Jump to content
Dogomania

michelle04

Members
  • Posts

    2905
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by michelle04

  1. [quote name='Bogusik'] michelle,jaki był by przypuszczalny koszt przewozu w obie strony?[/QUOTE] Z uwagi na fakt, że droga z Dzierżoniowa do Łagiewnik jest zamknięta jechałabym przez Niemczę, potem w Łagiewnikach na Strzelin, a stamtąd już bezpośrednio na Brochów we Wro, więc droga w jedną stronę to wg targeo jakieś 85 km i powrót daje razem 170 km, więc koszt oscyluje w kwocie 60-70 Pln
  2. Ja jestem na TAK. Jeśli Cioteczka Poker będzie dysponowała czasem i zechce wpomóc, umówimy się na odwiedziny u Pani Iwonki ( Wrocław, ul. WIleńska) i ..... zobaczymy
  3. Dzwoniła Pani Iwonka i jest zainteresowana adopcją i tak jak wcześniej wspomniałam, chciałaby spotkać się z nim u siebie w mieszkaniu najlepiej w piątek wieczorem, by sprawdzić czy Hrabal rzuci się na kota czy nie i jesli tego nie zrobi, chce go obserwować przez weekend, jeśli wszystko będzie ok to by został u Niej. Ja ze swojej strony mogę zwolnić się z pracy i dowieźć Hraba na to spotkanie jednak prosiłabym o zwrot kosztów dojazdu. Proszę o decyzję.
  4. Norcia toleruje koty :loveu: [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi6519/14f9d032000e2d3e51e59072/20130716196[/IMG]
  5. Piękne fotki:loveu: Suri to mój cień, a Migotka - Giselle, tylko na kolankach by leżały i pieścić je,pieścić, pieścić,,,,,,:evil_lol: Domek poszukiwany na cito!!!
  6. Na chwilę obecną brak informacji dot ewentualnej chęci adopcji - cisza
  7. Pani Iwonie Kondzio przypadł do gustu i wraz z TZ-em, chyba są zdecydowani, niemniej jednak pozostaje w dalszym ciągu kwestia jego stosunku do kota i relacji między nimi, gdyż dopóki Pani Iwona nie przeprowadzi sie na wieś, Kondzio będzie zostawał z kotem nawet do 8 godzin. Państwo mają jescze przemyśleć swoją decyzję i jeśli będą zainteresowani adopcją padła propozycja, żeby Kondzio przyjechał na wizytę przedadopcyjną, by naocznie sprawdzić jego reakcję na kota na obcym dla niego terenie.
  8. Ech, te kobiety,,,,,,nawet babci weszły na * głowę* Tutaj się reklamują :diabloti: http://www.dogomania.pl/forum/threads/245210-Panna-Migotka-zabrana-z-%C5%82a%C5%84cucha-szuka-domu-i-prosi-o-deklaracje
  9. [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi19817/091ecd1d002b90a151e18e7f/20130713189-001[/IMG]
  10. Cioteczki dzwoniła Pani Iwonka, potwierdziła wizytę jutro w godz 15:00 - 17:00 Trzymam kciuki za pozytywny wynik wizyty :thumbs:
  11. Opalamy się :loveu: [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi4163/630fcc5a0013af4a51e18b81/20130713191-001[/IMG] [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi3258/10b6ea7400250c4c51e18b7e/20130713188-001[/IMG] Nie ma jak u babci [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi10360/3d27006d001fcdaa51e18b78/20130713192-001[/IMG]
  12. Cioteczki, Panna Migotka ma się dobrze po sterylce, jest radosna i ma apetyt :loveu: dokazuje jak na młodą sunieczkę przystało wszędzie jej pełno, taka iskierka i przylepka:loveu: Panna Migotka, Norcia i Suri ( też nowa rezydentka od Cioci Fiorsteinbock) [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi12929/fcb541ab000f7f5f51e041f9/sdc15615-001[/IMG]
  13. No Cioteczki trzymajcie kciuki!! Jeśli wszystko dobrze pójdzie Norka będzie w gazecie - Giselle negocjuje :razz: A tutaj nowe koleżanki Norci: Panna Migotka i Suri, przy tych pieszczoszkach i Norka chętniej nadstawia się do głaskania :loveu: [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi12929/fcb541ab000f7f5f51e041f9/sdc15615-001[/IMG]
  14. Paluś i Panna Migotka [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi2925/24eceb2f0013d3ed51e041e1/sdc15622-001[/IMG]
  15. Przekazałam Pani Agnieszce nr tel do Rubik i ma się z Nią skontaktować celem uzgodnienia szczegółów wizyty ;) Czekamy, więc na wieści od Rubik ( została zaproszona na wątek? )
  16. Dzwoniła Farmerka, że jest druga Pani zainteresowana adopcją Kondzia - Pani Agnieszka z Jeleniej Góry, więcej powie Wam Ona sama, ja ze swojej strony napiszę tylko, że rozmawiałam już z Panią Agnieszką i jest zdecydowana na adopcje Hrabka, oferuje mu pobyt w domku jednorodzinnym z ogrodem, więc wprost idealnie. Miała przez 8 lat cocera spaniela i wie co to jest nowotwór u psa, co to jest starość, operacje, niespanie po nocach...etc. Chciałaby przyjechać po niego w poniedziałek wieczorem i wrócić już razem z nim, więc mam propozycję poszukajcie kogoś kto mógłby przeprowadzić w weekend wizytę przedadopcyjną w Jeleniej Górze - Pani Agnieszka zostala poinformowana przez Farmerkę o formalnościach i wyraziła zgodę- tak by Kondzio mógł swobodnie pojechać do swojego domu już w poniedziałek. Pani Agnieszka czeka na decyzję, tylko przeprasza, że może być lekki bałagan bo jest u nich malowanie.
