Jump to content
Dogomania

Olusia

Members
  • Posts

    4575
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Olusia

  1. Ale mieliście super spacerek! :loveu:
  2. Ślicznotko w górę :loveu:
  3. Śliczne spacerowe fotki :loveu: Fajne macie towarzystwo do spacerków :p
  4. Może jakieś nowe fotki, co? :loveu:
  5. Natula witamy u nas :cool3:;) Magda, mnie też głównie o to chodziło. Bardzo poprawił się jej stan sierści i skóry, kiedyś miała matowe włosy- teraz lśnią, wcześniej dosyć często miała łupież- teraz nie ma. Jak dla mnie same zalety. Odrosną jej włosy to na wiosnę obskubię ją trochę inaczej, jeszcze nie wiem jak ;)
  6. [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/DSC_1092.jpg[/IMG] ;)
  7. Dokładnie, odrośnie. Ale mnie się taka fryzura jak teraz podoba. A to chyba moja sprawa jak ją wytrymuję, prawda? ;) [SIZE=1]Choć może na wiosnę coś innego wykombinuję, teraz niech zostaną tak :razz:[/SIZE]
  8. Ale po co na siłę robić z niej rasowca? Mnie się podoba tak jaka jest, taka fryzura mi odpowiada ;)
  9. Dziękujemy :cool3: [I] Bzikowa[/I], bardzo trudno z Wami mam :evil_lol: Każdy ma inne zdanie :lol: Ale ja się nie dam i zostanę przy swoim :eviltong: [I]Anita[/I], [I]Kinguska [/I]dzięki ;) [I]Magda[/I], dzięki za uznanie, w tej sprawie bardzo cenię Twoje zdanie, bo znasz się na tym bardzo dobrze :cool3: [I]Ewka[/I], dzięki, jak widać każdy ma odmienne zdanie :razz:
  10. Aniu, ale bardziej już się nie da ;) Próbowałam, ale chyba ją zabolało... Jak dla mnie jest ok :)
  11. Hahaha :lol: Dobre! :evil_lol: JRT się z niej zrobił :o
  12. Ślicznotka właśnie wypoczywa w swojej budce :loveu::p
  13. Mokry szczurek :lol: Psica z wytrymowaną głową :loveu: [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/DSC_1172.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/DSC_1168.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/DSC_1165.jpg[/IMG]
  14. I jeszcze jedno z początku października ;) Z Lumixa :p [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/P1070066.jpg[/IMG]
  15. Ewa, witamy u nas i zapraszamy częściej ;) Kinga, odrosną :p
  16. Trudno, nawet nie o to mi chodzi. Jak jej coś przy głowie robię, to zaczyna nią kręcić i dlatego jest trudno. Popróbuję, może coś z tego będzie. Dzięki za rady ;) Na pewno skorzystam
  17. Oj, dziewczyny, dziewczyny :eviltong: Toć ja ją wczoraj trymowałam i to tak dosyć porządnie, tyle, że na portretach tego nie widać :cool3: Uszy nawet trochę skubnęłam. Głowę trochę zaczęłam ale trudno się skubie w tym miejscu i jakoś nie mam na to pomysłu ;) Justa, wiem, że dosyć słabe te zdjęcia, ale dawno nie było... Nawet ostatnio chciałam iść na spacer z aparatem, ale pogoda okropna :razz:
  18. Dziękuję ;) [I]I takie dwa z dzisiejszej sesji... [/I][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/DSC_1150.jpg[/IMG][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/diana4.jpg[/IMG]
  19. Jejku, jaki śliczny :loveu: Hop hop!
  20. Może jakieś nowe fotki? :p
  21. Chyba się filmik nie spodobał...
  22. [URL]http://images34.fotosik.pl/382/0109beac9afa151c.jpg[/URL] Haha, świetny on jest :lol: Wszystkie zdjęcia robisz teraz Sigmą?
×
×
  • Create New...