Jump to content
Dogomania

Migori

Members
  • Posts

    1879
  • Joined

Everything posted by Migori

  1. [quote name='Onomato-Peja'][URL]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S82cbxjlYgI/AAAAAAAABe8/hxuoCkFJZEA/DSC04414.JPG[/URL] - ślicznie jej w tej obroży ; ) A w sumie to pięknym we wszystkim pięknie :D[/QUOTE] Dziękuję. Bardzo podobają mi sie takie tradycyjne obroże. Ojciec mówi, że psu pasek od spodni zakładam hahaha [quote name='Tengusia']szczeka mi z leksza opadla jak zobaczylam to .... [URL]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S82cfz0NknI/AAAAAAAABfo/SSRaMwFhbIY/DSC04463.JPG[/URL][/QUOTE] Eee no co Ty... Widziałam lepsze zdjęcia. Bawiłam się też w fotografowanie kwiatków.Szkoda, że zdjęcia nie pachną tak jak te kwiaty. Boski zapach [img]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S82cYsH_1JI/AAAAAAAABeM/Gc3JswF-Too/DSC04475.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S82cY0WdW-I/AAAAAAAABeQ/Hwq5Cg6dxjY/DSC04476.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S82cY7AXPxI/AAAAAAAABeU/n-AJX4NeO8w/DSC04477.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S82cZr1tDeI/AAAAAAAABeY/zmuv4gXnfPs/s512/DSC04479.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S82cZhzru4I/AAAAAAAABec/pH-3BG-cMY8/DSC04480.JPG[/img]
  2. Migori

