Jump to content
Dogomania

michelle04

Members
  • Posts

    2905
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by michelle04

  1. CIOTECZKI UWAGA!!!!!! Zaraz będa fotki Lusi, cioteczki o słabszych nerwach mają zakaz oglądania :diabloti: !!!!!!!!!
  2. [IMG]http://www.pneumot.pl/images/zdjecia/luka/8.jpg[/IMG]
  3. [IMG]http://www.pneumot.pl/images/zdjecia/luka/1.jpg[/IMG]
  4. Lusia przy kolacji kilka razy podeszła do stołu, żeby żebrać:mad: , ale....wystarczył uniesiony palec wskazujący i Lusia grzecznie odeszła. Swoich chrupek nie ruszyła:shake: , tylko pije i niezmordowanie bawi sie piłeczka:loveu: . Klatka rozłozona i wyscielona ale chyba po pobycie w schronie Lusia boi sie klatki, jak na razie to tylko ja w niej siedziałam :evil_lol:.... Aha Lusia ma rozwolnienie i no i puszcza bączki po mieszkaniu...hihihi jak dobrze że to lato i okna pootwierane....;) Zastanawim sie jak mogłabym jej pomóc....:???: Może ktoś mi podpowie....proszę o sugestie......
  5. ...o sterylce nic mi nie wiadomo:shake: ...musze porozmawiac z AgaiTheta.... a fotki będą wieczorem, teraz jest na spacerze :painting:
  6. UWAGA!!!!! Lusinda jest juz u mnie na tymczasie....ale zacznę od początku: dostałm info, że Luka będzie miała DS i trzeba ja wyciągnąć ze schronu i odwieźć do hoteliku pod Wrockiem, po zastanowieniu doszłam do wniosku, że zamiast mieszkac w hoteliku ja mogę ją przetrzymac przez ten czas dopóki jej nowi właściciele nie zgłoszą sie po nią. Luka bardzo grzecznie wskoczyła do auta i ułozyła sie na kocyku.Pojechaliśmy jeszcze do koleżanki po klatkę gdyby Lusia chciała demolowac mieszkanko :diabloti: ale czas pokaże czy potrzebna bedzie czy nie ;) . Koleżanka wyszła z pieskiem labladorkiem, o Bogowie jak oni się całowali:calus: , Lusia wywijała kooperkiem dookoła własnej osi, potem grzecznie do autka wskoczyła i cichutko lezała na siedzeniu. Jak dojeżdzaliśmy do domku Lusia zaczeła mnie całować, wiec.....zatrzymaliśmy auto i siup na trawke. Strzał był celny Luka miała pewne sprawy na trawce do załatwienia:cool3: , jejeunciu jaka ona jest grzeczna. Teraz leży obok mnie i gryzie piłeczke...hihihi Wieczorem wstawię fotki tej księzniczki. Acha a te fotki na pierwszej stonie gdzie wygląda jak mała wampirzyca z tymi zębiskami na wierzchu sa nieadekwatne do jej charakteru :eviltong: :eviltong: to istny aniołek :lilangel:
  7. ..Hippies jakie wieści po powrocie z pracy? :diabloti:
  8. ....troszke chlipaliśmy, ale cioteczka osuszyła łzy.... ...dziekuję cioteczko....
  9. ...Maksio żre trawkę... .....schowam sie za tym badylem i ...nie znajdą mnie....hihihihi
  10. ...Hippies cała przyjemnośc po naszej stronie i obiecuję nie uchylac sie od obowiązków jakie ciążą na rodzicach chrzestnych, tylko bez laptopa na komunię prosze:mad: i auta na 18-tkę:diabloti: aha fotki oczywiście prześle... ..i jeszcze słówko do Ciebie Florida_blue Maksio to taka chudzinka, wręcz szkieletor ale powalil mnie jednym ciosem....:placz: oto jak potężna jest siła miłosci i przywiązania....
  11. ....Maksio był grzecznym chłopczykiem, troszkę sie wiercił:diabloti: :diabloti: no i nie obyło sie bez "pochlipywania" za Tobą Floria_blue, ale potem to istny aniołek....na postoju wyskoczył z auta, rozejrzał sie i ...hoop-odwrót na siedzenie....:evil_lol: dojechaliśmy szczęśliwie do Hippies a tam....KOTY!!!! ale to niech sama Hippies opowie...:eviltong: Żal sie było rozstawać....powodzenia Maksiu!!!!!!:calus:
  12. ..ciekawe co tam u Maxa?...tak dawno nie było żadnych wieści....:-( ...pamiętamy Maxiu...:calus:
  13. ...no Maksiu dzisiaj jest Twój dzień....:happy1:
  14. :multi: ...biegnij na pierwszą pycholku.....:multi:
  15. masz rację:thumbs: ...dziękuję za sugestię .....;)
  16. ...smycz już mam a i nawet zakupiłam taka specjalną uprząrz dla psów do zapięcia w pasy bezpieczeństwa, żeby ten gamoń nie biegał po całym aucie :mad: , miska i butelka z woda,koc, jakiś mały przysmak i .....ja juz jestem gotowa...;) chyba ze o czymś zapomniałam?:nerwy: czekam na info....8-)
  17. ...mam tylko pytanko natury technicznej,żeby ten panicz drugi raz nie zwiał : czy będzie miał jakieś szelki i smycz czy mam sie zaoopatrzyć w te akcesoria???? no bo po drodze to pewnie jakiś przystanek na wiadome sprawy zrobimy :razz:
  18. ...Hopsiaj do góry boksinko....:multi: :multi:
  19. ..więc wstępnie mozemy sie umówić na wtorek, bo nie chciałabym żeby znowu gdzieś powędrował:mad: ....a jak Hippies będziesz w Brzegu to z chęcią spotkam sie z Wami a nawet przypilnuje tego włóczykija jeśli zajdzie taka potrzeba.....:painting:
  20. ..wiem jakie są bokserki w aucie :diabloti: ,ale to żaden problem :razz: ...mogę jego zabrać zaraz po konfrontacji z tymi prawdopodobnymi właścicielami i .... albo przetrzymac u siebie ( będzie miał swoją kanpę bez obaw :razz: ) albo od razu odwieźć do Hippies. Ja mieszkam w Brzegu wiec mam blisko do Niemodlina....
  21. ...bardzo sie cieszę, że Max sie znalazł i ....na kiedy potrzebny jest ten transport? :Dog_run:
×
×
  • Create New...