Jump to content
Dogomania

michelle04

Members
  • Posts

    2905
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by michelle04

  1. [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi15411/17948a99000c6e6e51bc4a70/sdc15117-001[/IMG] [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi18494/de3349e2000e9e6d51bc4a70/sdc15121-001[/IMG]
  2. [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi11181/b96771740029cb8551bc4a71/sdc15112-001[/IMG] [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi612/acd1d7e00002a0ec51bc4a70/sdc15114-001[/IMG]
  3. [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi5105/45bec2f90027673751bc4942/sdc15110-001[/IMG] [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi1520/f12341f30001c48e51bc4941/sdc15082-001[/IMG]
  4. [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi7294/719e23eb002b89bb51bc4943/sdc15109-001[/IMG] [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi18240/de01f37d002ae88f51bc48d9/sdc15111-001[/IMG]
  5. [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi12694/a68d6722001519a451bc46d2/sdc15077-001[/IMG] [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi10193/94e488b1000b42fd51bc4747/sdc15103-001[/IMG]
  6. Foty [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi5942/4491b91e00096b6951bc4748/sdc15079-001[/IMG]
  7. [quote name='Bogusik']Piękny,wesoły i tyle w nim niespożytej energii!I kto by mu dał 7-8 lat,no kto...?Cudowny jest naprawdę :smile: michelle,czy on dalej jest jeszcze na APTO-FLEXSIE,czy na arthrovecie?[/QUOTE] Apto-Flex już wykończony, zrobiliśmy przerwę i teraz dostaje już tabletki po Bastusiu
  8. Pierwsze filmiki: [URL]http://w193.wrzuta.pl/film/edytuj/token/2T9RgOtiHR6/1phj3ns/1371233006/20130614020[/URL] [URL]http://w193.wrzuta.pl/film/edytuj/token/3Drvd6pwu48/440qb1/1371233006/20130614019[/URL] [URL]http://w193.wrzuta.pl/film/edytuj/token/aRrCvmT72Z2/4543h7/1371233744/20130614025[/URL]
  9. Jestem jak najbardziej ZA ! :loveu: Cały weekend będę biegała za Hrabem i cykała jemu fotki w różnych pozycjach, potem wstawię i wybierzecie najlepsze. Wg sugestii -dzięki- przy człeku też zrobię ;) Może jakiś krótki filmik też nagrać???
  10. [quote name='Bogusik']michelle, do ogłoszeń na małopolskie podałam tylko Twój nr telefonu i mail,bo na to się zgodziłaś.Właśnie chodziło mi o to,aby zacząć działać na dwa "fronty" zwiększając przez to szanse na adopcję.Nie wiem,ale to wszystko nie bardzo jak widzę ma sens...Nadal dumam....:hmmmm:[/QUOTE] Po rozmowie z farmerką uzupełniłam np na tablicy ogłoszenie o nr tel Moniki z uwagi na fakt, że nie zawsze mogę odebrać telefon, no i ja nie oddzwaniam na nieodebrane rozmowy, czułam sie więc zobowiązana do podania drugiego nr tel celem zwiekszenia szans na kontakt. Nie wiem czy dobrze zrobiłam, ale są podane dwa nr tel. [URL]http://tablica.pl/oferta/uratuj-kondzia-przed-schroniskiem-ID2VGeZ.html#9b7ef8b7f8;promoted[/URL]
  11. [quote name='farmerka63']Michelle - w niedawnej rozmowie telefonicznej wspominałaś, że nie zawsze w pracy możesz odebrać telefon. To zrozumiałe. A czy widziałaś w takim razie jakieś nieodebrane połączenia , na które nie oddzwaniałaś po pracy ?[/QUOTE] Z tego co pamiętam to miałam nieodebrane połączenie w nocy z nieznanego numeru tel., jednak myślę, że nr tel Moniki jest podany jako pierwszy stąd też brak zainteresowania moim nr tel tym bardziej, że oba zaczynają się od 5 (507 176 898 Monika, 502 298 088 ja) więc jeśli ktoś ma dzwonić to dzwoni pod pierwszy podany nr, jeśli byłyby w innych sieciach wówczas pewnie zainteresowany wybierałby sieć w której sam ma telefon ze względu na tańszą rozmowę - tak myślę...
  12. Bazarek dla Tupa i Lucy [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244283-Stojak-na-dokumenty-do-17-06-2013[/URL]
  13. Bazarek pół na pol dla Tupka i Lucy http://www.dogomania.pl/forum/threads/244283-Stojak-na-dokumenty-do-17-06-2013
