[quote name='olekg18']Jak się ostatnim razem widzieliśmy to za długo ubrania na sobie nie miałaś[/quote]
jakie wyznania :evil_lol: aż tej oziębłej (ja xD) się robi ciepło tu i tam xD
[quote name='olekg18']Już wiem czemu nie prasujesz:D
Kupujesz małe rzeczy i jak je ubierasz to się naciągaja i nie widać zagnieceń:D[/quote]
siikam.:evil_lol::evil_lol:
[URL]http://img301.imageshack.us/img301/4596/altsajderkazagaxdfa4.jpg[/URL]
Wymusili odemnie!
Nie wiem czy ktoś chce mnei zobaczyc, ale jak che to niech patrzy ;)
DODAM, ze sweter w ktorym jestem na zjdeciu jest wyprasowany xD
Nie wspominajcie o prasowaniu :( dzisiaj całe pranie musiałam wyprasować
[SIZE=1](dobrze, że majtek nie trza prasować bo te zmieniam w zawrotnym tempie :diabloti: )[/SIZE]
[URL]http://img86.imageshack.us/img86/3557/sylwek3fs0.jpg[/URL]
[URL]http://img219.imageshack.us/img219/2831/sylwek2if1.jpg[/URL]
Senne Olkowe dzieci :loveu:
[SIZE=1](Zrobiłabym tzn. wstawiłabym zdjęcie moje z Pakiem- bokser ciotki, ale nie mam USB) :evil_lol:[/SIZE]
O tak, fotki to jest to co Karola lubi w Olku Najbardziej (pomijając bosskie buty:loveu:) fotki Ś.L.I.C.Z.N.E.! Ojj:, samoty ojcze [URL]http://img219.imageshack.us/img219/4081/sylwek4gw7.jpg[/URL] :diabloti:
hahaha, a pies to pies? :evil_lol: żeby sie nei podzielić ? Zołzy jedne : :evil_lol:
:drinking::drinking::drinking:
Świętujemy wieśniaki!
:drinking::drinking::drinking:
Dziękuję (samozahwyt xD) zajebiaszczy- bo mój!
Poniekąd, Twój też niczego sobie :D
^^
A myślisz, że Ci psy spokój dadzą?
[SIZE=1](bd sie modliła, żeby nie)[/SIZE]
:diabloti:[SIZE=1] :diabloti: :diabloti:[/SIZE]
[SIZE=1]Słodka Karolcia :loveu:[/SIZE]
Oj biedny Ty, wszyscy źli chcą Olkowi zepsuć sylwestra, a biedny Olek robi wszystko, żeby do tego nei doszło :D jak w domu. Wszyscy chcą źle a ja jedna pozytywna xD
haha! kuzynek przstał oddawać pokarm ;P posiedze tu trochu,
bo mi SAMEJ ćmutno :( plany były fajne z qmpelami (same fałszywe plotkary i zołzy-ot!) wyrwać jakieś meny, ale paszły bezemnie! a co do Czarka to myślałeś polecić mu swojego psychologa xD ?