Jump to content
Dogomania

Paulina.

Members
  • Posts

    907
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Paulina.

  1. [quote name='eria']to samo stwierdziłam dziś o 5.50 jak za oknem zobaczylam słońce:evil_lol: [/quote] o której ? :crazyeye: Ja wstałam o 11.30 :diabloti:
  2. Mysza szczeliną nie wyjdzie, ewentualnie może wsadzic łape, ryjek, ale tylko jak będzie mała, póżniej raczej się nie zmieści ;) Co do zabezpieczen - te zapięcia przy kuwecie nie są zatrzaskiwane. Są tylko zaczepione, ale gwarantuje, ze mysz tego nie otworzy.
  3. długosc - 38 cm. szerokosc - 25 cm. wysokosc w najwyższym punkcie - 20 cm. szerokosc największej szczeliny - ok. 1 cm. [URL]http://img329.imageshack.us/img329/2236/psy001sx1.jpg[/URL] [URL]http://img329.imageshack.us/my.php?image=psy002bt8.jpg[/URL]
  4. Słoniowa sesja :loveu: Misie mają u Was dużo lepiej niż w naszym ZOO :roll: Eria, jak duża ma byc ta klatka ? Ja dostałam świnkę w takiej właśnie mysiej klatce z małymi odstępami, ale bardzo szybko ją zmieniłam bo była za mała.. Klatka prawie nie używana...
  5. [quote name='eria']Sambie się jakby przytyło<nabieram zwyczajów Olka> [/quote] dziadkowy wikt + mało ruchu = Samba kluska [quote name='wiq']o ja cie, nie wypominaj kobiecie takich rzeczy[/quote] otóż to :diabloti: [quote name='PositiveThought']e tam, nie jest tragicznie Samba taka miętka jest pewnie przynajmniej plaskate dziewczynki się pluskają [/quote] Miętka, ma fajnie miękką siersc, a na faflach to już całkiem jak plusz :loveu: [quote name='Izabela124.']Witanko Widzę, że twoje sunieczki też lubią wodę[/quote] Lubią, lubią :razz: [quote name='gassira']biedny osiołek[/quote] takie życie w ZOO... cześc Gass :lol: [IMG]http://img56.imageshack.us/img56/4425/psy077zpu5.jpg[/IMG] [IMG]http://img397.imageshack.us/img397/4095/psy072zzs4.jpg[/IMG] [IMG]http://img397.imageshack.us/img397/1756/psy061zpy3.jpg[/IMG] [IMG]http://img56.imageshack.us/img56/5763/psy093zzp6.jpg[/IMG] i jeszcze moja ulubienica z ZOO :loveu: [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/8928/zoo327znc9.jpg[/IMG]
  6. [URL]http://images27.fotosik.pl/241/26322dc877b99046.jpg[/URL] Jak dwie krople wody :lol: Ale Gassi jest bardziej subtelna :loveu:
  7. [quote name='wiq']tak, "ja tutaj pilnuję" :evil_lol:[/quote] Raczej "dobry pies, ale ma słabe nerwy" :eviltong: Elegancką skocznie macie :cool3: Moje sucze by prędzej umarły niż na takową weszły....
  8. Pantera przez szybę robiona ?:loveu: To podziwiam, bo mi się przez szybę nie udały zdjęcia :roll: Wszystko się odbijało.... EDIT: [URL]http://i180.photobucket.com/albums/x191/niufka/tn_P7053183.jpg[/URL] [URL]http://i180.photobucket.com/albums/x191/niufka/tn_P7053173.jpg[/URL] :mdleje::mdleje:
  9. Daj jakieś foty ! Ja tak ładnie prooooszę :grins:
  10. To ja pomoge z nową stroną, bo już się doczekac nie moge.
  11. [quote name='olekg18']traktujecie swoje suki jak psy[/quote] Moja suka jest 100% suką i nigdy nie próbowałam trakowac jej jak psa :diabloti: [quote name='Czarna_Owieczka']Cześć. Fotki z ZOO super. ale Milupa najładniejsza.[/quote] hej :loveu: [quote name='PositiveThought']puk, puk :grins: Milka jest przesłodka, ostatnio bardzo podobają mi się malusie plaskacze, mają świetne ryjki i ucha :loveu: tak fajnie tu, łaciato...[/quote] Witamy nowego gościa i dziękujemy za komplementy ! :multi: Dzisiaj upału nie było, więc zabraliśmy suki na działkę. Sambie się przydał dłuższy spacer, bo ostatnio robi się coraz okrąglejsza. [IMG]http://img387.imageshack.us/img387/5412/psy042zvm5.jpg[/IMG] [IMG]http://img387.imageshack.us/img387/2243/psy055zqw9.jpg[/IMG] [IMG]http://img391.imageshack.us/img391/6858/psy062ztx0.jpg[/IMG]
