-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Od-Nowa replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[QUOTE]tamtejszy dr. Bieżański jest super specjalistą. [/QUOTE] dr Bierzyński :-) dużo zdrówka dla Vica! a dla całej rodzinki - Wesołych Świąt :-) -
o, zapomniałam że masz piątek wolny. a też dziś snuliśmy się po skowronim :-) do zobaczenia wkrótce mam nadzieję :-) kiedy zabieg macie dokładnie??
-
Aguś ja jeszcze mam mase zdjęć z 2 dnia semi więc na pewno będzie Was więcej :-)
-
Aguś, przeglądnęłam tak na szybko folderek z Twoimi zdjęciami i widzę,że nie ma w nim tej wspomnianej niespodzianki więc spokojnie, śmiało możesz uradować nas zdjęciami :-) bardzo o to prosimy :-)
-
no to trzymam kciuki by trafiła do dobrego dt. gdyby trafiła do wro mogę wspomóc zdjęciami i pracą z gagatkiem.
-
[IMG]http://lh5.ggpht.com/_qcjEgQkomu8/S6fjZf_g5UI/AAAAAAAADB4/xKdmgxGbRMw/s512/IMG_8614.JPG[/IMG] [IMG]http://www.gymnazion.pl/flora.jpeg[/IMG] ha!! bójcie się frisbowcy sportowcy!! klan Lirututów nadciąga !! Florka - siostra Liry zaczyna frisbować :-) :-) :-) :-) Outsider, mam nadzieję zagościsz tu na dobre :-)
-
[B]outsider[/B] - jak miło,że pojawiłaś się na forum!!! nie mogę uwierzyć w to co czytam :-) zaczynacie bawić się dyskami????????????????????????????????????????????????????? no to z całych sił trzymam kciuki a Lirutka przesyła dobre fluidy :-) siostra Liry z talerzami - to trzeba zobaczyć!!!!!!!!!!!!!:-) :-) :-) i na dcdc w CHorzowie się spotkamy??????
-
[B]gusia1972[/B] [QUOTE]a ja przyszłam tajemnicę poczytać [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] a filmik widziałam już ... nonono Lirka jest boska [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] noo Ty też dajesz radę [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG][/QUOTE]coś mi czasu nie starcza na wątek :-) Lirututka mruga i uśmiecha się z fotelika :-) dzięki :-) [B]weszka[/B] [QUOTE]Coś się psie proporcje pomieszały i łapki jakież za krótkie do długości :evil_lol: [URL]http://images8.fotosik.pl/260/d49e3717ce58bcff.jpg[/URL] :diabloti: Filmik - rewelacja [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_eek.gif[/IMG] Jesteście super -[B] no Lirut jest bardziej superowy [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/new_multi.gif[/IMG] niż Ty :diabloti:[/B][/QUOTE]no nie pozostaje mi nic innego jak zgodzić się z tym w całej rozciągłości :-) ja to mogę jej co najwyżej podusię pod głową poprawić, łapy rozmasować i upichcić obiadek [B]:diabloti:[/B][B]:diabloti:[/B][B]:diabloti:[/B] jest boska suczyna i niewyobrażalnie kochana :-) [B]wiq[/B] [QUOTE]super [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] a film z voulta od twarzy też masz? :evil_lol:[/QUOTE] dzięki :-) filmiku z voultem od twarzy nie mam... za to kilka pięknych krwawych szram i owszem :diabloti::diabloti::diabloti: pieseczek nie wcelował w klatkę piersiową tylko nieco wyżej :evil_lol:
-
śliczna dziewczynka :-) i jak widać bystrzaczek :-)
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Od-Nowa replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Mudik']Vic ma prawdopodobnie spondylozę, na to, to i oni nie pomogą to choroba nieuleczalna , można tylko łagodzić jej objawy,choć jak poszperałam w necie to może być jeszcze dyskopatia, czy np zespó chwiejności, zaczynam się zastanawiać nad konsultacją u Bieżańskiego:roll: [URL]http://www.vetopedia.pl/article138-1-Spondyloza_u_psa.html[/URL][/QUOTE] lepiej nie czytaj za dużo bo oszalejesz :roll: trzeba porządnie przebadać i będzie wiadomo co i jak. konsultacje u dr Bieżyńskiego polecam prześlę Ci na pw jego numer komórkowy - lepiej się umówić wcześniej by mieć pewność,że trafisz właśnie do niego. prześwietlenia itd polecam dr Atamaniuka - też na klinikach. najlepiej czyta zdjęcia. jakbyście się wybierali to daj znać, zarezerwuję sobie czas,żeby się z Wami spotkać :lol: -
a gdzie teraz jest Fiona?? została zabrana od mmlasowice?? bo się pogubiłam po ostatnich utarczkach...
