[url]http://img137.imageshack.us/img137/2232/dsc0224yx0.jpg[/url]
Piękna... :loveu: Chciałabym zobaczyć ją w całości. :cool3:
Trymowana czy ogolona była? :p
Dziękuję bardzo :oops::loveu:
W najbliższy czasie biorę udział w konkursie fotograficznym. O tematyce przyrodniczej. Niestety nie można zdjęć obrabiać w komputerze. :shake::roll:
Ale muszę poszukać jakiegoś ciekawego obiektu/krajobrazu. :cool3:
[quote name='Marzenka18']To jeszcze ja (i tak pewnie mnie nikt nie pamięta :D )
[URL]http://nasza-klasa.pl/profile/7642404[/URL]
[URL]http://grono.net/users/938300/[/URL][/quote]
Zaprosiłam na grono. ;)