  12. Bonnie, gdzie Twoja czuprynka ? :placz: Fajnie wygląda :lol:
  13. Widzialam Bobika skejta :eviltong:
  14. Ja czekam na zdjęcia z ZOO, ufociłaś to co mi nie wyszło(lemury np.) :lol:
  15. Witamy się :p
  16. wiq - miło Cię tu widziec :lol: Olek nadal swoje o tym traktowaniu jak psa... :cool1: a co do roweru to rzeczywiście byłyśmy - jak szczepiłam Milke na wściekliznę to się zapytałam weta czy nie ma żadnych przeciwskazan i na krótkie wycieczki, umiarkowanym tępem co jakiś czas możemy jeździc. Milce się bardzo podobało :lol: [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/4718/psy064zpy5.jpg[/IMG] [IMG]http://img60.imageshack.us/img60/3977/psy015zbq8.jpg[/IMG] [IMG]http://img368.imageshack.us/img368/7500/psy014zlb9.jpg[/IMG]
  17. Ja już sobie tu od daawna regularnie zaglądam cichaczem, tylko troche wstydziłam się odezwac :oops: ale obejrzałam prawie całą galerię ze względu na piękne zdjęcia psic :loveu:
  18. A u nas pogoda ładna - niebieściutkie niebo, tylko wieje trochi :lol: Milka miała taką obróżkę jak Gutek, tylko różową - półowa cyrkonii powypadała :roll:
  19. Ja sambową karmę zamawiam w karmyonline i jestem zadowolona :p Milkową karmę u weta kupujemy... Śliczne kolorki maja te zdjęcia ! :loveu:
  20. Ale fajnie kontrastujecie - Ty w białym, a Gassi czarna :lol: Gratulacje ! :loveu:
  21. Kwiatki suuper wyszły ! To nagietki ? :loveu:
  22. A ja nadal nie mogę się nadziwic, ze ta Wasza piłka tyle przetrwała i jeszcze żyje.. :crazyeye: Sznurek u naszej woła o pomstę do nieba :roll:
  23. [quote name='eria']ten koczkodan za kratami stanowi smutny widok:-([/quote] Zgadzam się, ale chyba najsmutniejszym widokiem w ZOO są niedzwiedzie, które mają cały wybieg betonowy.... [IMG]http://img397.imageshack.us/img397/4431/zoo371zhe7.jpg[/IMG] ... i wyłysiały Jak :-( [IMG]http://img360.imageshack.us/img360/3994/zoo280zsu5.jpg[/IMG] ale wiadomo, ze nikt nie zapewni zwierzętom w Zoo całkiem naturalnych warunków, kratki to bardzo często koniecznośc... a gdyby nie Zoo większosc ludzi nie miałaby okazji zobaczyc dzikich zwierząt na żywo.. [IMG]http://img394.imageshack.us/img394/1050/zoo296zsy5.jpg[/IMG] [IMG]http://img397.imageshack.us/img397/8639/zoo138zul4.jpg[/IMG] [IMG]http://img394.imageshack.us/img394/2169/zoo140zlo8.jpg[/IMG]
  24. Eria, powodzenia w foceniu życzę - ja w ZOO latałam z aparatem jak podekscytowana 4 latka :diabloti: Basia, planuję jechac z koleżanką, ale jeszcze nie wiem czy wypali.. :p Pawiania rodzina :loveu: [IMG]http://img360.imageshack.us/img360/1543/zoo446ztu5.jpg[/IMG] Pawiani samiec alfa [IMG]http://img397.imageshack.us/img397/2177/zoo327zle2.jpg[/IMG] Samica [IMG]http://img360.imageshack.us/img360/5217/zoo029zcb5.jpg[/IMG] :oops: [IMG]http://img394.imageshack.us/img394/2346/zoo443zyc9.jpg[/IMG] Koczkodan zielonosiwy :loveu: [IMG]http://img397.imageshack.us/img397/5755/zoo044zru0.jpg[/IMG]
  25. Blaki :loveu: A byliście z tą łapką u weta ?
×
×
  • Create New...