Nie wiem jak reagować na zachowanie Titki. Nie sikała na łóżko tylko dwa dni. Robi to tak: cały dzień jest bardzo czysta, załatwia się na spacerze a wieczorem bawiąc się z psami wskakuje na łóżko i sika. Nie przerywa sobie zabawy, zachowuje się jakby to było normalne. Na mówienie ostrym głosem "fuj" nie reaguje.