Wreszcie i ja dotarłam na wątek swojej sympatii! No na zdjęciach widzę, ze chłopak zmienił się nie do poznania! A ja pamiętam takiego smutasa... Buziaki dla Bennego:loveu::loveu::loveu:!!!
Cieszę się, że jest szczęśliwy, ale w papierach to On faktycznie mój!:p
Ponieważ mam sporo psiaków w podobnej sytuacji, najprościej byłoby abyśmy z Emilką podpisały papiery między sobą - co Ty na to Emi?:cool3: