Jump to content
Dogomania

kasia14

Members
  • Posts

    5226
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kasia14

  1. jaka cudowna wiadomość!! no nareszcie luka w nowym domu... przyzwyczai sie do kotów napewno;)
  2. bozie!!!! jakie piekne sunie! to może te im pokaże... ;)
  3. podnosze, biedna psinka :shake: domek potrzebny!:cool3:
  4. trzymamy trzymamy ;)
  5. tylke chętnych na pudelka a teraz co.... nadal w schronisku. Modliszko kiedy psinka wychodzi?
  6. a piesek ma być typowo do towarzystwa. Informacje przekazuje ich wnuczkowi i to on rozmawia z dziadkami - ja osobiscie ich nie znam... To jak możesz jeszcze jakieś polecić i napisac cos o Orzeszku jesli go znasz... :)
  7. pokaże psinki. To ma być piesek tak do domu i do ogrodu, ale spać bedzie raczej w domu chyba ze bedzie wolał na dworzu ;) nie za duży, taki sredni gdzies wielkosci spajkiego. Wolą puchate i jasne ale nie koniecznie ;) no i zeby lubiły ludzi i pieszczoty :) a mogła byś mi napisać coś o piesku o imieniu orzech numer....1540... no ja tez bym chciala asterka ale oni chcieli by takiego młodszego psa raczej do 6 latek :(
  8. Kajtek i nikt nawet na dogo do ciebie nie zaglada!! Podnosze
  9. a może jakiegoś pieska mogła byś polecić? w końcu znasz je najlepiej :)
  10. modliszko wezmą innego schroniskowca tylko jeszcze nie wiem jakiego ;)
  11. podnoszę bidulkę.... przecież ona zima zamarznie!!!
  12. te ogłoszenia to świety pomysł był!! ludzie zaczynają się interesować. RENO teraz szansa dla Ciebie!!!! trzymamy kciuki! ;)
  13. to ja podnoszę po południu! ;)
  14. jaki piekny rudzielec!!! ale sunia tez sliczna
  15. no i oczywiście gratulację dla Spajkiego!!!
  16. dobrze przekażę ;) a byli w schronisku dzisiaj? ogladali jakieś inne psinki?
  17. a jak byś kiedyś potrzebowałą pomocy w schronisku albo "coś" to ja nadal jestem bardzo chętna ;)
  18. Dziekuje:) staram się jak mogę... a w domu to już mnie "maniaczką" nazywają bo co ktoś mnie widzi jak komputer wolny to ja na dogo jestem :cool3: Od zawsze kochałam psy i tak się ciesze ze znalazłam to forum
×
×
  • Create New...