a cholerny fachowiec nie zadzwonił jak zaczął zakładać, że mu nie pasują i po paru dniach przyjeżdżamy i zonk. Niby bardzo nie widać, może jak dojda meble to się bardziej zleją i nie będą tak rzucać w oczy - oby! Bo jak nie to się zamorduje... Mam nadzieję, że już mnie tam nic nie dobije, bo karnisz też facet źle zamontował... Komode i szafke pod tv na szczęście u Kamila rodziców w firmie robią, ponoć wyszły fajnie, mam nadzieję. W sobotę kanapę odbierają i tu się boję na maksa, bo jednak to będzie cała "ozdoba" pokoju... oby wyszło tak jak miało wyjść. No, bo kolor farby na ścianie tez juz zmienialiśmy, bo wyszedł zamiast jasno szary - błękitny, więc same przeboje... W piątek wyruszamy do Poznania do i po mojego brata :) Zmieniał mieszkanie i chcemy zobaczyć jakie i ogólnie troche po Poznaniu połazić jeśli pogoda na to pozwoli :) może psy też weźmiemy, ale to się jeszcze okaże :)
-
O nieee xd nie mam czasu dla siebie gotować a co dopiero psom xd dostają czasem surowe :P
-
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
Ania :) replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
Ja też się nz grzybach nie znam :P Ale mama była na spacerze z psami w lesie i nic nie znalazła. Szefowa też mi mówiła że była i nic. Ja zbierać nie lubię ale lubię jeść :D -
Na bricie miałam Leona kiedyś i potwornie się drapal. Zwariuje z tymi karmami xd poczekam jak do końca zjedzą tego Totwa może będzie lepiej :)
-
Hej :) i jak tam ? pająk nadal jest ? :p
-
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
Ania :) replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
A u nas grzybów brak... -
U nas jest uformowana twarda ale żółta xd
-
No nam tez ani totw ani lukullus. Josera tez nie. Nie pamietam co tam jeszcze mieliśmy... i teraz tak na tego simpsona patrze. Zoba ze jak zjedza do konca tego totwa ale żółta koopa od czego moze byc ?
-
Swoją drogą zamówiłam psom Totwa i mają na niej żółtą koope oO . Brando też niezbyt chętnie ja je. A czy ktoś z was karmil karma Simpsons ? Też jest bezzbozowa... ja już nie wiem tyle karm przerobilismy i ciągle nie możemy trafiC w odpowiednią .
-
Właśnie właśnie i jak tam ?
-
Dziękuję ! :* Mam bardzo dużo zdjęć z Warszawy z tamtej soboty ;) ale kiedy je tutaj dam to nie wiem :P
-
A no pewnie :) Musimy duzo ćwiczyć nad skupienieM, bo był wczoraj mega rozproszony. Dojrzewa i wszystko go interesowało, zapachy na trawie itp. a to pomoże nie tylko na wystawach ale też w codziennym życiu co jest ważniejsze. A teL samsung Galaxy grand Prime. Jak na razie jestem zadowolona i muszę się do wielkości przyzwyczaić xd
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ania :) replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Zleci raz dwa :) Haha Lumpkowi pewnie wygodnie :p