Jump to content
Dogomania

Gajesia

Members
  • Posts

    328
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Gajesia

  1. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images26.fotosik.pl/67/5f0a249a72b18ebe.jpg[/IMG][/URL] Kto odmieni jego los? [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/misc/progress.gif[/IMG]
  2. Młoda, śliczna, przyjacielska sunia - co trzeba więcej?
  3. Czy ktokolwiek wogóle dzwoni i pyta o Rali?
  4. Chyba nie jest jej dobrze w nowym boksie, bez bratniej duszy :shake:
  5. [quote] [IMG]http://images20.fotosik.pl/210/e39873e41cf91cf3.jpg[/IMG] [/quote]Rali - 4 lata czeka na swój dom :-(
  6. Może dzisiaj ślicznotka kogoś zauroczy...
  7. [quote] [IMG]http://images20.fotosik.pl/141/34288a5e18222774.jpg[/IMG][/quote] Rali jest chyba zbyt niepozorna, żeby zwrócić na siebie uwagę, ale to przecież prawdziwa ślicznotka.
  8. Rali się odnalazła, teraz czas, żeby znalazła dom.
  9. Rali cała i zdrowa, żyje. Ale co to za życie :shake: [quote] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/46/f1f8dfb3521891b2.jpg[/IMG][/URL][/quote]
  10. Rali, wyjdź z budy, żeby Natalia mogła cię dojrzeć.
  11. A może dziewczyna, która jest pracownikiem schroniska by coś wiedziała? Nie wiem dokładnie o kogo chodzi, ale jest taka osoba, prawda?
  12. [quote name='hanka456']Rali z Ratą zostały rozdzielone.[/quote] Ojej, dlaczego? :-(
  13. [quote name='ewatonieja']PłOWA RALI OPIS ZE STRONY SCHRONISKA:sunia została stała porzucona przez właściciela. Jest bardzo spokojna i sympatyczna. Już bardzo długo tkwi w schronisku, w chwili przyjęcia 3 lata temu miała zaledwie roczek:placz: można powiedziec ,że od człowieka nie zaznała nic dobrego :-( pomocy!!!! Ciemnowłosa Rata ma 6 lat, to bardzo miła, łagodna sunia już tyle czasu siedzi w schronisku - stąd jest bardzo smutna. Mimo tak długiego "stażu" wciąż boi się innych suk w boksie i zawsze ustępuje im miejsca przy kratach. Zaprzyjaźniona z Rali :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/260/eaa107dcdd829f18.jpg[/IMG][/URL][/quote] Jak długo jeszcze będą musiały czekać?
  14. Rata i Rali maszerują na pierwszą.
  15. [quote name='ewatonieja'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/260/eaa107dcdd829f18.jpg[/IMG][/URL] Rali i Rata(ta ciemniejsza)[/quote] Śliczne, przyjacielskie sunie. Kto je pokocha?
  16. [quote name='Niewiasta_21']Ja niemam zadnego telefonu :-([/quote] A ja wczoraj patrzyłam to były zdarte karteczki z numerem telefonu.Może ktoś się jeszcze namyśla i do Rali los się wreszcie uśmiechnie :)
  17. [quote name='Szyszka']poprosimy o zdjęcia Raty, może spróbuję cos zdziałać.[/quote] To jak będzie plakacik, to ja poproszę.Jak pomóc tym suniom :( ?
  18. To kto zrobiłby plakacik dla Raty? :)
  19. Ja też wywiesiłam i porozdawałam znajomym, żeby powiesili. Dobre miejsce jest na płocie pod Kościołem (ksiądz nie mial nic przeciwko ;) ) i dałam też Cioci, ma powiesić u siebie w salonie fryzjesrskim, moze akurat jakaś klientkę wzruszy los suni .Może można by taki plakacik dla Raty też zrobić?
  20. Brawa dla p.Dyrektor!!! To jest niezbity dowód bezmyślnego, irracjonalnego zarządania schroniskiem. Nie wiem, czy p. dyrektor nie musi się nikomu tłumaczyć z tego, że nie dość, że nie chciała wydać psa do domu tymczasowego, to jeszcze dopuściła do sytuacji, że suka jest szczenna. Mogło być o jednego psa mniej w schronisku, a tak na tą chwilę, jest o 12 więcej.Tej osobie chyba zależy na pomnażaniu psiego cierpienia :(
  21. Szok, w życiu by mi do głowy nie przyszło, że takie rzeczy się dzieją. Ale teraz, jak czytam co się dzieje w łodzkim schronisku, to już mnie nic nie dziwi :-(
×
×
  • Create New...