Ehh, wiecie co... dzieciaki chcą za psa 50 zł! :angryy: Spotkałam jednego jak wracałam z zakończenia roku, powiedział, że chce 50 zł... Ja mogę dać tylko 20 zł, naprawdę nie mam kasy, jestem niepełnoletnia, nie pracuję, nie zarabiam! Mamy 20 zł od Waldi + moje 20 to 40 zł. Brakuje jeszcze dychy...