[quote name='uczeń czarnoksieżnika']Jesteś samicą, z wami jest inaczej. Samiec nigdy nie atakuje samicy chyba ze się broni. Jezeli ty go nie zaatakowałaś on nie miał powodu do ataku. A jeżeli chodzi o innych samców, oni zawsze będą stanowić zgrożenie. Niestety z instynktem się nie wygra.[/QUOTE]
Nie zgodzę się z tym, że samiec nie zaatakuje suki.Moją Negrę namiętnie podgryza i to na poważnie kurdupel wiejski moich teściów.Mixa amstaffkę tak zdominował, ze jak go widzi to się kładzie na drodze.Taki mały dziad.I wcale się nie broni, bo go nie atakuje. Ten typ tak ma i kropka.
A to ten dziad o słodkim imieniu Gangster (do ludzi cud miód i orzeszki)
[URL=http://img846.imageshack.us/i/dsc0066u.jpg/][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/7205/dsc0066u.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]