    Duffel

    [URL]http://lh5.ggpht.com/_vXP5Ntf2E7E/S8iFN1KFVWI/AAAAAAAAKEc/ACsksNELWQA/DSC00631.JPG[/URL] - Świetnie uchwycony moment. [URL]http://lh3.ggpht.com/_vXP5Ntf2E7E/S8iFobhFB0I/AAAAAAAAKGQ/dJl0qCqidwU/DSC00687.JPG[/URL] - Podoba mi się kolorystyka [URL]http://lh3.ggpht.com/_vXP5Ntf2E7E/S8iFwCXyvuI/AAAAAAAAKGw/1RCKMfKYfMg/s512/DSC00702.JPG[/URL] - Tu też ekstra Ci wyszło. Zamierzony kadr ? Ty go myjesz po tych wycieczkach ? Jakbym miała Borę (tak wyglądającą ) wpakować do auta to bym sie 100 razy zastanowiła :evil_lol:
  3. [quote name='Onomato-Peja']Obroża 4 cm na drobnej suni ONka nie wygląda tak źle :P Choć to nie to samo co 5 cm jednak, to taka szmatka jest trochę.[/QUOTE] Wygląda świetnie. Ile zabuliłaś ? Ta szerokość chyba jest dla niej najlepsza.
  4. [quote name='Ewa&Duffel']Haha, łatwo powiedzieć, to nie przy moim psie ;) W taką pogodę to on z każdego spaceru wraca mokry :evil_lol: [SIZE=1]Pokaż :eviltong:[/SIZE][/QUOTE] To fakt. Kiedy Bora ma skórzaną obrożę, nie chodzę z nią koło zbiorników wodnych hehe Nie pokażę, wstydzem siem:oops::lol!:
  5. Tak, mam fazę na skórę hehe Kobieto, skóry sie nie moczy, no jak to tak ? Do kąpieli błotno/wodnych zakłada się jakiegoś szmaciaka. Znowu coś kupiłam... ale ciiii
  6. [quote name='wiq']ja wiem, czy takie to Dingo okropne? mam już ich smycz (natłuszczaną właśnie) ze 3? 4? lata i spisuje się doskonale, ani myślę o wymianie :) chyba, że w ostatnim czasie się popsuli.[/QUOTE] No właśnie, może to że masz starszy egzemplarz, tak jak Kili.
  7. Przyniosłam wiosenne foty [IMG]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S82ccxCJN3I/AAAAAAAABfA/iPulrcHsMAs/DSC04420.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S82cbxjlYgI/AAAAAAAABe8/hxuoCkFJZEA/DSC04414.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S82cdW52wQI/AAAAAAAABfM/aDxZj-L4ZY4/DSC04433.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S82cfz0NknI/AAAAAAAABfo/SSRaMwFhbIY/DSC04463.JPG[/IMG] [img]http://lh4.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S82cbQgZ5FI/AAAAAAAABe0/r7ZLx4uU8AE/DSC04507.JPG[/img]
  8. [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P4192207.jpg[/url] - Oł jeee Nareszcie!
  9. [quote name='Kiłi']Ponad 100zł to chyba tylko natłuszczane, a w ich przypadku to z gorszą jakością bym się kłóciła. Mam dingo natłuszczaną i na nic bym jej nie zamieniła:razz: Te gorsze ze zwykłej skóry do 100 chyba nie dochodzą. Ale może to zależy też gdzie się kupuje...[/QUOTE] Masz rację, mówiłam o natłuszczanych. Może dobrze po prostu trafiłaś z tą smyczą. Ja miałam dwie, jedną szytą, inną nitowaną, popękały i łuszczyły się, a nie kąpałam ich w jeziorze. Zobacz akcesoria Wozy, np. taką smycz za 55zł (szytą, regulowaną) i porównaj. Przy niej taka Dingo to ekhm zwykła podróbka, cienka, ostra, taka szmatka. Uważam że ceny Dingo poszły w górę, wysyłają towar za granicę i w główkach im sie pomieszało, szkoda że jakość nie poszła w górę razem z ceną.
  10. [quote name='Talia']Ja znalazłam miłość swoją...:loveu: Tadam! [url]http://www.zooplus.pl/shop/psy/smycz_obroza_dla_psa/smycz_skorzana/komplety_smycz_obroza/32250[/url] Zna ktoś tą firmę? Już widzę w tym moją sunie... :loveu:[/QUOTE] Cena bardzo fajna, bo za szytą Dingową smycz zapłacisz ponad 100zł, a na pewno jakość ten kompletu jest o niebo wyższa. Pewnie podobnie, albo troszkę drożej wyszłaby Woza. Ale za to ten komplet szyty na okrągło w kolorze koniakowym...achhhh cudo.
  11. [quote name='ariss']przecież żółty i czarny to brzydkie łączenie:evil_lol::diabloti:[/QUOTE] Ja tak powiedziałam ? Ja!! ? A w życiu :watpliwy::stop: Genialne połączenie :cool3:
  12. Ariss, i po co mi takie zdjęcia pokazujesz? No po co ? Szykowny ciuch :)
  13. A gdzie ja sie śmieję? Bo nie zauważyłam ? Taka smycz potrafi być niebezpieczna dla samego psa, jego właściciela i otoczenia.
  14. Halti dla Yorka ?
  15. Mnie ludzie prowadzący psy na flexi (zwłaszcza tej linkowej) przerażają. Staram sie omijać psy na flexi, małe/duże, bez znaczenia. Znakomita większość właścicieli, nie potrafi obsługiwać sie tą smyczą, nie wie do czego służy guzik blokujący smycz i kiedy go należy użyć. Nie raz moja suka, biegająca w lesie spotkała się z psem na flexi... toż to normalnie o zgrozo zagrożenie dla otoczenia taki pies... plącze w smycz wszystko i wszystkich, moja suka wiesza sie na rozciągniętej do granic możliwości flexi tego psa... Dlaczego ludzie nie używają tego guziczka? Tylko ja musze kombinować, żeby nie dać sie zaplątać w to paskudztwo.
  16. [quote name='Onomato-Peja']Magda - ona młoda nie jest ; ) 5 lat ma na karku minimum. Biegać - biegam z nią.[/QUOTE] Ooo to myślałam że jest młodsza, wygląda na bardzo młodą sukę. A co weterynarz na to ? Ma zdrowe stawy, żeby nosić obciążenie ?
  17. [quote name='*Monia*']Właśnie większości tych psów w zimę nie widziałam, a teraz powróciły. Niestety znajome psy gdzieś indziej chyba spacerują, bo dawno ich nie widziałam[/QUOTE] No właśnie i to jest ciekawe, chyba pouciekali przed stonką. Pytanie tylko gdzie ? Najlepiej spaceruje sie jak pada deszcz, albo jest pochmurnie, wtedy te wszystkie yoraski siedzą w domciu i siusiają do kuwet.
  18. [quote name='Onomato-Peja']Bieganie przy rowerze... Nie da rady, młoda napala się wszystkim co zobaczy - ptaki, psy, ludzie a czasem ma zrywy tak sama z siebie... Może kiedyś, jak ją opanuję, póki co bałabym się. Co do pływania - zauważyłam, że moja suka pływać nie potrafi. Pracuje głównie przednimi łapami i wystaje do polowy z wody, co chwilę się zanurzając.[/QUOTE] To na początek biegaj z nią, powiem szczerze bałabym się takiej młodej i szczupłej suce od razu zamontować szelki z obciążeniem. Jak nauczy sie biegać z Tobą to potem łatwiej pójdzie nauka biegania przy rowerze.
  19. [url]http://i42.tinypic.com/bj63kg.jpg[/url] - Cudowne! Masz więcej owadzich fotek ? Motylki ?
  20. [quote name='deer_1987']Nie bede sie z nikim konsultowala, dla mnie jest wazne co hodowca i weterynarz mowi[/QUOTE] Nie no jasne, jak zawsze... Dlaczego mnie to nie dziwi :)
  21. [quote name='deer_1987']Duzo sie o tym pisze ze nie powinny bo m.in. lokcie odstaja i nie naturalnie sie uklada kregoslup. sama pani weterynarz ktora hoduje jamniki o tym pisala[/QUOTE] Nie wiem jakim cudem szelki mają wpływać na stan, ułożenie łokci, gdyż właściwie wyregulowane szelki nie mają prawa wchodzić psu pod pachy. To raz!, a dwa skontaktuj się z lekarzem ortopedą, uzmysłowi Ci, że jesteś w błędzie. [quote name='Onomato-Peja']Deer - najpierw odstawiasz szopkę ze smyczą, że będziesz używać do obroży i koniec, teraz szukasz jakichś określeń na szelki samochodowe... To taka prowokacja ? Talia - moja miała 39cm[/QUOTE] Haha :) Na to wygląda! Tak, moja też zaczynała sie od 39-40cm.
  22. [quote name='*Monia*']Wiosna w pełni i ludzie wylegają na spacery, a w zimę tak pusto było nad rzeką...[/QUOTE] Taaa ta cała stonka, która zimą, jesienią siedziała z tymi pikusiami w domu, teraz szlaja sie po lesie i irytuje normalnych ludzi. Dziś poszłam do lasu, przez własną głupotę, bo nie skojarzyłam że słońce+niedziela = stonka w lesie... Tak jak weszłam w las tak wyszłam, bo nie dało sie normalnie spacerować... Trzeba bedzie chodzić o kosmicznych porach np. 8 rano
  23. [url]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/WIOSNA/DSC02054.jpg[/url] - Jaki szczęśliwy. Macie bombowo zieloną trawę :)
  24. [quote name='Marta_Ares']czemu nie odpiesz na Pytanie Magdy czy Onomato-Peji ? po co to błaznowanie na temat szelek czy nie znajomosci jezyka?[/QUOTE] Marta, bo to trzeba szopkę odstawić i to nie pierwszy raz... Ale co ja tam wiem... Jestem biednym Polaczkiem który na szelki samochodowe mówi szelki samochodowe...
  25. Migori

    Moje małe stadko

    No no no Lora ma śliczną koleżankę. Właściciele chcą ją wystawiać ? I obroża extra ;D Teraz mam fazę na skórą i szalenie mi sie ona podoba. Uściski dla Was laseczki
×
×
  • Create New...