Jump to content
Dogomania

Neigh

Members
  • Posts

    6128
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neigh

  1. [quote name='AśkaK']A czy to konieczne jest żeby on w tym szpitalu siedział?:oops: Ja mam średnie zaufanie do tej lecznicy:roll:...no i wiadomo, rekonwalescencja w domu przebiega zawsze szybciej niż w samotności w lecznicowej klatce.[/quote] Nic dodać, nic ująć..........święte słowa
  2. Ja cały czas czekam na dobre wieści o tym domku co to się kroił.......
  3. Dom wariatów. On wygląda trochę jak ten psiak z "Maski". Ja myślałam, że on już wyszedł........:angryy: No dobra jak tylko troszkę mi się czasowo poluzuje, to się poprzyglądam co i gdzie by tu jeszcze.. Chociaż tak naprawdę to pierwsza w kolejce była Lena. To jest moja miłość. Chociaż ostatnio się jakaś taka wystraszona zrobiła.........dziwne. Jak tylko podniosłam aparat do góry luuu do budy. Jakoś to pogodzę. W każdym razie przynajmniej duchowo na razie chłopaka wspieram:-)
  4. Neigh

    Metamorfozy

    Uchole ma absolutnie powalające:-:loveu:
  5. jedyny ratunek dla dziewczynek to wyciągnięcie ich stamtąd do kogoś, kto cierpliwie krok po kroczku nauczy je co to smycz, obroża, spacer itp. Na razie kontakt z nimi bardziej przypomina "polowanie" Ja bym się je chyba bała brać na spacer, tam trzeba do lasu przez dość ruchliwą drogę przejść..........to nie takie proste.
  6. ja przepraszam za off [B]Betbet [/B]po byku ten nowy avatar:-) nawet bardziej mi się podoba
  7. Tęskni, tęskni........mało tego rozdłubuje............oj niedobrze Hala niedobrze
  8. Zresztą jak będę w czwartek odbierać Kołtunka, to się dopytam i poszukam laski:-)
  9. To się chyba równa nowy facet :-)) te zmiany u Agnieszki:-). [URL]http://www.psy-warszawa.pl/index.php?go=suczki/bella[/URL] Nie mogę sobie przypomnieć gdzie ona siedzi........ale myślę, że ją namierzysz.
  10. Dzikuski to jedno - ale w schronisku jest dużo psów biegających luzem.........to tacy "rezydenci", one dostają palmy, jak jakiś psiak wędruje przez schronisko.........taki "klatkowy". Robi się jeden wielki dym........nie z każdym psem tak można:(
  11. To ja też w biegu 1. nikomu i niczego nie zarzucam, a już zupełnie nie wiem, w którym momencie padł zarzut o niedbaniu o interesy schroniska. 2. mieszkam 30 km od Warszawy i mimo, że się udzielam w różny sposób w sprawach zwierząt..........nie mam najmniejszej szansy pomóc Wam w pilnowaniu - odległość to zwyczajnie wyklucza 3. kara pieniężna była właśnie jednym z takich pomysłow "co robić" Może nie jest to pomysł idealny, ale jakiś 4. zauważyłam jedynie, że w Polsce jest wiele azyli, schronisk. W kazdym z nich nie ma możliwości i środków zapewnienia należytego dozoru nocnego. Bo jak i za co? Zauważyłam także, że monitoring być moze rozwiąże problem Waszego schroniska.....ale nie rozwiąże problemu globalnie. I jednorazowa "ściepa" niczego nie załatwi. Wystarczy, że osoba "podejrzana" - nawet po założeniu monitoringu u Was przeniesie się 50 km dalej.......do innego azylu, schroniska, przytuliska. Ja po prostu głośno pytam.....co w takim przypadku robić w ogóle? Co będzie np. jeśli podobne historie zaczną się zdarzać gdzie indziej, albo w kilku miejscach na raz??
  12. zaraz tam ogromna..............phi 172cm, to co to jest;-) Ja w weekend wyprawiam Kołtunka, ale jeśli dasz radę to Kłaczka:-) na spacerek weź. Zdaniem Agnieszki ( ale schudła jeeeeeenyyyy) to też jest gostek b. sympatyczny. Mam natomiast inną prośbę. Znasz babcię Bellę? Znalazłam osobę, która chce jej zrobić kampanię reklamową.......no i zdjęć seniorki nam trzeba!!!! Najlepiej takich z ludźmi......może być w boksie, byle z ludzmi, że się głaskać daje. Gwiazdę z niej będę robić. Dasz radę???
  13. A wysyłaj:-) Zawsze chętnie o gadziorach pogadam, popiszę itp:-)
  14. Haaaaaala, a widziałaś Guziczka? Ładniutki cioooo? Ale ja absolutnie niczego nie sugeruje........
  15. kOŁTUNEK zapłacony i zarezerwowany. Dostałam kontakt na kolejnego chętnego od Lika - przedstawiam Sobowtóra, co nie?
  16. Przybywa..........u mnie mnożą się sobowtóry. Ponoć doszedł sobowtór Bazylego..........ja się zadepczę. Kurde......i jeszcze totalnie czasu nie mam.:angryy: A Kołtunek już zarezerwowany i wpłacony:-)))) Ha:-)
  17. :calus: dla niezawodnych ciotek. Zajmę się nim ciut bardziej jak Kołtunka wyprawię:-)
  18. Pidzej - a jak długo tam jeszcze będzie?? Ja ostatnio o szpitalach leczniocwych to mam delikatnie mówiąc takie se zdanie - szkoda gadać nawet
  19. zaprowadzić! Jak miałam moje 4 "utopki" - kociaki co je jeden mądry chciał utopić.....to cierpiałam. Poszłam do weta.....a ten do mnie czyś na głowę kobieto upadła? ciut przyciąć..........trzeba było:-) a tak na marginesie, możesz sama próbować, ale ja sie bojałam.....( nowe słowo a ładne - bojać:-)
  20. Neigh

    Metamorfozy

    O i takie słowa lubię CDN........no :-)
  21. Ja też ja też zawsze podczytuję:-)
  22. Bossshhe niebieskie żaby...........koszmar stał sie rzeczywistością........
  23. No.........poza tym sobowtór jest śmieszny gostek........taki "nakręcony". Mówię do niego : ty stój chlopie, tu nie ma żartów tu o życie chodzi.... Dobra idę chyba sie wykąpie.........nadal czuję w nosie ten "schroniskowy smrodek"
  24. A nieprawda..........ten drugi morduchę ma bardzo, bardzo, tylko reszta taka hmm....no zadek ma nieco za drobny jak na moje oko. Ale co ja tam wiem.....
  25. [B]Ciociu Yono[/B] bo to nie trza dyskutować tylko od razu lu po ryju:-) Niech Adaśko do mnie napisze........se pokorespondujemy:-) hihihi
×
×
  • Create New...