[quote name='aleb']Witam :)
Ja chyba tutaj po raz pierwszy :) :multi:
Bono jest śliczny! :loveu:
A co strzyżenia, to ja swoją Figę też w końcu muszę ostrzyc, bo zarosła mi :lol: Ale to już na wiosnę :)[/quote]
[COLOR=Blue]Witam i dziękuje:)
To jest pierwsze obcinanie Bona jeszcze
nigdy go nie obcinałam:P
Też planowałam na wiosne ale teraz
jest ciepło to go obcięłam:)
[/COLOR]