-
Posts
3372 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ania :)
-
A dopiero co nowy bralas przecież ?
-
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
Ania :) replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
By było "jehowych nie wpuszczany do widzenia" :P A spaceru jak zwykle zazdroszczę :D -
Magda czasem mi się zdarzy xd
-
Tak na tel jestem i jak zwykle nie zobaczyłam że tu już trochę nagadane xd Hahaha Aga mistrz ! :D
-
Hejka :) a tu dzisiaj co tak cicho ?
-
Dziewczyny czemu tak daleko mieszkacie , buuu... No u mnie na osiedlu prawie w każdym domu pies ale jeszcze nie widziałam żeby ktoś spacerowal z psem. Mam wrażenie że na mnie się patrzą jak na głupią ze z psami wychodzę. No ewentualnie można spotkać jakieś starsze panie z małymi pieskami.. Ciężko jest tu znaleźć kogoś na spacery ehh. A myślałam że w mieście będzie łatwiej :) Aga to w takim razie będę czekać jak tylko będziesz miała więcej wolnego to się odezwij ;)
-
Wow super ! To czekamy na fotorelacje :D
-
Oj tak. Leon mały wzrostem ale obrońca z niego niezły :P haha No Brando niestety też ciągnie jak parowóz choć muszę go pochwalić bo co raz częściej pięknie równa przy nodze :D i tu dużo pomagają też szelki. Haha no wszyscy się z tego jego języka zawsze śmieją :D Dzisiaj byliśmy na spacerze na łąkach i w lesie :) fajne miejsce tylko szkoda że tam tylko autem możemy jechać. Nagrałam też filmik jak Leon "walczy" z wielkim kijem ;) I szukam ludzi na spacery z psami w Ostrowie lub okolicy!! Aga Ty wiem , że zalatana jesteś (choć mam nadzieję ze kiedyś się umowimy na spacer) ale może znacie kogoś kto też tak jak ja szuka towarzystwa na wspólne spacery ? Na fb szukałam ale nie ma żadnej grupy spacerowej ...
-
Jaki on jest fajowy :D
-
a miało być tak pięknie i psy miały mieć legowiska tu... tak miały, przez pierwsze dwa dni xd nie powiem, bo im pasowało i tam spały, ale, że Brando to taki rozbójnik, no to przykro mi ;) i koniec :D
-
a tu kilka dzisiejszych..
-
Dobra dobra kobietki :D wczłapałam się na górę, foty zgrałam, ale w między czasie walcze z piecem :P Pierwszy dzień klatkowania :D nawet Leonowi przypasowało :P Tu jakieś z pola (Brando rozbójnik chodzi w easy walkach, nie zwracajcie uwagi na wzór, dostał w prezencie po mamusi :P ) haha tu sory naprawdę za jakość, ale nie mogłam się powstrzymać :D zdjęcie pt "Brando idź na miejsce" Leonek :D
-
chociaż jedna po mojej stronie :D
-
Ja mieszkam tylko z Kamilem (chłopakiem), a jednak tego prania też ciągle się zbiera i nie raz idą 3-4 pralki w tygodniu. A jak jeszcze dodatkowo pościele czy ręczniki to z dwa prania więcej :P Oj to ja widziałam na wystawie w Bełchatowie czekając na finały faceta z Czarnym terrierem rosyjskim. Pies tak wpatrzony w faceta, że świata po za nim nie widział, pies bez smyczy sobie chodził, nie zwracał kompletnie uwagi na otoczenie. A przy tym taki spokojny i opanowany. Genialny po prostu !. Tak, tylko żeby fotki wstawić, to muszę iść na górę na stacjonarny komputer, bo na laptopa nie chcą mi się zgrać -.-' dlatego mi się nie chce :P
-
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
Ania :) replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
U mnie nie ma możliwości, by psy się do trutki dostały, więc o to się nie martwie. A konkretnie, które odstraszacze miałaś ? -
Witamy się i my u Was :) pręgus jest fajowy :D
-
Witamy majoka w naszych skromnych progach i zapraszamy częściej :D no i zapomniałam o tych zdjęciach. byłam na zakupach, z psami na spacerze, musiałam podwórko ogarnąć, wstawiłam dwa prania, teraz dom sprzątałam i mi zleciał caly dzień. już nie chce mówić kiedy wstawię, bo znowu nie dotrzymam słowa jeszcze... postaram się jak tylko znajdę dłuższą chwile, o ! :)
-
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
Ania :) replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
haha Angi w sumie racja :P ale dla mnie to zawsze będzie świnka morska :D -
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
Ania :) replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
Akurat miałam dla psów pokrojoną na smaczki i tak założyliśmy na łapkę :P Wbijam mocno w ten szpikulec na łapce tak, że naprawdę ciężko to wyjąć... no, ale jednak. Dobra nie róbmy już of topu w Marty galerii :P -
Madzia popołudniu coś dam :P Vege Ty widzę lubisz takie wlochate psy :D
-
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
Ania :) replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
U mnie chyba jakieś tresowane te myszy są bo łapka wczoraj nastawiona. Zjedzona z niej kiełbaska a myszy brak xd Kotów naprawdę nie lubię i wiem że nigdy nie będę miała :P A teraz mi się przypomniało ze jak miałam jakieś 4lata to miałam chomika :P pierwszy i ostatni a później były świnki morskie :) -
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
Ania :) replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
Mam rozsypane w szafkach kuchennych i w schowku, a tam niema opcji by się dostały ;) a nawet jakby była nagle jakaś zdechła na środku kuchni, to one też jej nie ruszą, bo Brando gdy nas nie ma, jest zamykany w klatce, po za tym są pod pełną kontrolą (w zasadzie są zawsze tam gdzie ja). Leon się brzydzi takimi rzeczami, więc by nawet nie podszedł :P Kamil właśnie przywiózł łapki :P i są już nastawione. Ja wiem, że trutka to barbarzyństwo, bo mysz bardzo cierpi, ale no kurde trzeba to jakoś zwalczyć, w szczególności, że u mnie jest ich więcej jak jedna. A kotów nie lubię, więc no nigdy nie będę miała :P a odstraszaczom jakoś nie wierze i bym się bała, że to jakoś na psy by działało... -
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
Ania :) replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
a mnie pająki nie ruszają :P za to myszy to o matko, ja mam fobie. nawet jadąc autem i jak mi mysz przebiegnie to zaraz cała się trzęsę i prawie rycze. Z gryzoni to tylko świnki morskie są ok :P -
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
Ania :) replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
Może jestem sadystką, ale mam trutki wysypane :P zobaczymy jeśli do weekendu nic "nie wyjdzie" to będziemy zakładać łapki ;) -
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
Ania :) replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
o masakra .. to ja już bym też nie weszła do tego pokoju :P aktualnie mam myszy w kuchni i cholery nie chcą się wyprowadzić i co wejdę to tupie nogami i robie hałas żeby uciekły xd