-
Posts
8141 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Glutofia
-
dramat suni...została sama po śmierci właścicieli w nowym domu!!!!!
Glutofia replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
Na razie MOnia ma chałupę zapchaną tymczasami.. -
U ciebie działa? Bo u mnie nadal nie...
-
Dla weterynarzy wszystko powyżej 40cm w kłębie jest dogiem :) Co nie zmienia faktu ze psu pomoc się należy
-
i wykupić pozycjonowanie bo wpisując w google wyskakuje tylko SOS z Łodzi
-
Co z tymi ogłoszeniami?? Nikt nie dzwoni w sprawie naszych sierotek...
-
Dzięki dobra kobieto!
-
Z piwnicy na kanapę..czyli historia maślaka - Dog niemiecki ma dom
Glutofia replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
Gelka bardzo dziękuję! Dzisiaj miałam jeden bardo sensowny telefon zobaczymy -
Mam pytanie. Wiem ze w niedzielę na akcji ktoś robił zdjęcia Moniki psom minidobkowi i jamnikowi nie wiecie kto? I czy ten ktoś mógłby mi podesłac zdjęcia trzeba wątki załozyć i ogloszenia zrobić Monia ni ma aparatu
-
ze słomy na salony- czyli kariera rodem z samoobrony. Suka merle
Glutofia replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
Donoszę ze u Kory wszystko w najlepszym porządku. Wszyscy ją bardzo pokochali. Kora zaaklimatyzowała się juz w nowym domu, nawet szczeka przy ogrodzeniu. Łazi krok w krok za swoją pańcią przytula się, mają juz takie relacje ze dziewczyna spuszcza ją na łąkach ze smyczy Kora skacze po trawach jak zając ale pilnuje pańci, bawią się w chowanego. Wchodzi też z dziewczyną do rzeczki - to chyba przejaw największego zaufania bo bała się wody. Wchodzi na górę domu i śpi w sypialni u pańci przy łóżku- pilnuje. Bawi się piłeczką aportuje jest wesoła i dopisuje jej apetyt. Pańcia nie moze doczekać się powrotu z pracy bo jej się za suczą tęskni :) Jestem szczęśliwa! Pani obiecała w weekend fotki podesłać -
Z piwnicy na kanapę..czyli historia maślaka - Dog niemiecki ma dom
Glutofia replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
Bosh...co za artysta .Płoty przeskakuje drzwi otwiera ciekawe co jeszcze potrafi moze krzyżówki rozwiązywać? -
Z piwnicy na kanapę..czyli historia maślaka - Dog niemiecki ma dom
Glutofia replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
Nasz chłopak ma juz umówioną kastrację skończą się niebezpieczne amory -
Pan wyjechał za granicę, przymilny psiak w nowym domu!!!
Glutofia replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
potwierdzam słowa Kuby nie lubi tlko tych piszczących zabawek jest kochany przytulasty:loveu: -
w ogłoszeniu namiary na fundację
-
Pan wyjechał za granicę, przymilny psiak w nowym domu!!!
Glutofia replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
Katowice powiedzmy.. -
Z piwnicy na kanapę..czyli historia maślaka - Dog niemiecki ma dom
Glutofia replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
dziękuję..... -
Z piwnicy na kanapę..czyli historia maślaka - Dog niemiecki ma dom
Glutofia replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
Elizo nie obrażaj się, ogromnie dziękuję za chęć pomocy tyle ze Wasze Stowarzyszenie niewiele ma wspólnego z tym psem, a juz za pewnością nie na tyle by na pierwszym planie znalazło się wielkie wasze logo reklamujące Was. To S.O.S. jeździ za tym psem, ponosi koszty jego utrzymania/ leczenia, pilotuje adopcję, takich zagrań zwyczajnie nie wykonuje się z etycznego jak i prawnego punktu widzenia, wiem ze chciałaś dobrze proszę tylko o chwilę refleksji na temat organizacji która ma psanawet wzmianki w tekscie nie ma..telefon podany owszem nie wiadomo do kogo z tekstu wynika ze do stowarzyszenia -
Z piwnicy na kanapę..czyli historia maślaka - Dog niemiecki ma dom
Glutofia replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękuję ale proszę o usunięcie aukcji -
Z piwnicy na kanapę..czyli historia maślaka - Dog niemiecki ma dom
Glutofia replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
Pięknie dziękuję!!!!! jest tylko jedno ale- pies jest pod opieką S.O.S DLA ZWIERZĄT Nie mozecie wystawić "przedmiotu" który do Was nie należy pomijam juz kwestię etyki... Jeśli juz zamieszczacie allegro bardzo proszę o podawania namiarów (w tym logo) na fundację/ stowarzyszenie które jest włascicielem psa i pilotuje jego adopcję. -
dramat suni...została sama po śmierci właścicieli w nowym domu!!!!!
Glutofia replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
A co tam masz do adopcji? wrzuć foty porobimy ogłoszenia -
Z piwnicy na kanapę..czyli historia maślaka - Dog niemiecki ma dom
Glutofia replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
Złapany odwołuję alarm:multi: -
Z piwnicy na kanapę..czyli historia maślaka - Dog niemiecki ma dom
Glutofia replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
Dostałam informację ze po kilku godzinach poszukiwan widzą go ale im ucieka...poczekajmy z tymi ogłoszeniami moze się uda MUSI SIE UDAC!! -
Pan wyjechał za granicę, przymilny psiak w nowym domu!!!
Glutofia replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
Maciaszku dziękuję. Jakby mało mi było na dziś ogłoszeń to jeszcze Maślak uciekł....nic tylko się załamać -
Z piwnicy na kanapę..czyli historia maślaka - Dog niemiecki ma dom
Glutofia replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
[SIZE=7][COLOR=Red]POMOCY!!!!![/COLOR][/SIZE] Skubi zwany Maślakiem zaginął!!!!! Przeskoczył ogrodzenie i uciekł, mógł pójść w kazdym kierunku nie zna okolicy wokół tych miejscowości są autostrady pomóżcie robić ogłoszenia!!!! Dog niemiecki merle (szary w czarne cętki) Samiec,białe przedpiersie i spód szyi. Brak adresówki nie był czipowany.Na imię ma Skubi. Jest szczepiony przeciw wsciekliźnie nie jest agresywny, lgnie do dzieci ponieważ w poprzednim domu miał kontakt.Ogólnie bardzo zrównoważony i przyjazny. Moze być nieco wylękniony nie zna terenu wszystko jest dla niego nowe. Prosimy o pomoc w odnalezieniu to wbrew pozorom bardzo delikatne psy.. kontakt:Fundacja S.O.S. dla Zwierząt w Dąbrowie Górniczej / 722394983/ 722394982