A dziękuję, staram się czysto amatorsko ;-) służba psia ;-) mogą być takie źle pozowane, bo się cwaniaczek kręcił, siusiał i biegał i zglądał ;-)
Tu zostawię wiadomość dla Niuni, niech wie, że flirtuję z Muszką ;-)
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/820/dsc7963h.jpg/][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/4713/dsc7963h.jpg[/IMG][/URL]
Teraz może pójdę na plotki do Zorana ;-)
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/822/dsc7965.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/6278/dsc7965.jpg[/IMG][/URL]
albo pobiegnę porozmawiać z ciotkami..
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/546/dsc7968t.jpg/][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/2002/dsc7968t.jpg[/IMG][/URL]
a tu ciotka Figa mnie nakryła na robieniu...cichosza!!!nic nie powiem to forum publiczne!!!
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/831/dsc7971v.jpg/][IMG]http://img831.imageshack.us/img831/5594/dsc7971v.jpg[/IMG][/URL]