[quote name='*Monia*'][URL]http://img403.imageshack.us/img403/6871/fio1gb2.jpg[/URL]
Jaaki jęzoras długi :-o.
Witam właścicielkę ślicznej czarnuszki Fiony :lol:.[/quote]
[quote name='Ewa&kumpel'][URL]http://img403.imageshack.us/img403/6871/fio1gb2.jpg[/URL]
To dopiero jest mistrzostwo. Taakkkkkkkkkkkiiiieee uszolki.
Pozdrawionka[/quote]
[quote name='Kincia']Ej no [!] Nareszcie :loveu::loveu:
No jezyk to ma naprawde dluuuuugi :loveu::loveu:[/quote]
[quote name='flowerteen']O wreszcie fotki! :multi: :mad:
No języczek ma dłuugaśny. :lol: Ale cudownie wygląda. :loveu:[/quote]
[quote name='Ania :)']Śliczna :loveu: :loveu:[/quote]
Dzięki :loveu: xD
[quote name='Acctiually'][COLOR=blue]Ale dłuuuuuuuuuuuuugi jęzorek:D[/COLOR]
[COLOR=blue]O widzimy że Fioncia w kantarku:)i co poskutkował??[/COLOR]
[COLOR=blue]O no nie biedna Fionelka w kagańcu a ty ty:P[/COLOR]
[COLOR=blue]pozdrawiam:*:*[/COLOR]
[/quote]
No jest lepiej jak bez niego ale cudów nie ma xD a kaganiec to dla bezpieczeństwa jamniko podobnego psiaka ;p którego spotkałyśmy po drodze ;]