Na allegro jest do sprzedania za 250zł 3,5 miesięczny 'labrador' :
[URL="http://img166.imageshack.us/my.php?image=3885355101yg3.jpg"][IMG]http://img166.imageshack.us/img166/5249/3885355101yg3.th.jpg[/IMG][/URL]
Nie wiem jak Wam, ale mi w ogóle nie przypomina laba...
Inna aukcja:
"Mam do odstąpienia młodą labradorkę maści biszkoptowej w wieku ośmiu miesięcy. Labrador został zakupiony do dogoterapii dla naszego synka w podpoznańskiej hodowli. Nie ma rodowodu, ponieważ takowy kosztuje dodatkowe kilkaset złotych, [B]ażeby rodowodu nie stracić, pies musi odbywać obowiązkowe wystawy[/B], na które z racji ciągłej rehabilitacji nie mamy czasu."
:roll: :roll: :roll:
Mam coś jeszcze... :roll:
"sprzedam ratlerki bardzo [B]ż[/B]adkiej maści"
A maść rzeczywiście bardzo, bardzo rzadka, bo... ruda! :crazyeye: