Jump to content
Dogomania

Glutofia

Members
  • Posts

    8141
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Glutofia

  1. Napisałam do Hebanovej ale ona nie ma czasu, dziewczyna zalatana...podesłałam jej też Arona, Maślaka i prośbę o dołożenie fot sierotom to juz nie wysyłajcie chyba ze inne psy ... Dariu jesteś niepełnoletnia jeśli chcesz iść na wizytę przedadopcyjną z osobą dorosłą to ok sama nigdy!!
  2. ogłoszenia które juz ma: ogłoszenia dla chłopaka [URL="http://www.bono-polska.pl/"][COLOR=black][B]www.bono-polska.pl[/B][/COLOR][/URL] [URL="http://www.ojej.pl/"][COLOR=black][B]www.ojej.pl[/B][/COLOR][/URL] [URL="http://www.pineska.pl/"][COLOR=black]www.pineska.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.animalia.pl/"][COLOR=black][B]www.animalia.pl[/B][/COLOR][/URL] [URL="http://www.gumtree.pl/"][COLOR=black][B]www.gumtree.pl[/B][/COLOR][/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/"][COLOR=black][B]www.adopcjapsa.pl[/B][/COLOR][/URL] [URL="http://www.mammisia.pl/"][COLOR=black][B]www.mammisia.pl[/B][/COLOR][/URL] [URL="http://www.morusek.pl/"][COLOR=black][B]www.morusek.pl[/B][/COLOR][/URL] [URL="http://www.ogloszenia.tresura.pl/"][B]www.ogloszenia.tresura.pl[/B][/URL] maciaszku na fundację. mogą być obydwa telefony. Pies jest u Anety ale Jarek mówił ze on lowiu caly świat Dariu dziękuję!!!! Dobre i tyle jak każdy wrzuci grosik to coś z tego wyniknie :)
  3. proszę pomóżcie robić ogłoszenia. Od ranna siedze przy komputerze obrabiam zdjęcia, zakładam wątki ogłoszenia wstawiam i odbieram telefony. Ja wiem ze każdy jest zajęty ale tez mam prywatne/zawodowe zycie. Dlaczego nasi wolontariusze interesują się tylko psami które mają na tymczasie reszcie też trzeba zrobić ogłoszenia...HELP!!!
  4. Dokładnie a w tym przypadku to juz zupełnie przyszli własciciele zostną prześwietleni ogłoszenia dla chłopaka [URL="http://www.bono-polska.pl/"][COLOR=black][B]www.bono-polska.pl[/B][/COLOR][/URL] [URL="http://www.ojej.pl/"][COLOR=black][B]www.ojej.pl[/B][/COLOR][/URL] [URL="http://www.pineska.pl/"][COLOR=black]www.pineska.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.animalia.pl/"][COLOR=black][B]www.animalia.pl[/B][/COLOR][/URL] [URL="http://www.gumtree.pl/"][COLOR=black][B]www.gumtree.pl[/B][/COLOR][/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/"][COLOR=black][B]www.adopcjapsa.pl[/B][/COLOR][/URL] [URL="http://www.mammisia.pl/"][COLOR=black][B]www.mammisia.pl[/B][/COLOR][/URL] [URL="http://www.morusek.pl/"][COLOR=black][B]www.morusek.pl[/B][/COLOR][/URL] [URL="http://www.ogloszenia.tresura.pl/"][B]www.ogloszenia.tresura.pl[/B][/URL] jeśli moge prosić o allegro :) dziękuję Tak to ten o którym pisała Agamika
  5. Z moich informacji: sąd koleżeński w związku kynologicznym orzekł że: psy nierodowodowe ich nie interesują. Cieszę się ze tam nie należę i nie płacę składek...
  6. Mamy jeszcze Arona: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/pan-wyjechal-za-granice-przymilny-psiak-teskni-147140/#post13016479[/url]
  7. Aron ma 5 lat. Pan wyjechał za granicę i go zostawił. Pies nie rozumie co się dzieje dlaczego jest sam. Garnie się do człowieka, ogólnie uwielbia przebywać w towarzystwie ludzi. Łagodny w stosunku do innych psów, generalnie super pies , adopcyjne nieszczęście polega n tym ze jest ze jest bardzo przeciętny, nieprzeciętny ma jednak charakter. Czy ktoś o wielkim sercu jest w stanie to docenic? Psiak zaszczepiony, wykastrowany zaczipowany brak mu jedynie domu. [IMG]http://images44.fotosik.pl/203/dbd21d5c1a28dbc0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/199/1a9cb995514760c0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/203/5236257b3b6c9dd7med.jpg[/IMG]
  8. Proszę postaraj się wkleić podesłałam gotową treść ogłoszeń wystarczy przekleić zdjęcia też obrobiłam Zrobiłam sierotkom ogłoszenia, nie wszedzie weszły zdjęcia proszę aby jeszcze ktoś poogłaszał: [URL="http://www.pineska.pl/"][COLOR=black]www.pineska.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.animalia.pl/"][COLOR=black][B]www.animalia.pl[/B][/COLOR][/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/"][COLOR=black][B]www.adopcjapsa.pl[/B][/COLOR][/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl/"][COLOR=black][B]www.e-zwierzak.pl[/B][/COLOR][/URL] [URL="http://www.morusek.pl/"][COLOR=black][B]www.morusek.pl[/B][/COLOR][/URL] [URL="http://www.adpedia.pl/"][COLOR=black]www.adpedia.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.sprzedasz.pl/"][COLOR=black]www.sprzedasz.pl[/COLOR][/URL] [COLOR=black] [/COLOR][URL="http://www.pchlitarg.info.pl/"][COLOR=black]www.pchlitarg.info.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.neeon.pl/"][COLOR=black]www.neeon.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.top-ogloszenia.com/"]www.top-ogloszenia.com[/URL] [url=http://ogloszenia.e-gratka.info/]ogloszenia.e-gratka.info - darmowe ogłoszenia[/url]
  9. Purina myślę wystarczy albo Barfa cenowo na jedno wychodzi, jakby trafiła się lepsze karma zeby go podtuczyć byłoby super
  10. Dziękuję Asiu, posłałam ci na maila kila psów do wrzucenia na stronkę, znowu masz robotę
  11. Głupio zapytam ale na zdjęciach nie dojrzałąm który to Bubuś a który Sara?
  12. Pies ideał szukamy ideału domku!
  13. Rozbroiły mnie te zdjęcia heeeee świetne maluchy i te kocie i te psie!
  14. Trzeba chłopka podtuczyć [IMG]http://images42.fotosik.pl/114/97fe0bf8c5ec0915med.jpg[/IMG] Zastanawiałam się kogo mi przypomina... Moją poprzednią suczynę najukochańszą.. (*) [LEFT][LEFT] ten pysk te oczy, charakter.. [IMG]http://images37.fotosik.pl/198/6589fc19243cb125med.jpg[/IMG] a to Jadźka [IMG]http://images48.fotosik.pl/202/f5937c5e2f8901b5.jpg[/IMG] [/LEFT] [/LEFT]
  15. Dziękuję juz wiem co napisać :) Wezmę się za te ogłoszenia i hurtem zrobię Zapraszam na wątek dogowy mamy doga do adopcji [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/z-piwnicy-na-kanape-czyli-historia-maslaka-dog-niemiecki-potrzebny-dom-147092/[/url]
  16. Zapraszam ciotki! Mam doga do wyadoptowania [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/z-piwnicy-na-kanape-czyli-historia-maslaka-dog-niemiecki-potrzebny-dom-147092/[/url]
  17. Wiku ja ciem lowiu!! Skoro tak sprawnie ci to idzie zapraszam tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/z-piwnicy-na-kanape-czyli-historia-maslaka-dog-niemiecki-potrzebny-dom-147092/#post13013092[/url]
  18. Zajrzyjcie mamy kolejnego psiaka http://www.dogomania.pl/forum/f1166/z-piwnicy-na-kanape-czyli-historia-maslaka-dog-niemiecki-potrzebny-dom-147092/#post13013092
  19. Mamy kolejnego podopiecznego http://www.dogomania.pl/forum/f1166/z-piwnicy-na-kanape-czyli-historia-maslaka-dog-niemiecki-potrzebny-dom-147092/#post13013092
  20. póki co...mamy kolejnego doga [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/z-piwnicy-na-kanape-czyli-historia-maslaka-dog-niemiecki-potrzebny-dom-147092/#post13013092[/url]
  21. Oto Maślak, lat 3 (tak sobie go roboczo nazwałam). Maślaczek siedział w piwnicy a oddany został ze względu na ...kto zgadnie? Na alergię. Właścicielka podpisała zrzeczenie się psa, poinformowała ze można namoczyć chleb w zupie i też zje bo nie jest wymagający. Nic dziwnego, żebra sterczą miednica wystaje, paciorki na kręgosłupie policzyć można. Na zdjęciach nie widać ale uwierzcie chudy bardzo. Maślak jest cudowny!!! Mój TZ omal się nie popłakał bo on chce takiego doga. Pies zrównoważony, na smyczy- ideał, nie reaguje na zaczepki kajtków (sprawdziliśmy u nas na osiedlu), dzieci bardzo lubi, porusza się z gracją i elegancją, dumny, mądry komunikatywny, grzeczny, daj z sobą wszystko robić, chwytać za uszy grzebać w zębać łapać za jajka, spokojny- czyli całkowite zaprzeczenie mojego doga. Oczywiscie szukamy juz domu [url]http://images42.fotosik.pl/114/fb85ccc0d30909e9.jpg[/url] [url]http://images49.fotosik.pl/202/0d5fe0c4c7045c0dmed.jpg[/url] [url]http://images37.fotosik.pl/198/6589fc19243cb125med.jpg[/url] [url]http://images46.fotosik.pl/202/9ed94405e8efe564med.jpg[/url] [url]http://images43.fotosik.pl/202/5f1faa35a16f67ed.jpg[/url]
  22. oj jak panstwo mają doświadczenie będzie dobrze!! Tak bardzo się cieszę!!!! Czyli mozna go juz zdjąć ze stronki hurraa!
  23. Dzisiaj zrobię im ogłoszenia ale do kogo podac numer telefonu? Ja nic o nich nie wiem..
  24. Rozmawiałam z nimi w ten sam dzien kiedy przyjechała. Była niepewna. Ale do domu wchodziła i zwiedzała. Z relacji wynika ze wkradali się w łaski za pomocą kiełbasy a teściowa własnie skończyła warzyć zupkę dla Kory :) Dajmy im kilka dni obiecali fotki przesłac poczekajmy z tydzien
  25. Jest niedziela i co i co???? Nadaje się domek??
×
×
  • Create New...