-
Posts
8312 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by toyota
-
Ludwik XVI w BDT. Potrzebne wsparcie na weta- ma chore serce :( !
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Zapraszam: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246196-Psia-rodzinka-pilnie-potrzebuje-pomocy[/URL]-( -
SONIA po roku znów wraca z adopcji :(((. Pomocy !
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Nie mam do nich nr tel. Daśka się z nimi kontaktowała jak Sonia była u Jamora, obdzwoniła pół Polski w poszukiwaniu DT i kiedy był już DT, to państwo jednak chcieli Sonię zostawić. Daśka już nie chce się więcej angażować. -
Łatek prosi o pomoc w spłacie długu - 30 zł :((((
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Cudeńko puchate, ale rozpieszczony jak dziadoski bicz ;). -
Sonia - znalzła przystań na stare lata:):) - dziękujemy
toyota replied to Szira's topic in Już w nowym domu
Figunia to złoty Człowiek ze złotym sercem. Biedne są te wszystkie staruszki wywalone jak śmiecie... -
Joszka ma cudowny dom u obiezyswiat75 :)))) !!!
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Oj Figunia, jaka Ty się już mądra robisz dziewczyno ! -
Dziewczyny mam teraz bardzo mało czasu, ale w najblizszym czasie chciałabym ustalić co z Moli i czy została zaszczepiona. W tej chwili spadła mi na głowę cała rodzinka :(. Suczka podobna do Moli i 3 jej dzieciaków. Jeśli się zgodzicie, to chciałabym prosić o przeznaczenie pieniędzy po Moli na te psiaki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246196-Psia-rodzinka-pilnie-potrzebuje-pomocy-(?p=21189132#post21189132[/URL]
-
Błagam o pomoc w szukaniu DT, DS ! [IMG]http://imageshack.us/a/img850/8567/3qco.jpg[/IMG]
-
Słodka dziewczynka: [IMG]http://imageshack.us/a/img829/3226/dlcn.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img32/2738/kxev.jpg[/IMG]
-
Chłopak duży: [IMG]http://imageshack.us/a/img835/8166/si8m.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img838/4594/ojz3.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img585/1650/0f51.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://imageshack.us/a/img46/8555/fxbm.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img854/5500/og7d.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img834/1042/f9mf.jpg[/IMG]
-
Są 2 czarne chłopaki - jeden mały czarny jak węgielek, a drugi duży z małym czarnym krawacikiem i 2 białymi skarpetkami na tylnych łapkach. Dziewczynka jest biszkoptowa i średnia. Najmniejszy chłopczyk: [IMG]http://imageshack.us/a/img191/5812/qvnr.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img706/5311/giaw.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img809/4947/vwkd.jpg[/IMG]
-
Suczka całkiem się już "otworzyła " i bardzo lgnie do człowieka: [IMG]http://imageshack.us/a/img534/5505/2aah.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img689/751/2ga7.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img194/9970/4gqf.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img138/7739/dzkv.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img21/1138/pp77.jpg[/IMG]
-
Na terenie budowy pod garażem blaszanym oszczeniła się suczka. Została złapana tydzień temu wraz ze szczeniakami. Była dosyć nieufna. Maluchy musiały mieć kontakt z człowiekiem, bo są bardzo oswojone. Mają już z 8 tygodni. Na budowie nikt się ostatnio nie pojawiał i suka zaczęła szwędać się po wsi w poszukiwaniu jedzenia. Teren budowy nie był ogrodzony, więc zabrałam sukę i 3 szczenięta do bardzo awaryjnego DT. Prawdę powiedziawszy jest to schronisko, ale przyjęli psy grzecznościowo i gmina nie zapłaci za ich pobyt ani za żadne świadczenia. Muszę je jak najszybciej zabrać. Pilnie potrzebne pieniądze na odrobaczenie, odpchlenie i szczepienie, także jakakolwiek karma. Pilnie potrzebne DT i DS ! [IMG]http://imageshack.us/a/img834/7793/2x0f.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img545/4712/cq17.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img14/1627/h9t0.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img832/5849/wv83.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img163/8641/0hdt.jpg[/IMG]
-
SONIA po roku znów wraca z adopcji :(((. Pomocy !
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Sonia nie była pod opieką żadnej fundacji. Była zaczipowana przez schronisko na poprzedniego właściciela (tego zamieszkującego na działce) i została przepisana na nowych obecnych właścicieli. Ja mieszkam 300 km od miejsca pobytu Soni i nie mam dla niej alternatywy w postaci DT czy innego DS. Nie mam kontaktu z państwem. Mam podd nosem kilkaset psów w schronisku w o wiele gorszym położeniu niż Sonia i nie jestem w stanie badać jakie nastroje są w danej chwili u właścicieli Soni, czy może dzisiaj są na tak czy na nie. -
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
No proszę, jak szybko odmłodniał u WiosnyA ! -
2 staruszki w DS u kuzlik- Gacuś rozrabia. Dyzio umarł w Wigilię :(
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Jaki on jest piękny ten Gacław teraz, aż mi się ryczeć chce ze wzruszenia ! [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1069892_556469531082461_1566617331_n.jpg[/IMG] -
MEGI odeszła za TM po 2 latach w hoteliku :(. RUDA ma dom.
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lacia'] Poza tym Akcja sterylizacja nie zwróciła jeszcze kasy za sterylkę Rudej..[/QUOTE] Ja wysłałam 2 faktury za 2 inne suczki ok. miesiąc temu i właśnie gabinety wet. otrzymały zwrot. A dawno była wysłana faktura za sterylizację Rudej ? -
2 staruszki w DS u kuzlik- Gacuś rozrabia. Dyzio umarł w Wigilię :(
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Gacuś to chyba się lubi przykleić do jakiegoś psa czy kota :). No właśnie, co to za owczarek ?? I już w łóżku śpi, hmm....;)