  14. [quote name='Bogusik']michelle,czy ty nie miałaś ani jednego telefonu w sprawie Hrabala,odkąd ukazały się nowe ogłoszenia?Czy może były,ale też tak "idiotyczne"jakie otrzymuje monika...? Myślę co można jeszcze zrobić i stąd te pytania.[/QUOTE] Ja nie miałam ani jednego telefonu, nawet głupiego ...
  15. [quote name='farmerka63'] Gotówa mile widziana, bo już nie możemy płacić za hotelikw terminie , za co korzystając z okazji szczerze Michelle przepraszam.[/QUOTE] Nie przepraszaj!!:mad: Pomyślmy co jeszcze możemy zrobić..:roll:
  16. [quote name='farmerka63']Ja cały czas mam wrażenie, że coś robimy nie tak :([/QUOTE] Tylko co??? To jest pytanie...Odpowiedź PILNIE poszukiwana!! Ostrzyżony, ogłoszenie wyróżnione, foty zrobione, tekst zmieniony, nawet imię i ...du...a
  17. [quote name='Energy']Bardzo fajny:loveu:, tylko dlaczego nikt tej naszej pięknoty nie chce:shake: Michelle rozumiem, że Hrabcio bardzo pomaga w ogródku:)[/QUOTE] Tiaaaaaaaaaaaaaaa pomaga, najbardziej w podlewaniu i *użyźnianiu* :mad: O udeptywaniu nie wspomnę :diabloti:
  18. [quote name='docha']Zakończył się żywot naszego biszkoptowego kudłacza. Zapewne ostatni czas był ciężki dla niego i dla opiekunek. Bastuś, zawsze będę o nim pamiętać, nasz Orluś to jest młodsza kopia Bastka. Mam przed oczami jego skołtunionego za kratami i chciałabym podziękować aance za to, że go udostępniła na dogo, a my to zauważyłyśmy, dzięki Anulo:). Dziękuję opiekunkom za serce jakie włożyły w opiekę nad staruszkiem Giselle, michell i Dorotko- pozdrawiam Was gorąco. Ponieważ dopiero dzisiaj zajrzałam na dogo i dowiedziałam się o tym smutnym wydarzeniu, chciałabym przekazać zaległe wpłaty za kwiecień i maj, jakie należały się Bastkowi, dla psiaków w potrzebie, które zdecydowałyście wspomóc. Asia- skarbnik- poda mi nr konta aby przelać je bezpośrednio, a właściwa osoba potwierdzi ich wpływ Tu na wątku. Cieszę się, że ostatni etap Bastka u michell był taki jak należy.[/QUOTE] Dziękuje Docha
  19. [quote name='michelle04']Na Tablicy zmieniłam Norce fotki i wyróżniłam ogłoszenie, może coś drgnie w sprawie adopcji ;) [URL]http://tablica.pl/dolnoslaskie/?q=norka[/URL][/QUOTE] Ani jednego telefonu :shake: Wczoraj była u nas ogromna burza z piorunami,jeden uderzył całkiem blisko nas, aż Norka ze strachu schowała się do kennela i nie chciała wyjść :nerwy:
  20. [quote name='Anula']To Asia_L wycofała się,czy ktoś inny? Czy ogłoszenia na tablicy są wyróżnione?Jeżeli nie to ja zapłacę 24,99zł.Wyróżnienie jest na miesiąc i widnieje wciąż na pierwszej stronie.[/QUOTE] Ogłoszenie jest wyróżnione na woj małopolskie
  21. Jestem bogaty, bo mam dużo salaty :loveu: ( i kalarepy też ) ;) [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi2302/093ba4fd001276fc51b58001/20130609160-001[/IMG]
  22. [quote name='farmerka63']Zasoby Hrabala osiągnęły odpowiedni pułap , zatem przelewam abonament hotelowy za czerwiec.[/QUOTE] Pieniążki otrzymałam - dziękuję
  23. [quote name='monika55']Jeśli to ona to z Gliwic. .[/QUOTE] Czy Pani Asia pozostaje w kontakcie?
  24. [quote name='monika55']To z p Asia rozmawiałam? Jeśli tak to jest jeden problem. Pani nie ma samochodu, a chciała odwiedzić Hrabcia. Będzie się starac.[/QUOTE] A Pani Asia z daleka jest?
  25. [quote name='Asia_L']Ja szukam takiego właśnie pieska. Niestety jestem w stanie zapewnić mu dom dopiero od 20 lipca. 30 kwietnia (w wieku 20 lat) za tęczowy most odszedł mój kochany Czarek, znajdek, który był moim przyjacielem przez 15 lat. [IMG]http://wiecznyogrod.pl/dogs/pictures/11/11479_1882_l.jpg[/IMG] Nie mogę pogodzić się z brakiem pieska, dlatego szukam podobnego, aby znowu dać mu wymarzony dom i troskliwą opiekę. Jutro będę kontaktować się z Panią Moniką w sprawie szczegółów.[/QUOTE] Asiu, Hrabcio czeka już tak długo na swojego człowieka, że miesiąc czasu nie zrobi zbytniej róznicy, a byłoby cudownie gdyby mógł w końcu cieszyć się własnym osobistym ludziem, miską i kątem. Jest naprawdę cudowny, bardzo mądry, lubi sie wtulać po pachę i coś tam sobie mruczeć, potrafi też zaskoczyć fantazją w zabawach na powietrzu, a w domu nie sprawia żadnego kłopotu, owszem lubi leżec na kanapie, ale każdy pies to lubi ;)
×
×
  • Create New...