[url]http://img230.imageshack.us/img230/3016/dsc02410yi1.jpg[/url]
Piękna Wenka :loveu:
Super macie tereny. ;)
Załóż może małej galeryjkę, co? :eviltong:
http://www.wilczyomen.pl/galeria/main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=20870&g2_serialNumber=7
Piękna. :loveu:
Oglądałam ją już u Gassiry, cudne ma oczka. :loveu:
Słodkie maluszki :loveu:
Najbardziej podoba mi się suczka 1 :loveu:
[url]http://img241.imageshack.us/img241/2060/36851807io6.jpg[/url]
Przecudne ma to umaszczenie. :loveu:
Diana dziękuje za komplementy. :loveu:
Zamówienie już złożone. Także trymer będzie zapewne we wtorek/środę. Jak wszystko będzie dostępne. :razz:
Nuśka.
[IMG]http://i30.tinypic.com/msm0k4.jpg[/IMG]
;)
W które dni będziecie? Ja niestety tylko w jeden dzień, nawet jeszcze nie wiem który. Zależy jak tata pracuje. ;)
Jeśli Was zobaczę to oczywiście, że pofocę. :loveu: