Haha, brzmi jak groźba. :cool3:
Ja Ci mówię, że się dostaniesz. ;) Kurczę, ale czemu trzeba tak długo czekać (kiedy macie wyniki ? też 30 czerwca dopiero ?), nawet ja się o siebie denerwuję, gdzie się dostanę. :lol:
Tak wcześnie wstałaś do kościoła :D ?
No ja mam nadzieję, przynajmniej z tym, których lubiłam. ;)