[quote name='Izabela124.']Zycze jutro powodzenia :)[/quote]
[COLOR=Blue]Nie dzięki:D
Szczerze powiedziawszy nawet dzis mi dobrze poszło
jak sprawdzałam w odpowiedziach.
Na ABC mam 3 źle:placz:
Jedną odp miałam dobrą i potem zmieniłam na złą...:shake:
Otwarte mam dosyć dobrze porównując z kluczem odp
to chyba wszystkie dobrze no ale sama nie wiem do końca
mam taką nadzieję:D
I charakterystyka..:P hah Opisywałam Rudego z Kamieni na Szaniec
a potem ich tak ogólnie nie wiem ile pkt mi dadzą:D
Za ogłoszenie będzie 4 pkt w najgorszym wypadku 3:lol:(na 5 możliwych)
Jutro będzie masakra:P
[/COLOR]