[quote name='Niki-lidka']...dzięki, bede czekac:lol:
ja na razie tylko stworzylam swiat swojemu psiakowi( mam nadzieje, ze jest happy bo ja dzięki niemu bardzo) i przyczyniam sie do zmiany swiata tym schroniskowym... teraz planuję wziąsc staruszke ze schroniska, zeby zmienic jej swiat na te ostatnie lata jej zycia...[/quote]
Twój psiaczek wygląda na szczęśliwego. :multi: Teraz , jeszcze jeden schroniskowy biedak będzie szczęśliwy. ;) Ja biorąc moją sunie ze schroniska mówiłam, że wezmę taką, której nikt niechce. I tak zrobiłam. Nikt jej nie chciał, bo utykała. Te wybory w schronisku są jednak bardzo trudne, którego psiaka wybrać. Ja mogę mieć tylko jednego psa. Myślę, że szybko zamieścisz fotki drugiego szczęśliwego psiaka!!:lol: