-
Posts
1879 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Migori
-
[quote name='Onomato-Peja'][URL]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S82cbxjlYgI/AAAAAAAABe8/hxuoCkFJZEA/DSC04414.JPG[/URL] - ślicznie jej w tej obroży ; ) A w sumie to pięknym we wszystkim pięknie :D[/QUOTE] Dziękuję. Bardzo podobają mi sie takie tradycyjne obroże. Ojciec mówi, że psu pasek od spodni zakładam hahaha [quote name='Tengusia']szczeka mi z leksza opadla jak zobaczylam to .... [URL]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S82cfz0NknI/AAAAAAAABfo/SSRaMwFhbIY/DSC04463.JPG[/URL][/QUOTE] Eee no co Ty... Widziałam lepsze zdjęcia. Bawiłam się też w fotografowanie kwiatków.Szkoda, że zdjęcia nie pachną tak jak te kwiaty. Boski zapach [img]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S82cYsH_1JI/AAAAAAAABeM/Gc3JswF-Too/DSC04475.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S82cY0WdW-I/AAAAAAAABeQ/Hwq5Cg6dxjY/DSC04476.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S82cY7AXPxI/AAAAAAAABeU/n-AJX4NeO8w/DSC04477.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S82cZr1tDeI/AAAAAAAABeY/zmuv4gXnfPs/s512/DSC04479.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S82cZhzru4I/AAAAAAAABec/pH-3BG-cMY8/DSC04480.JPG[/img]
-
[URL]http://lh5.ggpht.com/_vXP5Ntf2E7E/S8iFN1KFVWI/AAAAAAAAKEc/ACsksNELWQA/DSC00631.JPG[/URL] - Świetnie uchwycony moment. [URL]http://lh3.ggpht.com/_vXP5Ntf2E7E/S8iFobhFB0I/AAAAAAAAKGQ/dJl0qCqidwU/DSC00687.JPG[/URL] - Podoba mi się kolorystyka [URL]http://lh3.ggpht.com/_vXP5Ntf2E7E/S8iFwCXyvuI/AAAAAAAAKGw/1RCKMfKYfMg/s512/DSC00702.JPG[/URL] - Tu też ekstra Ci wyszło. Zamierzony kadr ? Ty go myjesz po tych wycieczkach ? Jakbym miała Borę (tak wyglądającą ) wpakować do auta to bym sie 100 razy zastanowiła :evil_lol:
-
[quote name='Onomato-Peja']Obroża 4 cm na drobnej suni ONka nie wygląda tak źle :P Choć to nie to samo co 5 cm jednak, to taka szmatka jest trochę.[/QUOTE] Wygląda świetnie. Ile zabuliłaś ? Ta szerokość chyba jest dla niej najlepsza.
-
[quote name='Ewa&Duffel']Haha, łatwo powiedzieć, to nie przy moim psie ;) W taką pogodę to on z każdego spaceru wraca mokry :evil_lol: [SIZE=1]Pokaż :eviltong:[/SIZE][/QUOTE] To fakt. Kiedy Bora ma skórzaną obrożę, nie chodzę z nią koło zbiorników wodnych hehe Nie pokażę, wstydzem siem:oops::lol!:
-
Tak, mam fazę na skórę hehe Kobieto, skóry sie nie moczy, no jak to tak ? Do kąpieli błotno/wodnych zakłada się jakiegoś szmaciaka. Znowu coś kupiłam... ale ciiii
-
[quote name='wiq']ja wiem, czy takie to Dingo okropne? mam już ich smycz (natłuszczaną właśnie) ze 3? 4? lata i spisuje się doskonale, ani myślę o wymianie :) chyba, że w ostatnim czasie się popsuli.[/QUOTE] No właśnie, może to że masz starszy egzemplarz, tak jak Kili.
-
Przyniosłam wiosenne foty [IMG]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S82ccxCJN3I/AAAAAAAABfA/iPulrcHsMAs/DSC04420.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S82cbxjlYgI/AAAAAAAABe8/hxuoCkFJZEA/DSC04414.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S82cdW52wQI/AAAAAAAABfM/aDxZj-L4ZY4/DSC04433.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S82cfz0NknI/AAAAAAAABfo/SSRaMwFhbIY/DSC04463.JPG[/IMG] [img]http://lh4.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S82cbQgZ5FI/AAAAAAAABe0/r7ZLx4uU8AE/DSC04507.JPG[/img]
-
[url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P4192207.jpg[/url] - Oł jeee Nareszcie!
-
[quote name='Kiłi']Ponad 100zł to chyba tylko natłuszczane, a w ich przypadku to z gorszą jakością bym się kłóciła. Mam dingo natłuszczaną i na nic bym jej nie zamieniła:razz: Te gorsze ze zwykłej skóry do 100 chyba nie dochodzą. Ale może to zależy też gdzie się kupuje...[/QUOTE] Masz rację, mówiłam o natłuszczanych. Może dobrze po prostu trafiłaś z tą smyczą. Ja miałam dwie, jedną szytą, inną nitowaną, popękały i łuszczyły się, a nie kąpałam ich w jeziorze. Zobacz akcesoria Wozy, np. taką smycz za 55zł (szytą, regulowaną) i porównaj. Przy niej taka Dingo to ekhm zwykła podróbka, cienka, ostra, taka szmatka. Uważam że ceny Dingo poszły w górę, wysyłają towar za granicę i w główkach im sie pomieszało, szkoda że jakość nie poszła w górę razem z ceną.
-
[quote name='Talia']Ja znalazłam miłość swoją...:loveu: Tadam! [url]http://www.zooplus.pl/shop/psy/smycz_obroza_dla_psa/smycz_skorzana/komplety_smycz_obroza/32250[/url] Zna ktoś tą firmę? Już widzę w tym moją sunie... :loveu:[/QUOTE] Cena bardzo fajna, bo za szytą Dingową smycz zapłacisz ponad 100zł, a na pewno jakość ten kompletu jest o niebo wyższa. Pewnie podobnie, albo troszkę drożej wyszłaby Woza. Ale za to ten komplet szyty na okrągło w kolorze koniakowym...achhhh cudo.
-
[quote name='ariss']przecież żółty i czarny to brzydkie łączenie:evil_lol::diabloti:[/QUOTE] Ja tak powiedziałam ? Ja!! ? A w życiu :watpliwy::stop: Genialne połączenie :cool3:
-
Ariss, i po co mi takie zdjęcia pokazujesz? No po co ? Szykowny ciuch :)
-
A gdzie ja sie śmieję? Bo nie zauważyłam ? Taka smycz potrafi być niebezpieczna dla samego psa, jego właściciela i otoczenia.
-
Mnie ludzie prowadzący psy na flexi (zwłaszcza tej linkowej) przerażają. Staram sie omijać psy na flexi, małe/duże, bez znaczenia. Znakomita większość właścicieli, nie potrafi obsługiwać sie tą smyczą, nie wie do czego służy guzik blokujący smycz i kiedy go należy użyć. Nie raz moja suka, biegająca w lesie spotkała się z psem na flexi... toż to normalnie o zgrozo zagrożenie dla otoczenia taki pies... plącze w smycz wszystko i wszystkich, moja suka wiesza sie na rozciągniętej do granic możliwości flexi tego psa... Dlaczego ludzie nie używają tego guziczka? Tylko ja musze kombinować, żeby nie dać sie zaplątać w to paskudztwo.
-
[quote name='Onomato-Peja']Magda - ona młoda nie jest ; ) 5 lat ma na karku minimum. Biegać - biegam z nią.[/QUOTE] Ooo to myślałam że jest młodsza, wygląda na bardzo młodą sukę. A co weterynarz na to ? Ma zdrowe stawy, żeby nosić obciążenie ?
-
[quote name='*Monia*']Właśnie większości tych psów w zimę nie widziałam, a teraz powróciły. Niestety znajome psy gdzieś indziej chyba spacerują, bo dawno ich nie widziałam[/QUOTE] No właśnie i to jest ciekawe, chyba pouciekali przed stonką. Pytanie tylko gdzie ? Najlepiej spaceruje sie jak pada deszcz, albo jest pochmurnie, wtedy te wszystkie yoraski siedzą w domciu i siusiają do kuwet.
-
[quote name='Onomato-Peja']Bieganie przy rowerze... Nie da rady, młoda napala się wszystkim co zobaczy - ptaki, psy, ludzie a czasem ma zrywy tak sama z siebie... Może kiedyś, jak ją opanuję, póki co bałabym się. Co do pływania - zauważyłam, że moja suka pływać nie potrafi. Pracuje głównie przednimi łapami i wystaje do polowy z wody, co chwilę się zanurzając.[/QUOTE] To na początek biegaj z nią, powiem szczerze bałabym się takiej młodej i szczupłej suce od razu zamontować szelki z obciążeniem. Jak nauczy sie biegać z Tobą to potem łatwiej pójdzie nauka biegania przy rowerze.
-
[url]http://i42.tinypic.com/bj63kg.jpg[/url] - Cudowne! Masz więcej owadzich fotek ? Motylki ?
-
[quote name='deer_1987']Nie bede sie z nikim konsultowala, dla mnie jest wazne co hodowca i weterynarz mowi[/QUOTE] Nie no jasne, jak zawsze... Dlaczego mnie to nie dziwi :)
-
[quote name='deer_1987']Duzo sie o tym pisze ze nie powinny bo m.in. lokcie odstaja i nie naturalnie sie uklada kregoslup. sama pani weterynarz ktora hoduje jamniki o tym pisala[/QUOTE] Nie wiem jakim cudem szelki mają wpływać na stan, ułożenie łokci, gdyż właściwie wyregulowane szelki nie mają prawa wchodzić psu pod pachy. To raz!, a dwa skontaktuj się z lekarzem ortopedą, uzmysłowi Ci, że jesteś w błędzie. [quote name='Onomato-Peja']Deer - najpierw odstawiasz szopkę ze smyczą, że będziesz używać do obroży i koniec, teraz szukasz jakichś określeń na szelki samochodowe... To taka prowokacja ? Talia - moja miała 39cm[/QUOTE] Haha :) Na to wygląda! Tak, moja też zaczynała sie od 39-40cm.
-
[quote name='*Monia*']Wiosna w pełni i ludzie wylegają na spacery, a w zimę tak pusto było nad rzeką...[/QUOTE] Taaa ta cała stonka, która zimą, jesienią siedziała z tymi pikusiami w domu, teraz szlaja sie po lesie i irytuje normalnych ludzi. Dziś poszłam do lasu, przez własną głupotę, bo nie skojarzyłam że słońce+niedziela = stonka w lesie... Tak jak weszłam w las tak wyszłam, bo nie dało sie normalnie spacerować... Trzeba bedzie chodzić o kosmicznych porach np. 8 rano
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Migori replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[url]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/WIOSNA/DSC02054.jpg[/url] - Jaki szczęśliwy. Macie bombowo zieloną trawę :) -
[quote name='Marta_Ares']czemu nie odpiesz na Pytanie Magdy czy Onomato-Peji ? po co to błaznowanie na temat szelek czy nie znajomosci jezyka?[/QUOTE] Marta, bo to trzeba szopkę odstawić i to nie pierwszy raz... Ale co ja tam wiem... Jestem biednym Polaczkiem który na szelki samochodowe mówi szelki samochodowe...
-
No no no Lora ma śliczną koleżankę. Właściciele chcą ją wystawiać ? I obroża extra ;D Teraz mam fazę na skórą i szalenie mi sie ona podoba. Uściski dla Was laseczki