[quote name='Martunia']No to dobrze, że się Aducha nie obraziła. :loveu: I mnie też kocha! :D
O i widzę, żeś się w końcu przyznałaś do miłości do Dominika! :cool3: Przyłapałam Cię na gorącym uczynku! :evil_lol:
Bono też mnie kocha? :loveu:[/quote]
[COLOR=Blue]No tak dobrze że się nie obraziła i całe
szczęście:)
No ba Bono Ciebie też kocha:loveu:
[/COLOR][quote name='basia bonnie']Cześć!
Miłego dnia dla Bono i jego pańci :loveu:
Pozdrawiamy ;)[/quote]
[COLOR=Blue]Dzięki:)
Trzymam kciuki za Bonnie żeby wygrała MIss Dogo:D
Bono i Bonnie by byli dobrą parą:D
Czarny z białym dużo z małym i imiona jakie podobne:cool3:
[/COLOR][quote name='Malina.']Piękny blondasek :loveu:[/quote]
[COLOR=Blue]Prędzej białasek:D
Dzięki:)
[/COLOR]