Witam serdecznie wszystkich na wątku.Proszę bardzo - piękny Zoran - wulkan energii i przyjazna dusza ;-)
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/717/dsc8011o.jpg/"][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/6607/dsc8011o.jpg[/IMG][/URL]
[U][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/705/dsc8012.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/3238/dsc8012.jpg[/IMG][/URL]
[/U]
[U][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/833/dsc8014y.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/4240/dsc8014y.jpg[/IMG][/URL]
[/U]
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/90/dsc8019.jpg/"][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/2267/dsc8019.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/838/dsc8022.jpg/"][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/4123/dsc8022.jpg[/IMG][/URL]
[quote name='sylwiaso']Nasza panienka dziś miała sesję zdjęciową!czekamy powinny fotki wyjść pięknie oko i aparat były lepsze![/QUOTE]
Zawstydzasz mnie ;-) właśnie robię Zorana ;-) a potem kolejne psiaki i wstawię dziś ;-) miejmy nadzieję, że to pomoże w adopcji.
Czytałam o małooczu u psów i trafiłam na ten wątek - istny Dziadzio...z pyszczunia i z oczka [url]http://www.dogomania.pl/threads/131981-3-5-kg-Male%C5%84stwo-zakopane-w-zaspach-Rodzyneczek-ju%C5%BC-w-swoim-domku%29/page2[/url]
[IMG]http://img15.imageshack.us/img15/1974/dsc0314ah5.jpg[/IMG]