[quote name='Magda - Zamość']coś w tym chyba jest, na dodatek to są sunie a sterylka nie jest powszechna więc ludzie boją się szczeniaków
a dla brunetek biało-czarna psinka to idealne zestawienie kolorków przecież:cool3: często psiak do Pana (Pańci) lub na odwrót upodabniają się do siebie:p[/quote]
Sunieczki są mniej kłopotliwe od psich kawalerów, którzy czują chęć do amorów przez cały rok. Często się gubią z tego powodu. Suczka nawet bez sterylki wymaga dużej uwagi dwa razy do roku. Ale są ludzie, którzy boją się suczek " jak ognia" .Ja tego nie mogę zrozumieć. A mała Gina jest maleńką sunią tylko do kochania. W nowym domku , wykąpana wygłądałaby ślicznie .