-
Posts
4575 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Olusia
-
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Olusia replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Hop hop Dianko... -
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
Olusia replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
Hop hop hop ... -
Jejku, jak on wypiękniał u Ciebie :loveu: Pokazywałaś kiedyś zdjęcia ze schronu, ogromna różnica. Zmienił się i to na lepsze :loveu: Widać, że bardzo go kochasz i dbasz o niego ;) Tak trzymaj ;) A, i czekam na kolejne fotki :p Może Foxiastą troszku podtrymujesz? ;)
-
[url]http://images6.fotosik.pl/303/d8da4a130031e27c.jpg[/url] No no, co za przystojniak :loveu:
- 21590 replies
-
[url]http://img233.imageshack.us/img233/2152/280908156xy8.jpg[/url] Uwielbiam ten jej radosny pycholek :loveu:
-
Nie no, co za przystojniak :loveu: Pięknie ma główkę zrobioną ;)
-
Small - Moja Diana też ma taki komplecik ;) Ślicznie Moli w różu :loveu:
-
My też czekamy :loveu:
-
Śliczne zdjęcia :loveu: To jaki aparacik w końcu sobie sprawiłaś? ;)
-
[url]http://i37.tinypic.com/dmbaqf.jpg[/url] Prześlicznie tu wyszła :loveu: Niby dużo się fryzura nie zmieniła ale widać różnicę, jest lepiej :p
-
[url]http://images48.fotosik.pl/21/0d6b85e055e408e5.jpg[/url] Piękny z niego model do zdjęć :loveu:
-
[QUOTE]Kinguska napisała: Rożowe? :lol: Ja chcę fiolet z odblaskową nitką, ale na razie kasy nie mam bo wszystko wydałam na te nasze zakupy :placz:[/QUOTE] A dlaczego nie? :razz: Superowo wygląda w różu, fajnie się odznacza w ciemniej sierści :cool3: Mamy już smycz i obrożę rogzette, więc różowe szelki będą świetnie pasować :loveu: Może sama jakoś za różem nie przepadam, ale psica ślicznie się w nim prezentuje :) [QUOTE]Bzikowa napisała: a ucho żyje własnym życiem :evil_lol: szele taaaakieee :cool2:[/QUOTE] Jak zwykle :evil_lol::evil_lol: I jeszcze świeżo zrobiony filmik zdjęciowy :cool3: [url=http://www.youtube.com/watch?v=LfMjooXgLQk]YouTube - DIANA - Jesień '08[/url] [URL="http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/DSC_1013.jpg"][/URL]
-
Oczodajne :lol: Jutro (najprawdopodobniej, bo zamawiam z koleżanką) składam zamówienie na szelki właśnie, różowe, z nitką odblaskową z Rogza i pewnie coś do tego :p:)
-
Co za piękne dynamiczne fotki :loveu:
-
Jeszcze 2 zdjęcia za czasów kiedy była piękna pogoda... [CENTER][I] "Wziąć czy nie wziąć, o to jest pytanie!"[/I] [/CENTER] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/DSC_1039.jpg[/IMG] [CENTER][I] W oczekiwaniu na piłkę[/I] [/CENTER] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/DSC_1013.jpg[/IMG]
-
Ale psiaki będą miały ucztę :multi::lol:
-
W większości już takie z aparatu wychodzą ;):p
-
[I]Rinuś[/I], wszystkie obrabiam z reguły, czy to kontrast, krzywe czy co innego... :cool3: [I] Aniu[/I], dziękuję za uznanie ;) Tiaa... Słonecznie było wtedy na spacerze, teraz pogoda jest okropna :shake: [I] Pimpkowa[/I], dziękuję :cool3: [I] Beta[/I], najwidoczniej braciszek się nie postarał :lol::eviltong: Myślał, że uda Ci się zrobić zdjęcie :razz:
-
Zdrówka dla Tedzika ;) Trzymamy kciuki, żeby powrócił do zdrowia :kciuki: Fajnie, że zajrzałaś ;):p
-
[url]http://i180.photobucket.com/albums/x191/niufka/PA132773.jpg[/url] Jakie to piękne! :loveu::loveu::loveu: Psiaki jak zwykle urocze :cool3::loveu:
-
[quote name='.::Blue_Lagoon::.'] Pfotenschutz Spray firmy Beaphar [/quote] Takim preparatem kiedyś jej smarowałam łapki, ale to nic nie dawało. Dzięki za odpowiedzi, na pewno skorzystam ;) Agnes, moja na szczęście nie zlizuje :razz:
-
Ale słodko mu w tych różowych gumkach :evil_lol::loveu:
-
Pomagamy przy nowej stronie :evil_lol: