Jump to content
Dogomania

agamika

Members
  • Posts

    6433
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agamika

  1. Amik zczaił pociągający czerwony przedmiot [IMG]http://i38.tinypic.com/2cwproy.jpg[/IMG] jaaa... daaaaaaaaaaj [IMG]http://i38.tinypic.com/2lbjj7p.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/2rhlnc1.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/2ns2ibk.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/6edfuw.jpg[/IMG]
  2. [IMG]http://i33.tinypic.com/15fob68.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/1552pe1.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/zv3hqx.jpg[/IMG] :evil_lol:Kayko udaje ze to nieon był ten co sie tarzał [IMG]http://i35.tinypic.com/2870ubq.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/14n3ew6.jpg[/IMG]
  3. bo w takim dżentelmenie, nie da sie NIE zakochac :p [IMG]http://i38.tinypic.com/ie06ip.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/2ziodnp.jpg[/IMG] i....Kayko składak :diabloti: [IMG]http://i34.tinypic.com/3088u9f.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/3504aqv.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/1zovo6x.jpg[/IMG]
  4. [quote name='AMIGA']Hmmmmmmmmmmmm nawet wiem czyje to były szelki :evil_lol:[/QUOTE] :siara: ciiiii..... [IMG]http://i34.tinypic.com/24opzc4.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/wahsmv.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/erxvgx.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/23u3di9.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/b6buw5.jpg[/IMG]
  5. ucha czyścimy i Kora wtedy jest najnieszczęśliwszym psem na świecie :cool1: ... ehhh ma niestety podatne na zapalenie te uszyska :shake: dzis ja odrobaczyłam i niedługo będziemy szczepić :) zdjęcia piękne :loveu: ... az za ładnie na nich wychodzi, bo sprawia wrażenie ze to taki pluszaczko aniołek ... a nie łobuzera :diabloti:
  6. z AMiga trochę próbowałyśmy juz kombinować z szukaniem słomy . Nawet na allegro Nas zawiało, ale nijak nie umiem określić ile by było potrzeba i znalazłam tylko aukcje z dalszych "stron "tak wiec problem z transportem dochodził :shake::oops: dzis rano chciałysmy z Patia wszystkie psiaki obfocić , takie cudowne słonce było , ale niestety zanim zdążyła "rozgrzać" aparat została wezwana do pracy tak wiec Gralla ja uwieczniłam w jesiennym słońcu :cool1: do Patii zdjec to dalekoooo , ale moze przydadza sie w odświeżanych ogłoszeniach :oops: dzis tylko 5 ale jest ich wiecej . [IMG]http://i36.tinypic.com/24pkvpv.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/2zisqw6.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/1zv95wo.jpg[/IMG] chyba troche przynudzałam za bardzo .. [IMG]http://i36.tinypic.com/bdnm01.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/2lvfmdg.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://i37.tinypic.com/f0yyvn.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/14dpunb.jpg[/IMG] i znowu wytrzeszcz [IMG]http://i38.tinypic.com/dr5h1z.jpg[/IMG] hmmmmmmm..... :cool1::cool1::cool1: [IMG]http://i34.tinypic.com/11hxc09.jpg[/IMG] on naprawde wierzył ze zmiesci to TAk do paszczy :evil_lol: [IMG]http://i37.tinypic.com/a2ukm.jpg[/IMG]
  8. nooo, odnaleźć watek Maksia to nie lada wyznanie, a ja mam TYYYYYlE do naskarżenia na Niego :diabloti: Maks dzi : 1. ugryzł mnie w rękę - tzn udawał ze nie trafił w zabawke, ale ja WIEM ze trafił tam gdzie chciał :mad: oo taaaakie oczy robił ze niby zdzwiony w co trafił zebami ... [IMG]http://i35.tinypic.com/30keult.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/2e4c2nc.jpg[/IMG] PS. taaaaaakie wielkie oczy Maksymilianowi sie robia, jak wpatruje sie w zabawkę .nawet słonce wtedy go nie razi 2. ukradł czerwoną alufelgę :evil_lol::evil_lol::evil_lol: zwiewał z nia ino sie kurzyło za NIm [IMG]http://i37.tinypic.com/1231sh4.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/ig9hg9.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/6psxg5.jpg[/IMG]
  9. ehh a ja ostatnio dwa razy nie zdarzyłam z NIa wyjść :placz: w tym tygodniu pójdzie jako pierwsza m z ogłoszeń odzew ZEROWY ! :-(
  10. [quote name='Patia']A gdyby mu szeleczki zostawić na trochę ubrane ? Pogryzie ? Tak , żeby ptem tylko szybciutko smycz zapiąć ? Szkoda , że nam się dziś z fotkami nie udało :shake:[/QUOTE] obawiam się ze szelki by nie przeżyły ... raz zostawiłam na kojcu szelki, zeby sie mu "opatrzyły " i niestety odnalazłam je w strzępach mysle ze on nauczy sie w koncu jak z pętelka tylko znowu trochę to potrwa ...:shake:
  11. CHojraken paskuden za pasztetem wychodzi juz caly z kojca, az ja sie boje zeby gdzieś nie zwiał ( ze względu na nieprzełamany jeszcze do końca lęk przed uprzężą jaki mu został połapaniu na chwytak .... wychodzimy w luźnej pętelce ze smyczy ) - dlatego dzis droga kupna nabyłam gustowne czarne szleczki w zółte wzorki i powolutku bedziemy ćwiczyć ubieranie :diabloti: Dzis wyszliśmy na lotniczy spacer :evil_lol: i było całkiem nieźle . Na poczatku jak go wynosiłam był problem po powrocie z rozebraniem go.. uciekał do budy, i kłapał, troszkę na oślep ;) a teraz jest tak, ze Chojrak mimo ze jest wystraszony to nie ucieka po spacerze do budy, daje sie tez rozebrać ze smyczki i jak sie troszke pewniej poczuje to daje sie głaskac i przekupywac pasztetem :loveu: ...morda kochana
  12. a wiecie, dzis tak sobie popatrzyłam na Kayko, i muszę stwierdzić ze wyładniał :) ma w końcu sylwetkę NIE-walca ( na początku w hotelu widać było ze mial mało ruchu wcześniej ..... _ ) i sierśc tez mu sie poprawiła :loveu: brzuchol wystawia przy kazdej okazji do drapania :loveu: a dzis poszaleliśmy z freesbe, od Pati dla bezdomniaków co dała :) zdj będą.
  13. [quote name='irenaka']I jak wrażenia?[/QUOTE] tzn tak, ja nie wypytywałam o nic za bardzo przez tel bo na pewno Pani filtr pierwszy zrobiła :diabloti: - , a ja wole zawsze wole twarzą w twarz rozmawiać ;) Państwo przyjadą pójdziemy na długi spacer i porozmawiamy również z męzem Pani ale za to jak dawałam instrukcje to sie troszkę uśmiałyśmy . Hotel jest w Le[B]d[/B]nicy Górnej.Ludzie bardzo często przez tel jak słyszą to przerabiają sobie to na na "Le[B]g[/B]nica Górna " i tym razem było tak samo, wiec powtarza, ze nie, ze to jest w leDnicy górnej przez D a nie G i pani powtarza "acha, Legnica Durna " :lol: ..jak to powiedział to sie sama zorientowała jaki błąd zrobiła ,;)
  14. Imię zostało :), jeszcze zanim poznali Mamuśkę to była rodzinna narada i zastanwianie sie jakby tu Mamuśkę nazwać , pomysły były najprzeróżniejsze od Mafii do Brendy :evil_lol:. ALe jak Mamuśka wytoczyła sie zza zakrętu w schronisku, to po ataku śmiechu na jej widok - zapadła decyzja o pozostawieniu imienia :evil_lol: Mamuśka tak w ogóle to sypia do 10 !!! a jakby jej pozwolic, to pewnie i dłużej by sie wylegiwała :diabloti: [SIZE=1][COLOR=LightBlue]ehhh.. żeby wszystkie psiaki do takich domów miały możliwość trafić [/COLOR][/SIZE]
  15. Pani już dzwoniła :) wstępnie w sb popołudniu jesteśmy umówione na "oglądanie " Kayko
  16. :loveu: śliczne zdjęcia[B] edit_f [/B] , śliczny młody psiak , oby domki sie biły o niego szybciutko . Mały bardzo nie chce zostawać w kojcu sam :-( to taki dzieciaczek jeszcze ja zaraz dorzuce jeszcze od karusip zdjęcia :) bo jej fotosik powiedział STOP :diabloti:
  17. :loveu::loveu::loveu::loveu: [IMG]http://i38.tinypic.com/hsl3qh.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/epennl.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/25hzq0m.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/vhxhfc.jpg[/IMG] zeby uszka wykurowac w koncu :evil_lol: mamuska dostała taki ... przyrząd :lol: [IMG]http://i33.tinypic.com/2q8n3gk.jpg[/IMG] (PS. nawet Pan wet darzy ja szczególnymi względami :p ... )
  18. [FONT=&quot]a zobaczcie co ja maaaaaaam ... Mamuśka juz "odrestaurowana " pasożyty poszły precz, uszy wyleczone do konca , sierśc błyszczy sie jak po lakierowniau, miała tez małe problemy z łapakami, jednak zima poprzednia na zewnątrz odbiła sie na niej , ale juz jest [B]WSZYSTKO OK[/B] !!! ... a z mordencji najukochańszej na świecie uśmiech nie znika... Mamuśka jeździ na kąpiele zdrowotno pielęgnacyjne do salonu piękności :cool1::loveu::cool3:, ale najbardziej lubi suszenie pod gorącym nadmuchem :evil_lol:. Jest rozpieszczana na każdym kroku - wolno jej buziakowac ile chce :loveu:, śpi z kochaną swoją Pańcią w łózku . Wyciąga nieustannie na spacery wszystkich i jest po PROSTU [B]KOCHANA [/B] Ma juz kubrak na jesienną pluchę ( brrrr ja CHCE lato ! ) ,na zimę tez ma zamówione odpowiednie wdzianko .... Jak ja się cieszę ze "kruszynka" moja doczekała TAKIEJ rodziny :multi::loveu: a to zdjęcia jakie dzis dostałam :) [IMG]http://i36.tinypic.com/2qwn4vo.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/64nl2f.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/28lb345.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/24b9089.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/14vu2vo.jpg[/IMG] i jest tego wiecej!!![/FONT]
  19. 7 lat to nie jest już malusieńkie dziecko i po spotkaniu na zywo bedzie doskonale widać, jak się do psa zachowuje :diabloti: trzymam kciuki, zeby w końcu to była odpowiednia rodzina :) dla tego skarbu lednickiego :loveu: szkoda ze z wizyty nic nie wyszło w sb :-( , ale nic straconego :) po wykurowaniu sie prosze dać znac :)
  20. BIały MIś jest cuuudowny :loveu: , to taki ogromny pluszak strasznie spragniony kontaktu z ludźmi . Gdy kiedyś biegałyśmy za jakimiś kotami tam z Edit, to pół godziny trzymał mnie przy kojcu i prosił nieustannie o pieszczoty :-( Ten maluszek niestety obawia sie ludzi , no ale nie ma co sie dziwic, wychował sie na półdziko to sie nauczył ze ludziom to lepiej z drogi z chodzić . Jest drobniutki w budowie, poniżej kolana w kłębie - jest gładkowłosy, po mamusi . Jak ktoś go weźmie do siebie to będzie miał niesamowita przylepkę .
  21. zdj od edit_f :loveu: moze sie przydadzą :) [IMG]http://i38.tinypic.com/2s6pvls.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/24ymebt.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/11b2hs7.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/eqtr4o.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/2a5ycmt.jpg[/IMG]
  22. [quote name='bahlsa']agamika...nic? ....żadnego telefonu?[/QUOTE] niestety :( tzn dzwoniła jakas dziewczynka spytac czy Napoleon jest szczeniakiem i czy jest rasowy ... :shake:... raz dzownił tez jakis facet , miał pojechac go poznac, ale juz sie nie odezwał ehhh
  23. doniesienie z linii frontu DOnna jak to przystało na prawdziwą damę nie sika juz w domu . KOty cpraz częsciej tez wychodzą z ukrycia i powoli sie uczą ze dziewczyna nie stanowi dla nich zagrozenia ;) , co prawda biegnący kot = szczek Dońci, no ale to jest zachowanie w normie :diabloti:. Z gorszych wiadomości, Doncia juz trypta krok w krok za tymczasowa Pańcią i otwiera serducho na Nia , ehhh oby szybko ktosa ja pokochał na stałe ... na razie potwierdza sie też to ze Dona niedosłyszy :shake: mam nadzieje, ze o niczym waznym nie zapomniałam przekazac (AMiga pozanetowo jest ) aaaa pannica nosem kręci na karme, ale jak juz MUUUUUsi to zje :evil_lol:
  24. kurcze, nakomp dopiero zobaczyłam ze wiekszosc zdj wyszła rozmazana :( a chłopaczek jest do schrupania . jak poszłam do Niego zabrac mu szelki Miki to mi sie na kolana władował i bardzo prosił zeby go nie zostawiac tam :-( [IMG]http://i37.tinypic.com/2nkp168.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/2h5ogfb.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/o7ks20.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/ehi53o.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/4t820y.jpg[/IMG]
  25. mi tz sie wydaje ze ogłoszenia mozna robic,:oops: bo ona na pewno bedzie przywiązywać sie do tymczasowej Pańci . TO jest ten minus DT :-(.. psy idac z hotelu ida w lepsze warunki zazwyczaj , a będąc w domu jednak mocno sie przywiązują (PS. dodatkowo tfu tfu tfu przy starszej suni nigdy nie wiadomo kiedy tak naprawde bedize mozna powiedziec, ze problemy zdrowotne sa zażegnane :oops: )
×
×
  • Create New...