Jump to content
Dogomania

kasia14

Members
  • Posts

    5226
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kasia14

  1. :placz: proszę nie pozwólcie mu trafić do schroniska
  2. podnosimy Misia, a u niego cisza straszna... :(
  3. zmieniłam trochę tresc na ale.gratce:cool1: jesli ta nie pomoże to juz nie wiem:mad: tam nie ma nic co mogłoby do tego psa zniechęcić. On jest naprawdę fajny pies:razz: [SIZE=4]Domku gdzie jesteś? pliss[/SIZE]
  4. piękny psiaczek!!! i jeszcze nie w domku????!!
  5. podnoszę ON!!!! proszę pomużcie temu ONkowi : :placz: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=98466&page=9[/URL]
  6. [SIZE=5]PODNOSZĘ !!! Błagam niech ktoś pomoże:placz:[/SIZE]
  7. fajnie tylko taki misz-masz;) szkoda, że tam zdjęc nie mozna dodawać, i przy psinkach mozesz podac link konkretny do ich wątku... ;p [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=9859[/URL] tu macie serwisy ogłoszeniowe, mozecie pododawać, tylko aster ma juz na wiekszości ( no jakis 20), tylko jak cos to zdjęcia tez dodawajcie
  8. podnoszę bo bardzo PILNE!!!!! Potrzebny bardzo TYMCZASOWY DOMEK!!!!
  9. podnoszę pieknego...! nie wiem dlaczego on jest jeszcze w schroniskuy, bo to cudowny psiak, ludzie sie nie znają;) ale zobaczycie, ktoś sie na nim pozna!!!
  10. pies człowieka nie porzuci... człowiek psa tak... po 10 latach...:(
  11. Podnosze kolejną ONkę
  12. a u suni cisza... nawet gazeta nic nie dała :(
  13. podnosze bo bardzo pilne!!!! domku jestes potrzebny!!!!
  14. na ale.gratka.pl 231 wejsć... zadnej odpowiedzi... [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/738377_owczarek_niemiecki_pilnie_szuka_domu.html[/url] to jego stronka, może coś zmienić? tytuł albo tekst...
  15. ale opłacało mu się czekać na taki domeczek ! ;)
  16. [quote name='Seaside'] Mogę prosić o link do wątku suni bez łapki??[/quote] Sunia chyba jeszcze nie ma wątku...
  17. [quote name='modliszka84']tylko uważajcie dziewczyny na straż miejską, bo ci panowie często mają...hmm... inny do naszego punkt widzenia, delikatnie mówiąc :evil_lol:[/quote] hymm.. no staramy sie wieszać w eee... dozwolonych miejscach:razz:, jak na budynkach, to sie pytamy czy możemy, przy sklepach, na tablicach ogłoszeniowych ale tam długo nie wiszą...:mad: ludzie zaklejają. Wieszam gdzie się da, mam nadzieję, że się nie przyczepią, staram się uważać. Ja osobiście mam wrażenie, że straż miejską nie bardzo obchodzą plakaty. Ale będę uważać:cool1: a na słupach można? no to trochę nie na temat, bo to plakaty Asterka, więc: podnoszę Lolę!
  18. [quote name='modliszka84']prosze sie narazie nie cieszyć tylko kciuki trzymac :razz:[/quote] no to w takim razie trzymamy kciuki :happy1:, i żeby wszystko poszło zgodnie z planem :razz:
  19. plakaty juz dodrukowałam, jutro sie podziele z dziewczynami, narazie nam ich ok, 18... ok 10 plakatów wisi, to nie duzo narazie, ale postaramy sie rozwiesic jak najwiecej...;)
×
×
  • Create New...