Jump to content
Dogomania

Glutofia

Members
  • Posts

    8141
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Glutofia

  1. Udało mi się dodzwonić, rozmawiałam najpierw z babką potem z gościem. Obrażeni za brak książeczki, twierdzą ze siedzą cały czas w domu tylko nikt nie przychodził ze Gisic ich olała, ze pani pracuje do 18 potem też jest w domu.. Poprosiłam o aktualny adres ze książeczkę przyniosę to nagle okazało się ze nie do 18 pracuje a do 22 i jest zmęczona i nie zyczy sobie zadnych wizyt bo idzie o tej porze spac. Potem przekazała telefon mężowi ten na mnie naryczał (grzeczna byłam) więc postraszyłam konsekwencjami prawnymi i policją poprosiłam o zastanowienie się z kim woli rozmawiać- z glinami czy z fundacją o ponowne przeczytanie umowy którą podpisali zwróciłam uwagę na fakt ze pies jest własnością fundacji jeszze prez określony w umowie czas. NIe miał argumentu (zresztą powtarzał to samo w kółko) i wyłączył się. 10 min później zadzwoniła Aneta chyba się zastanowili bo był juz spokojny i grzeczny obiecali przesłac zdjęcia ale nie życzą sobie wizyt w domu. Myślę ze grają na zwłokę chociaz nie wiem po co... tyle.
  2. Wyobrażacie sobie dziecko które nie wie co to zabawki?? Tylko chce się przytulać..? Nauczy sie dziewucha wszystkiego szybko załapie do czego piłka. [B]Cioteczki a moze benerek??? Która potrafi zrobić?[/B]
  3. A nie ma babka telefonu? Podajcie mi na priv też będę próbować złapać jakiś kontakt, niebardzo mi się pani podobała od początku ale zawsze sobie wmawiam ze sie uprzedzam do ludzi...:shake: MOze rzeczywisci zgłosić na policję zbyt długo trwa ta zabawa w ciuciubabkę..
  4. Kiedy ja go widziałam (dwa razy) w ogóle się nie poruszał był jakby ...senny?? Może ja na niego tak działam albo doopka mu odżyła :loveu:
  5. a ta sunia nie?? [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/ze-slomy-na-salony-czyli-kariera-rodem-z-samoobrony-suka-merle-143665/?highlight=[/url] wiem ze jest mało doża ale taka kochana...
  6. Zawsze może być gorzej ostatnio byli u mnie znajomi i taki przeciąg robiły mi na 50 metrach trzy dogi..plus Hien Sąsiadka mówiła ze jej się zyrandol bujał i przez to co chwile przygasało świtło. Ale petensji nie miała bo również zapsiona i zakociona:diabloti:
  7. Asia juz przeniosła do szczęśliwych zakończeń :) Napiszę jej zeby jeszcze fotki sobie wybrała z wątku
  8. Jajek nie zdążyliśmy ciachnąć bo weterynarz powidział ze jest zbyt gorąco i nie będą psa mordować odroczył egzekucje na poniedziałek:cool3: Ale pan sam zastanawia sie nad kastracją bo chłopak jurny dosyć a teraz boją sie aby sytuacja się nie powtórzyła. Chłopak jest z Czeladzi a znaleziono drania przed Wojkowicami kościelnymi
  9. Mamy kolejną Korę do wyadoptowania zapraszam na wątek http://www.dogomania.pl/forum/f1166/ze-slomy-na-salony-czyli-kariera-rodem-z-samoobrony-suka-merle-143665/#post12753950
  10. Niunia jest przekochana!! Bardzo garnie się do człowieka ciągle się przytula i tak mądrze patrzy...Ja myślę ze każdy kto będzie miał z nią kontakt od razu sie zakocha. Podbiła serce mojego tz-ta! Jest troszkę zagubiona bo w końcu wyrwano ją z jedynego środowiska jakie znała. Bardzo boi się wejść do domu, pewnie była przeganiana- jak to na wsi. Przy gwałtowniejszym ruchu mruży oczki i się kuli ale nie ucieka. jEST PRZESŁODKA. Taka charciczka. Bardzo grzeczna. Nic w domu nie zniszczyła a została dziś sama. NIe wiem co ma takiego w sobie ale od razu chce się przbywac w jej towarzystwie. Jestem pewna ze ktoś bedzie miał cudowną przyjaciółkę, ona tego bardzo potrzebuje. [IMG]http://images39.fotosik.pl/173/628f204ea0b2f9eemed.jpg[/IMG] sami zobaczcie...można się oprzeć temu spojrzeniu?? [IMG]http://images44.fotosik.pl/177/d858ee2c175e4be6med.jpg[/IMG]
  11. Moja nieoceniona małżowina znalazła ogłoszenie o zaginionym psie: Przeglądałam przeróżne portale ale tego ogłoszenia akurat nie widziałam. I tak szukaliśmy się nawzajem. Błyskawiczna akcja, telefon, facet po mnie przyjechał i pojechaliśmy po psa [SIZE=6][COLOR=red][/COLOR][/SIZE] [COLOR=black]Do super rodziny która go kocha i szukali go, pies mieszka w domu z ogródkiem jest oczkiem w głowie a właściciele są w kompletnym szoku ze ich znaleźliśmy.[/COLOR] Bianeczko bardzo mi przykro wiem ze zdążyłaś się zakochac ale tak czasem bywa ze znalezionymi psami.Moze pokochasz innego...? masz dobre serducho z pewnością to możliwe. Jestem ogromnie szczęśliwa własnie wróciłam poznali się z właścicielem nawzajem. Dodam jeszcze ze pan taka sama oaza spokoju jak Hektor [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Okazało sie ze pies odbiegł od domu za suką 15 km.. Dzisiaj bedzie juz spał na swoich "starych śmieciach" Hurraaaa!!!!! tak było: [IMG]http://images45.fotosik.pl/177/42b14cb1ad9e83d3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/173/00a2884f70d09c29med.jpg[/IMG] ten uradowany pysk- bezcenne!! [IMG]http://images38.fotosik.pl/173/eb0dc857c2d2943bmed.jpg[/IMG] a oto obiekt zainteresowania: [IMG]http://images41.fotosik.pl/172/b2b728be2f6368c3med.jpg[/IMG] THE END..
  12. Kochani zdarzył się cud!!!!!!!! [SIZE=5][COLOR=Red]Znaleźliśmy właścicieli Ortegi/ Hektora!!!!! Pies jest już w swoim domu rodzina przeszczęśliwa my również i pies także!!!! :multi::multi::multi::multi::multi::multi: [/COLOR][/SIZE]
  13. Dziś w nocy dojechała sunia. Rzeczywiscie moze mieć 9 mesięcy lub więcej (facet mówił ze miała dwie cieczki przynajmniej tak się małżowi wydaje). Jest młoda, w stosunku do ludzi ufna. W samochodzie grzecznie jechała jak się juz wyspała zaczęło jej się nudzić i wcisnęła się na tylną półkę. NIe jest chuda, wygląda normalnie ma charcią budowę. Powiedziałabym ze to taki większy merlaty whippet. Nasi mężczyźni zatrzymali si na jednej ze stacji benzynowych i wyprowadzili sucz była bardzo zdziwiona widokiem trawy.. Ładnie chodzi na smyczy ale jeszcze nie wiemy na ile jest zsocjalizowana. Poprzedni własciciel twierdzi iż była szczepiona na "wszystko" tyle ze zaświadczeń zadnych nie posiada.. Sucz poza tym ze jest brudna nie ma widocznyc chorób skóry ani pasożytów w sensie pchły- tyle ile dało sie wypatrzeć po ciemku. Będę na bieżąco uzupełniac info o niej zgodnie z tym co mi przekaże dom tymczasowy. Sunia zostanie oddana do adopcji po sterylce. Na imię ma Kora Zbieram na sterylkę i szczepienia, ktoś juz deklarował się że ma ochotę pomóc, jeśli to aktualne można kliknąć w banerek jest nastronie numer konta podany z dopiskiem :"dla Kory" [IMG]http://images47.fotosik.pl/177/bbedf5b2cb8aed8f.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/177/11064f05ab6727c8.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/172/1b9ee18fd10003e5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/176/f3128a96dcb26b55med.jpg[/IMG]
  14. [quote name='ewatonieja'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/ubojnia-psow-na-smalec-okolice-czestochowy-potrzebna-pomoc-143510/index10.html"][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/5647/smalecr.jpg[/IMG][/URL] agato nie wierze własnym oczom:mad: :evil_lol:[/quote] Mogę ten banerek??? Biorę! Kiedyś zaniemogłam na korzonki sąsiad starszy pan bardzo uczynny wykształcony człowiek który jeździł po swiecie (był w tylu zakątkach ze nawet o istnieniu takich pojęcia nie miałam) człowiek dobry, piszący książki- przyniósł mi kocią skórkę coby mi dobrze zrobić.. Pojęcia nie mam skąd się ludziom bierze takie absurdalne przekonanie...
  15. Przebieram niecierpliwie odnóżami i czekam na wieści jak zniósł zabieg...mój kochany Orteguś...Jakoś hienich jajek tak mi żal nie było
  16. Monia moze i nie ale przyszła włascicielka strasznie :cool3:
  17. w podpisie pytasz komu co zapłacić więc odpowiadam :evil_lol:
  18. Mnie możesz zapłacić za prąd :evil_lol: aaaaa i za internet!
  19. Co z tym linkiem? jest wątek?
  20. Czyli dom z dziećmi juz odpada nie tylko z powodu naszych obaw
  21. Monia mam jeszcze takie: [IMG]http://images41.fotosik.pl/169/91eded0dc31e1a17med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/174/3fa4ffdb761998a6med.jpg[/IMG]
  22. Na pierwszej spójrz...takie ciepło od zdjęć bije :loveu:
  23. Halbinko w zasadzie można powiedzieć ze czarny królewicz dom juz ma. Czekamy aż sie pańcia przeprowadzi i go zabierze :) Myślimy ze możemy nowej pańci zaufać,poza tym egazmin zdała, gluty jej nie przeszkadzają została zapluta i utytłana przez resztę stada i pojechała szczęśliwa eehheheehe
×
×
  • Create New...