-
hehe, teraz będzie inna niespodzianka :-) o tej dotyczącej seminarium napiszę... jutro? :-) więc ta dam :-) mamy filmik z wczorajszego frisbowania :-) voulty od pleców to cud !! po roku udręki z podbieganiem Lirutka od przodu by nawiązać kontakt wzrokowy - wreszcie są :-) na razie z podawanym dyskiem, ale małymi kroczkami dojdziemy do wyrzucanego... oby :-) no to zapraszam do oglądania :-) [URL="http://www.youtube.com/watch?v=1ITKJXfDG04"][COLOR=Red][B][SIZE=5]tu kryje się FILMIK :multi: [/SIZE][/B][/COLOR] [/URL]
-
a ja chciałam jeszcze zgryźliwie i z przymrużeniem oka dodać,że jednak na tej urodzie [U][B]troszkę [/B][/U]się znasz :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: mam na myśli wybór szczeniaka :cool3:
-
no nie wierzę,że ten mały nadęcioszek już jest taki wielki i zbiera pierwsze laury na wystawie :-) niemożliwe to jest po prostu! :-) Vespusiu tylko tak dalej :-) [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/6269/dsc0768b.jpg[/IMG] zdjęcia z Furlą świetne!! w jakim ona teraz jest wieku?? bo jakaś taka olbrzymia olbrzymka :-)
-
Lirututka wymiata :-) a przed nami masa pracy :-) na dobranoc :-) [IMG]http://lh4.ggpht.com/_qcjEgQkomu8/S6fjYf7DBOI/AAAAAAAADB0/nvOw4Ren7qc/s512/IMG_8612.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_qcjEgQkomu8/S6fjZf_g5UI/AAAAAAAADB4/xKdmgxGbRMw/s512/IMG_8614.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_qcjEgQkomu8/S6fk_zWzGoI/AAAAAAAADIk/uCFU1xdgceA/IMG_8886.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_qcjEgQkomu8/S6flCIHZ8KI/AAAAAAAADIw/bf41oXKIwcc/IMG_8888.JPG[/IMG] a tak pięknie Lira pozuje jak położę sobie frisbee na głowie :cool3: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_qcjEgQkomu8/S6fkT_uOBXI/AAAAAAAADFw/mEh_VrYsGBc/IMG_8796.JPG[/IMG]
-
oo Aguś dziękuję :-) pisałam,że będą 2 niespodzianki... jedną zdradziła już Agnieszka :-) TZ również brał udział w zorganizowanej rundzie toss&fetch. czyli team Krzych i Lira - złoili tyłki wszystkim pozostałym uczestnikom :diabloti::diabloti::diabloti::multi: następnego dnia mi się udało tego dokonać:diabloti::diabloti::diabloti: tak więc Lirutut pomimo zupełnego braku kondycji jak zawsze pokonała wszelkie niedyspozycje pasją i ogromnym duchem do walki na polu :-) pozostała jeszcze częściowo jedna niespodzianka, o której jutro napiszę... [QUOTE]co to jest to zielone co Lira ma na pecinkach?[/QUOTE] jak stwierdził Darek - to lansik :lol::evil_lol: a tak serio to bandaż samoprzylepny czy jak to zwał. Lirutka ma talent do rozszarpywania pazurów. Na jednej łapie miała opatrunek na rozszarpanym pazurze a druga zawiniętą już profilaktycznie ;)
-
no i jak tam na wystawie było??
-
fantastyczne czernidło. stópki boskie obczaiłam zanim napisałaś o nich. piękne zwierze!! no to jak nic, musicie się w komplecie stawić we Wrocławiu :-)
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Od-Nowa replied to Mudik's topic in Foto Blogi
straszne wieści. wiem jak to jest jak psi sportowiec ma ciach na sport... nie ma co płakać, zdrówko jednak najważniejsze! są przecież inne formy psiej aktywności obedience, tropienie?? bardzo angażuje pracę zwojów i można psiaka zmęczyć w sposób nie obciążający kręgosłupa. trzymam mocno kciuki za czarnuszka ;-) -
no i jak spędzacie dzien urodzin?? nie będzie relacji z pożerania tortu?? :-) :-)
-
kochany malutki Vesprzaku - sto lat sto lat :-) :-) :-)