Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. No chyba najlepiej, by zagoiło się najszybciej, nie :eviltong: Ja zw na kilka minutek :evil_lol:
  2. Haha :evil_lol: No nie przeciążaj się jeszcze bardziej :eviltong:
  3. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]Tak normalnie jako JOKE boki zrywać:evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] No wiadomo :diabloti:
  4. [quote name='Sweet']ja sie jej nie czepiam tylko ona sie obraziła za mój żart:eviltong: po nikim bo nie są ładne:evil_lol: żartuje oczywiscie;) sliczne masz dzieci:eviltong::eviltong:[/QUOTE] Jeju, ja się nie obrażałam, ile mam ci to pisać... :lol: Fajne żarty, dziękujemy! :diabloti: (mamo, ona nas obraża :placz::placz::placz:) [quote name='łapeczek']IDE juz ide nie gadac za duzo poczekac na MAME maRtusia[/QUOTE] Ok mamo :multi:
  5. Noo ja jak na razie nie wiem, czy mogę, bo nie wiem, gdzie wyjadę. :eviltong: [quote name='łapeczek']Martusia : bedzie duzio duzio piasuku do zabawy xD[/QUOTE] Będziemy robić zamki z piasku! :multi:
  6. Haha no atmosfera robi się coraz lepsza :evil_lol: Łii do Sopotu, do Sopotu! :multi:
  7. [quote name='łapeczek']bo kurcze zakrecilam sie juz !!! za szybko wszyscy pisza nie ogarniaam juz ;];];] Przepraszam za pomylke :*[/QUOTE] Wybaczam ci :loveu::loveu::loveu: [quote name='łapeczek']hmm.,...a po kim odziedziczyly urode moje dzieci mm...mmm...o to jest pytanie ... bo po mnie chyba nie xD[/QUOTE] No właśnie, mamo, po kim??? :diabloti:
  8. [quote name='łapeczek']( Martusia nie martw sie my tez mozemy jezdzic do Sopotu na wakacje ;p mamy tam ciocie :) )[/QUOTE] Jupi :multi::multi::multi: [quote name='Sweet']Marta: ty się na żartach nie znasz i tyle:eviltong: ale jak nie chcesz to nie pisz zmuszać cie przecież nie będę:eviltong:[/QUOTE] Na twoich żartach trudno się znać :eviltong::diabloti: Ooo i kto tu się obraża :eviltong:
  9. [quote name='łapeczek']Jak w polowie?? nie ma w polowie albo jestes samotna matucha albo masz meza[/QUOTE] Ejjjj, jaka Martucha, to Anula mówiła :eviltong: Mamusi się już miesza :eviltong::loveu::evil_lol: [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]Nie bydzie zadnego wesela!:evil_lol: Ojj dziekuja Ci bardzo:loveu::loveu:[/COLOR][/QUOTE] Tak tak, a za kilka lat się zmieni zdanie, hm? :evil_lol: :loveu::loveu::loveu:
  10. Haha, oj tam, do wesela się zagoi :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A lizaczkiem mogę się ewentualnie podzielić, bo jestem dla ciebie taka dobra :evil_lol:
  11. I tam gdzie jaaaa :loveu::loveu::loveu:
  12. Łii Anula wróciła ! :multi: [quote name='łapeczek']mm...to szukam dalej ...;) ale wyjdzie na to ze bedzie trzeba jeszcze raz je sciagnac :mad: prosze lizaczek dla ciebie [url]http://giganet.org.pl/foto_cyfrowe/serce_lizak1.jpg[/url][/QUOTE] Lizaczek, jupi :multi::loveu::multi::loveu:
  13. Anula mi pisze, że komputery u niej są zajęte i nie ma jak do nas zajrzeć. :-( Ada: Tak, fajny żart, pewnie to na serio było :evil_lol::diabloti: Tak, lizaczek! :multi::multi::multi::diabloti: Ojej, mamo, grupa przestępcza, kryminalne.. te słowa źle mi się kojarzą, chyba to nie to.. :evil_lol::diabloti::lol:
  14. [quote name='łapeczek']Martusia : nie zaczepiaj sie w starszych bo na tylke przylooze !!![/QUOTE] Ale ja się nikogo nie czepiam :placz:
  15. [quote name='Anula & Bono']haha:D widzisz matka chce jak najpóźni Cie zaadoptować:D[/QUOTE] No właśnie, coś tu widzę opory :placz: Ona już mnie nie chce :placz: Oj biedna ty Anulo, przeżyjesz! :D:D
  16. [quote name='łapeczek']hehe ale przynam szczerze ze bardzo czysto to zrobil bo ani kropli krwii nie ma na kubraczku ...hm...uml sie juz ?[/QUOTE] Widocznie umiejętnie zatarł ślady :diabloti: W końcu to doświadczony morderca.
