[quote name='Wiwi']qrcze nie znam nikogo z podhalanów...
najwyzej sama sie zarejestruje,
a poza tym jak sie uczyc to wszystkiego, na allegro tez przyjdzie pora, narazie opanowalam wstawianie zdjec...a teraz moge wziac sie za allegro, jutro zaloze konto...;)[/quote]
Jeśli dobrze pamiętam to Camara - ona chyba ma też forum o podhalanach.