-
Posts
6128 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neigh
-
Ślepaczek Alex zostaje na zawsze w DT u Sinei :)))
Neigh replied to pidzej's topic in Już w nowym domu
[quote name='AśkaK']A czy to konieczne jest żeby on w tym szpitalu siedział?:oops: Ja mam średnie zaufanie do tej lecznicy:roll:...no i wiadomo, rekonwalescencja w domu przebiega zawsze szybciej niż w samotności w lecznicowej klatce.[/quote] Nic dodać, nic ująć..........święte słowa -
Dom wariatów. On wygląda trochę jak ten psiak z "Maski". Ja myślałam, że on już wyszedł........:angryy: No dobra jak tylko troszkę mi się czasowo poluzuje, to się poprzyglądam co i gdzie by tu jeszcze.. Chociaż tak naprawdę to pierwsza w kolejce była Lena. To jest moja miłość. Chociaż ostatnio się jakaś taka wystraszona zrobiła.........dziwne. Jak tylko podniosłam aparat do góry luuu do budy. Jakoś to pogodzę. W każdym razie przynajmniej duchowo na razie chłopaka wspieram:-)
-
Uchole ma absolutnie powalające:-:loveu:
-
Warszawa - dwie sznaucerkowate suńki - DT pilnie potrzebny!
Neigh replied to Neigh's topic in Już w nowym domu
jedyny ratunek dla dziewczynek to wyciągnięcie ich stamtąd do kogoś, kto cierpliwie krok po kroczku nauczy je co to smycz, obroża, spacer itp. Na razie kontakt z nimi bardziej przypomina "polowanie" Ja bym się je chyba bała brać na spacer, tam trzeba do lasu przez dość ruchliwą drogę przejść..........to nie takie proste. -
Azyl Cichy Kąt_POMOCY-SYTUACJA KRYTYCZNA,grozi nam LIKWIDACJA!!
Neigh replied to Ana_Zbyska's topic in Już w nowym domu
ja przepraszam za off [B]Betbet [/B]po byku ten nowy avatar:-) nawet bardziej mi się podoba -
Oskarka (Olcia) i Carmen błękitnookie huski. Są wieści z nowego domu. :)
Neigh replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Tęskni, tęskni........mało tego rozdłubuje............oj niedobrze Hala niedobrze -
Zresztą jak będę w czwartek odbierać Kołtunka, to się dopytam i poszukam laski:-)
-
To się chyba równa nowy facet :-)) te zmiany u Agnieszki:-). [URL]http://www.psy-warszawa.pl/index.php?go=suczki/bella[/URL] Nie mogę sobie przypomnieć gdzie ona siedzi........ale myślę, że ją namierzysz.
-
Warszawa - dwie sznaucerkowate suńki - DT pilnie potrzebny!
Neigh replied to Neigh's topic in Już w nowym domu
Dzikuski to jedno - ale w schronisku jest dużo psów biegających luzem.........to tacy "rezydenci", one dostają palmy, jak jakiś psiak wędruje przez schronisko.........taki "klatkowy". Robi się jeden wielki dym........nie z każdym psem tak można:( -
Azyl Cichy Kąt_POMOCY-SYTUACJA KRYTYCZNA,grozi nam LIKWIDACJA!!
Neigh replied to Ana_Zbyska's topic in Już w nowym domu
To ja też w biegu 1. nikomu i niczego nie zarzucam, a już zupełnie nie wiem, w którym momencie padł zarzut o niedbaniu o interesy schroniska. 2. mieszkam 30 km od Warszawy i mimo, że się udzielam w różny sposób w sprawach zwierząt..........nie mam najmniejszej szansy pomóc Wam w pilnowaniu - odległość to zwyczajnie wyklucza 3. kara pieniężna była właśnie jednym z takich pomysłow "co robić" Może nie jest to pomysł idealny, ale jakiś 4. zauważyłam jedynie, że w Polsce jest wiele azyli, schronisk. W kazdym z nich nie ma możliwości i środków zapewnienia należytego dozoru nocnego. Bo jak i za co? Zauważyłam także, że monitoring być moze rozwiąże problem Waszego schroniska.....ale nie rozwiąże problemu globalnie. I jednorazowa "ściepa" niczego nie załatwi. Wystarczy, że osoba "podejrzana" - nawet po założeniu monitoringu u Was przeniesie się 50 km dalej.......do innego azylu, schroniska, przytuliska. Ja po prostu głośno pytam.....co w takim przypadku robić w ogóle? Co będzie np. jeśli podobne historie zaczną się zdarzać gdzie indziej, albo w kilku miejscach na raz?? -
zaraz tam ogromna..............phi 172cm, to co to jest;-) Ja w weekend wyprawiam Kołtunka, ale jeśli dasz radę to Kłaczka:-) na spacerek weź. Zdaniem Agnieszki ( ale schudła jeeeeeenyyyy) to też jest gostek b. sympatyczny. Mam natomiast inną prośbę. Znasz babcię Bellę? Znalazłam osobę, która chce jej zrobić kampanię reklamową.......no i zdjęć seniorki nam trzeba!!!! Najlepiej takich z ludźmi......może być w boksie, byle z ludzmi, że się głaskać daje. Gwiazdę z niej będę robić. Dasz radę???
-
A wysyłaj:-) Zawsze chętnie o gadziorach pogadam, popiszę itp:-)
-
Oskarka (Olcia) i Carmen błękitnookie huski. Są wieści z nowego domu. :)
Neigh replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Haaaaaala, a widziałaś Guziczka? Ładniutki cioooo? Ale ja absolutnie niczego nie sugeruje........ -
kOŁTUNEK zapłacony i zarezerwowany. Dostałam kontakt na kolejnego chętnego od Lika - przedstawiam Sobowtóra, co nie?
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Neigh replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Przybywa..........u mnie mnożą się sobowtóry. Ponoć doszedł sobowtór Bazylego..........ja się zadepczę. Kurde......i jeszcze totalnie czasu nie mam.:angryy: A Kołtunek już zarezerwowany i wpłacony:-)))) Ha:-) -
:calus: dla niezawodnych ciotek. Zajmę się nim ciut bardziej jak Kołtunka wyprawię:-)
-
Ślepaczek Alex zostaje na zawsze w DT u Sinei :)))
Neigh replied to pidzej's topic in Już w nowym domu
Pidzej - a jak długo tam jeszcze będzie?? Ja ostatnio o szpitalach leczniocwych to mam delikatnie mówiąc takie se zdanie - szkoda gadać nawet -
zaprowadzić! Jak miałam moje 4 "utopki" - kociaki co je jeden mądry chciał utopić.....to cierpiałam. Poszłam do weta.....a ten do mnie czyś na głowę kobieto upadła? ciut przyciąć..........trzeba było:-) a tak na marginesie, możesz sama próbować, ale ja sie bojałam.....( nowe słowo a ładne - bojać:-)
-
O i takie słowa lubię CDN........no :-)
-
mlodziutka wielkouszka NEGRITA- JUZ W NOWYM DOMKU!!
Neigh replied to schroniskoJozefow's topic in Już w nowym domu
Ja też ja też zawsze podczytuję:-) -
Bossshhe niebieskie żaby...........koszmar stał sie rzeczywistością........
-
No.........poza tym sobowtór jest śmieszny gostek........taki "nakręcony". Mówię do niego : ty stój chlopie, tu nie ma żartów tu o życie chodzi.... Dobra idę chyba sie wykąpie.........nadal czuję w nosie ten "schroniskowy smrodek"
-
A nieprawda..........ten drugi morduchę ma bardzo, bardzo, tylko reszta taka hmm....no zadek ma nieco za drobny jak na moje oko. Ale co ja tam wiem.....