  17. Palomek ma nową koleżankę [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245210-Panna-Migotka-zabrana-z-łańcucha-szuka-domu-i-prosi-o-deklaracje[/URL]
  18. [quote name='__Lara']Cioteczki, a Palomek jaki jest do innych piesków? Zwłaszcza do suczek? On się daje tak wziąć na rączki bez oporów? :) Gisell, cioteczko, oczów nie masz!!!! Palomek jest boski :)[/QUOTE] Na chwilę obecną ja go mogę śmiało wziąć na ręcę i wówczas pozwala się pogłaskać innym, nawet obcym, a do suczek zachowuje się grzecznie tak samo jak do piesków, ale w swoich rozmiarach ;)
  19. Norcia ma nową koleżankę - Pannę Migotkę :)) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245210-Panna-Migotka-zabrana-z-łańcucha-szuka-domu-i-prosi-o-deklaracje"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...i-o-deklaracje[/COLOR][/URL]
  20. Zapisuję Pannę Migotkę :loveu: Jest Ona bardzo żywiołową sunieczką i mimo, że przebywa u nas dopiero 2-gi dzień już się zadomowiła,na ogrodzie biega luzem i nie interesuje ją ucieczka, non stop chodzi za ludziem i zaprzyjaźniła sie już nawet z psiakami, teraz tylko szybko stały domek potrzebny nim przyzwyczai sie za bardzo do nas :cool3:
  21. [quote name='fiorsteinbock']Dzisiaj odwiedziłam psiaki u Michelle i nie sposób było oprzeć się urokowi Hrabala. Z reszta, on sam by na to nie pozwolił :) Pychol do miziania nastawiał cały czas! [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/163/8tq4.jpg/"][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/1771/8tq4.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Cioteczko piękna fotka - dziękuję :loveu:
  22. Jest już odpowiedź: Witam, baardzo dziękuję za zrozumienie:) Zapraszamy więc i niecierpliwie czekamy na Państwa :)) Pozdr Diana Użytkownik napisał(a): > Temat: Re: Adopcja Kondzia > Data: 2013-07-08 15:13 > Nadawca: > Adresat: "MICHELLE" <[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]>; > > Witam :) > jeśli chodzi o umowę adopcyjną i wizytę to jak najbardziej jestem za i wiem, że tak się robi więc nawet sama nie poruszałam tej kwestii. Na razie wciąż pozostaje pytanie czy zdecyduję się na adopcję gdyż jeszcze dokładnie nie omówiłam tego z partnerem bo wciąż jest na Mazurach. Ale planujemy przyjechać porozmawiać z Panią i zobaczyć Kondzia wstępnie w niedzielę po południu. Oczywiście zadzwonię do Pani jeszcze dzień wcześniej aby dokładnie się umówić. Szczerze mówiąc ja jestem bardzo za Kondziem i chciałabym go mieć już u siebie ale niestety nie jestem sama i muszę liczyć się ze zdaniem partnera. Takie życie ;) > Pozdrawiam serdecznie i do usłyszenia za parę dni > Iwona > > > > W dniu 8 lipca 2013 15:00 użytkownik MICHELLE <[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]> napisał: > Witam Pani Iwono, > > > jeszcze jedna kwestia odnoście ewentualnej adopcji Kondzia, czy wyraża Pani zgodę na podpisanie umowy adopcyjnej oraz wizytę przed i po adopcyjną? > > Przepraszam, że wcześniej o tym nie wspomniałam jednak z tej radości wyleciało mi z głowy :) > > > Pozdrawiam
  23. Proszę: Witam Pani Iwono, jeszcze jedna kwestia odnoście ewentualnej adopcji Kondzia, czy wyraża Pani zgodę na podpisanie umowy adopcyjnej oraz wizytę przed i po adopcyjną? Przepraszam, że wcześniej o tym nie wspomniałam jednak z tej radości wyleciało mi z głowy :) Pozdrawiam Diana
  24. Ok, zaraz napiszę do P. Iwony o wymaganiach niemniej jednak w przyszłości nie chciałabym być osobą, która rozmawia o sprawach "organizacyjnych", gdyż dla mnie wizyta przed adopcyjna nie jest koniecznością, a nie chcę nieporozumień.
  25. [quote name='Anula']Ja sądzę,że to dobry pomysł aby skontaktować się z Panią,ponieważ jeżeli Pani nie wyrazi zgody to po co ma tracić czas,pieniądze a my nadzieję.No chyba,że inne Ciocie mają odmienne zdanie na temat wizyt i innych narzuconych zasad adopcji,a więc ja się nie wcinam.[/QUOTE] Farmerko masz adres e-mail do Pani Iwonki, czy mogłabyś??? Czy może Monika ma się skontaktować z Panią jako osoba decyzyjna w sprawie Hraba??
×
×
  • Create New...