Jump to content
Dogomania

Cekinka13*

Members
  • Posts

    3801
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cekinka13*

  1. Dziewczyny, zmieniłam tytuł- "proszę o ogłoszenia", jak nikt się nie zgłosi do pomocy w ciągu kilku dni to poproszę o to Paros, ale to w ostateczności, bo ma teraz dużo zgłoszeń do ogłoszonek.
  2. [quote name='DIF']Niestety.... [B]"ZNOWU"[/B]!!! :-( Przykro nam (mnie i Cekince...- mogę tak napisać ?), ale takie są realia tej miejscowości!!! :angryy: [/quote] No dokładnie.... Ten Halinow to jedna wielka pomyłka i tyle... :angryy: [quote name='DIF']Ja ostatnio wypatrzyłam psiaka, młodego bardzo.... Cały biały, szorstkowłosy... tylko mordka, oczy i nos brązowe... i doopka!!! Śmierdział jak sto choler i miał objawy grzyba/nużycy!!! Byłam rowerami z rodziną w ok. Domu Kultury, plac zabaw!!!Zero sznurka czy aparatu!!! Wypatruję go od tamtej pory.. ale nic!..:shake: Cekinka! Jakbyś go widziała dawaj info!!! :-([/quote] Kolejny...?? :shake: Jasne, że dam znać! Jeszcze dziś się tam wybiorę!
  3. Aha. ;-) A wyprowadza go jeszcze bodajże Martulinek i chyba jeszcze jakieś dwie cioteczki :cool3:.
  4. A możemy liczyć na jakieś fotki?? :modla: :modla: :loveu:
  5. Na allegro jest do sprzedania za 250zł 3,5 miesięczny 'labrador' : [URL="http://img166.imageshack.us/my.php?image=3885355101yg3.jpg"][IMG]http://img166.imageshack.us/img166/5249/3885355101yg3.th.jpg[/IMG][/URL] Nie wiem jak Wam, ale mi w ogóle nie przypomina laba... Inna aukcja: "Mam do odstąpienia młodą labradorkę maści biszkoptowej w wieku ośmiu miesięcy. Labrador został zakupiony do dogoterapii dla naszego synka w podpoznańskiej hodowli. Nie ma rodowodu, ponieważ takowy kosztuje dodatkowe kilkaset złotych, [B]ażeby rodowodu nie stracić, pies musi odbywać obowiązkowe wystawy[/B], na które z racji ciągłej rehabilitacji nie mamy czasu." :roll: :roll: :roll: Mam coś jeszcze... :roll: "sprzedam ratlerki bardzo [B]ż[/B]adkiej maści" A maść rzeczywiście bardzo, bardzo rzadka, bo... ruda! :crazyeye:
  6. Książka naprawdę super! Również polecam, dzięki niej nawet mój pekin nauczył się przychodzenia na komendę, normalnie szok! :crazyeye: :cool3:
  7. Lavinia, pisałaś, że Dr Małgosia zna kogoś, kto mógłby ewentualnie dać DT Cekinowi. Mogłabyś z nią o tym porozmawiać i przytoczyć nam jakieś bliższe informacje dotyczące tego tymczasu? :modla::modla:
  8. Suńka w górę!!!
  9. Cekin na pierwszą!!!
  10. DIF, na pierwszej stronie masz jeszcze 2 posty. Może napisz w pierwszej wiadomości, że cd trójłpaków w potach 5, 10?
  11. [quote name='Inez de Villaro']a może jakiś hotelik?[/quote] Może... Znacie jakiś Wawie? I czy deklaruje ktoś na cito pomoc finansową???
  12. Ogłoszenia super :thumbs:. Dzięki, Paros!!! :loveu:
  13. Meritt, wrzuć zdjęcia na imageshack'a w 'naturalnym' rozmiarze i podaj linki do fotek ;)
  14. Ja podnoszę...!
  15. Mogę prosić o bannerek dla Cekina?? :) Coś w tym stylu: "Młody, katowny Cekin szuka DT lub DS"
  16. [quote name='Doda_']jejku, znowu Halinów..:shake: Sunka jest piękna![/quote] Ano Halinów... znowu ten nieszczęsny Halinów... :shake: :angryy:
  17. [quote name='Viris']Tu liczą się całe dochody na rok. Kwota wolna od podatku to na 2008 rok - 3091zł. Jeśli Ci lidzie pracują itp to to też wlicza się w tą sumę. Znaczenie ma tu cały dochód - zarejestrowany i nie zarejestrowany.[/quote] Jak to udowodnić?
  18. Podnoszę Cekina! Domku pokaż się!
  19. W górę na dobranoc!!!
  20. Ale się skomplikowało... :shake: Lavinia, pisałaś, że p. Małgorzata zna kogoś, kto mógłby ew. dać Cekinowi DT. Mogłabyś porozmawiać / zadzwonić do niej z tej sprawie i dowiedzieć się czegoś więcej?
  21. [quote name='lavinia']Dr Małgosia zna kogoś, kto mógłby ewentualnie dać DT Cekinkowi - proszę zadzwońcie do niej ( dr Małgorzata Ściskalska ) do lecznicy i porozmawiajcie o tym, dobrze ?[/quote] Ma ktoś nr do lecznicy i mógłby o tym porozmawiać z p. Małgorzatą?
  22. Tak, YL odwołała DT.
  23. Tytuł zmieniony :)
×
×
  • Create New...