Dziewczyny... cholera!!! Telefon wpadł mi do basenu!!! :angryy: :angryy: Ale jestem na siebie wściekła!!! Teraz muszę czekać na naprawę, w ostateczności na nowy tel!!! :angryy: Nie mam z czego zadzwonić do p. Małgosi w sprawie DT ani do hoteliku w Sosnowcu! Mógłby ktoś wykonać tel do p. Małgosi w sprawie DT a jeżeli nie wypli, to też do hoteliku? Proszę! Nie ma czsau!
Selenga, Cekin ma allegro.
Emilia, tak, Cekin siedzi w klatce w lecznicy w Wilanowie, teraz szukamy mu DT, który prawdopodobnie znalazła p. Małgosia z lecznicy. Jeśli to nie wypali, pozostaje nam hotelik w Sosnowcu!
[B]Deklaruje ktoś pomoc finansową na hotelik???[/B]