[quote name='olekg18']Dzaga-wklej się na forum dla psycholi:) Wtopisz się w tło:)
Wiesz jestem [B]chamem prostakiem i arogancki też jestem.[/B]Taktu za wiele nie posiadam ,ale trochę jednak go trzeba mieć.Zdjęcie bardzo ładne ,ale nie na tego typu forum.
[/quote]
Raczej nie wtopiłabym się w tłum :roll: jestem nadzwyczaj nienormalna, ale nie w tym sensie. Wcale nie mam na uwadze komukolwiek imponować., a na pewno nie tobie ;) to jest temat; gdzie dogomaniacy wklejają swoje zdjęcia więc ja kieruję się do tej prośby. NIE jest mi z tym źle. Nie uważam, żebym była brzydka, odrażająca, psychiczna, gruba ani nic w tym stylu :shake: .
Podobam się sobie i to jest we mnie najlepsze :cool3: . A na Twoje zgryźliwe odpowiedzi nie zwracam nawet uwagi ;)
[B]diabelkowa[/B]::loveu: świetne zdjęcie, takie w moim stylu xD
[B]paulina[/B]::loveu: śliczne oczki., takie jak mojego chłopaka :loveu: tylko :hmmmm: on nie ma wytrzeszcza i ma takie bardziej szarawe :loveu: