Jump to content
Dogomania

Glutofia

Members
  • Posts

    8141
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Glutofia

  1. Na razie MOnia ma chałupę zapchaną tymczasami..
  2. U ciebie działa? Bo u mnie nadal nie...
  3. Powodzenia! Ja mimo wszystko mam nadzieję ze Telma jest bezpieczna tylko ci państwo tacy uparci
  4. Dla weterynarzy wszystko powyżej 40cm w kłębie jest dogiem :) Co nie zmienia faktu ze psu pomoc się należy
  5. i wykupić pozycjonowanie bo wpisując w google wyskakuje tylko SOS z Łodzi
  6. Co z tymi ogłoszeniami?? Nikt nie dzwoni w sprawie naszych sierotek...
  7. Roksana zapytaj Anetę bo wiem ze juz sie umawiała z dzielnicowym w tej sprawie nie wiem tylko jaki był ciąg dalszy. Jestem jak najbardziej za tym by nie odpuszczać
  8. Dzięki dobra kobieto!
  9. Gelka bardzo dziękuję! Dzisiaj miałam jeden bardo sensowny telefon zobaczymy
  10. Mam pytanie. Wiem ze w niedzielę na akcji ktoś robił zdjęcia Moniki psom minidobkowi i jamnikowi nie wiecie kto? I czy ten ktoś mógłby mi podesłac zdjęcia trzeba wątki załozyć i ogloszenia zrobić Monia ni ma aparatu
  11. Donoszę ze u Kory wszystko w najlepszym porządku. Wszyscy ją bardzo pokochali. Kora zaaklimatyzowała się juz w nowym domu, nawet szczeka przy ogrodzeniu. Łazi krok w krok za swoją pańcią przytula się, mają juz takie relacje ze dziewczyna spuszcza ją na łąkach ze smyczy Kora skacze po trawach jak zając ale pilnuje pańci, bawią się w chowanego. Wchodzi też z dziewczyną do rzeczki - to chyba przejaw największego zaufania bo bała się wody. Wchodzi na górę domu i śpi w sypialni u pańci przy łóżku- pilnuje. Bawi się piłeczką aportuje jest wesoła i dopisuje jej apetyt. Pańcia nie moze doczekać się powrotu z pracy bo jej się za suczą tęskni :) Jestem szczęśliwa! Pani obiecała w weekend fotki podesłać
  12. Bosh...co za artysta .Płoty przeskakuje drzwi otwiera ciekawe co jeszcze potrafi moze krzyżówki rozwiązywać?
  13. Nasz chłopak ma juz umówioną kastrację skończą się niebezpieczne amory
  14. potwierdzam słowa Kuby nie lubi tlko tych piszczących zabawek jest kochany przytulasty:loveu:
  15. w ogłoszeniu namiary na fundację
  16. Elizo nie obrażaj się, ogromnie dziękuję za chęć pomocy tyle ze Wasze Stowarzyszenie niewiele ma wspólnego z tym psem, a juz za pewnością nie na tyle by na pierwszym planie znalazło się wielkie wasze logo reklamujące Was. To S.O.S. jeździ za tym psem, ponosi koszty jego utrzymania/ leczenia, pilotuje adopcję, takich zagrań zwyczajnie nie wykonuje się z etycznego jak i prawnego punktu widzenia, wiem ze chciałaś dobrze proszę tylko o chwilę refleksji na temat organizacji która ma psanawet wzmianki w tekscie nie ma..telefon podany owszem nie wiadomo do kogo z tekstu wynika ze do stowarzyszenia
  17. Bardzo dziękuję ale proszę o usunięcie aukcji
  18. Pięknie dziękuję!!!!! jest tylko jedno ale- pies jest pod opieką S.O.S DLA ZWIERZĄT Nie mozecie wystawić "przedmiotu" który do Was nie należy pomijam juz kwestię etyki... Jeśli juz zamieszczacie allegro bardzo proszę o podawania namiarów (w tym logo) na fundację/ stowarzyszenie które jest włascicielem psa i pilotuje jego adopcję.
  19. A co tam masz do adopcji? wrzuć foty porobimy ogłoszenia
  20. Dostałam informację ze po kilku godzinach poszukiwan widzą go ale im ucieka...poczekajmy z tymi ogłoszeniami moze się uda MUSI SIE UDAC!!
  21. Maciaszku dziękuję. Jakby mało mi było na dziś ogłoszeń to jeszcze Maślak uciekł....nic tylko się załamać
  22. [SIZE=7][COLOR=Red]POMOCY!!!!![/COLOR][/SIZE] Skubi zwany Maślakiem zaginął!!!!! Przeskoczył ogrodzenie i uciekł, mógł pójść w kazdym kierunku nie zna okolicy wokół tych miejscowości są autostrady pomóżcie robić ogłoszenia!!!! Dog niemiecki merle (szary w czarne cętki) Samiec,białe przedpiersie i spód szyi. Brak adresówki nie był czipowany.Na imię ma Skubi. Jest szczepiony przeciw wsciekliźnie nie jest agresywny, lgnie do dzieci ponieważ w poprzednim domu miał kontakt.Ogólnie bardzo zrównoważony i przyjazny. Moze być nieco wylękniony nie zna terenu wszystko jest dla niego nowe. Prosimy o pomoc w odnalezieniu to wbrew pozorom bardzo delikatne psy.. kontakt:Fundacja S.O.S. dla Zwierząt w Dąbrowie Górniczej / 722394983/ 722394982
×
×
  • Create New...