  17. Aleś ty leniwa, mamo :eviltong: Anula: Ja się nie dziwię, tylko komentuję :evil_lol: Ada: Ja się nie obraziłam, wchodzę do was tylko nic nie piszę :evil_lol: Bo znowu będzie 'wypad' to sie nie narażam :evil_lol:
  18. No przecież, i do tego pittbulo-podhalan. :lol::lol::lol:
  19. Hahaha, boskie zdjęcie, a Bonek jaki zadowolony ze swojego czynu. :eviltong::eviltong:
  20. No jak się mniej nosi to plecy tak bardzo nie cierpią. :diabloti: Oj tak, jesteś bardzo młodą babcią, mamo :evil_lol::evil_lol: Biegnij o tym poinformować tvn24. :diabloti:
  21. Ania (Łapeczka xD): Ok to szukaj :evil_lol: No właśnie po zatwierdzeniu posta skapnęłam się, że źle napisałam. :lol: Chciałam napisać "braci koni", no a olympusku też nie można zapomnieć. :evil_lol: A tak poza tym jesteś babcią, bo mój olympusek jest moim dzieckiem. :diabloti: Anula: Haha, może nie będzie tak źle. xD Oj tam, bo po co tyle nosić.. xD
  22. No oscypki są pyszne.. a takich z lodówek w delikatesach nie lubię, bo wolę świeże, kupowane w górach :loveu: Ale ci fajnie.. ja zobaczę, czy u mnie też nie trzeba, bo np. w gim to nosiłam tylko niektóre. :diabloti: I ewentualnie pożyczałam. :diabloti: Ooo tak, mnie zaadoptuj! Zawsze chciałam mieć brata konia.. :lol::lol::lol:
  23. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]Łooo masakra...to sa po porstu takie dziołchy co nie myślą...:shake: A tak wgl co tam u Pani?:D Jo se jakiego kasku szykom no konie ale na allegro nie chca kupowac bo wg mie lepi jest przymierzyć Aaa i opychom sie oscypkiem:loveu::loveu::loveu: [/COLOR][/QUOTE] No właśnie jak kupować np. buty czy np. ten twój kask to ja wolę w normalnym sklepie, bo potem się okaże, że rozmiar nie taki. :roll: Ojj zazdroszczę oscypka :evil_lol: A u mnie dobrze, w końcu sobie kupiłam plecak do.. s.. szkoły.. :eviltong:
  24. U mnie tak samo, miałam w szkole dziewczynę co w wieku 15 lat urodziła dziecko. Przez rok nie chodziła do szkoły, bo była na macierzyńskim (:lol:) i od czasu do czasu przychodziła do szkoły z dzieckiem w wózku, by się pochwalić innym.. A kiedy była jeszcze w ciąży to mało co o dziecku myślała, bo nadal paliła, piła itd. :roll::roll: Fajne towarzystwo, nie ma co.
  25. No i znów nam wyjedziesz :eviltong: A na ile?
×
×
  • Create New...