Jump to content
Dogomania

tamb

Members
  • Posts

    7318
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tamb

  1. Zostaly jeszcze dwa koty w Oronsku. Mile przytulaki, ktore przed zima musza znalezc domy. :shake: Po wyleczeniu tych, ktore mam na tymczasie w kolejce jest ich matka a potem ... Z psami juz sobie nie radze. Nie moglabym dac tymczasu. Kochana hop! majac na glowie 5 psow, wziela 6-tego.:loveu:
  2. Oby adopcje suniek byly tak udane jak oswajanie i leczenie u hop! Ja sie tak zablokowalam, ze moge wykonywac tylko blagalne telefony jak zobacze jakies nieszczescie. Dobrze, ze mam taka siostre.:loveu::loveu::loveu: (W przyszlym tygodniu bede miala polskie znaki.:oops:)
  3. Sunia po zabiegu. Hop! jutro wszystko napisze. Bylo to ropomacicze albo wczesna obumarla ciaza.
  4. Filifionka jest w lecznicy przy Bialobrzeskiej. Hop! odbiera ja okolo 23-ciej. Kciuki potrzebne.:thumbs:
  5. Pomoc potrzebna. Julitko, napisz to w tytule.
  6. Jest pewien problem utrudniajacy adopcje - Filifionka jest dzika.
  7. Julitko, wiem, ze Filifionka jest u Ciebie bezpieczna i przestanie sie bac. :loveu:
  8. Oj wrobilam, wrobilam.:shake:
  9. hop! byla z sunia u weta, sama o tym napisze. Bedzie potrzebna pomoc na zwrot kosztow weterynaryjnych. Wiem, ze juz sie zaczely.
  10. Julitko dziekuje (dalej nie mam polskich znakow, beda bledy). Jestes wspaniala, sunia bardzo sie bala i dlugo by nie pociagnela moknac na deszczu. Cala sie trzesla. Dziekuje tez Red, Dorce i Ani-tygrysiczce za transport do Warszawy.:loveu:
  11. Pusia po operacji czuje sie dobrze. :multi:
  12. Dom sie znajdzie. Sunia madra i mila. A ja ciagle nie mam polskich znakow i pisze z bledami. :oops:
  13. Przepraszam za bledy ale chwilowo nie mam polskich znakow. Pani Pusi trafila w ciezkim stanie do szpitala a Pusia zajela sie matka pani i sasiadka. Caly czas dostaje leki, w poniedzialek bedzie miala operacje guza. Jestem w stalym kontakcie z weterynarzem i wszystko o Pusi wiem mimo, ze jej nie spotykam. W poniedzialek potrzebne zacisniete kciuki.;)
  14. Koniecznie trzeba pokazac ja w Kundlu burym. Przepraszam za blady ale chwilowo nie moge uzyc polskich znakow.:oops:
  15. Nic się nie zmieniło. Tosia będzie u hop! do czasu wyleczenia i znalezienia nowego domu. Zbanowanie hop! nie ma żadnego znaczenia.
  16. Murka, masz doświadczenie i najlepiej wyczujesz sytuację.
  17. Tosia jest w dt u hop! Hop! w kamienicy w Warszawie ma Gabiego, adoptowaną z azylu Lulę (jest u mamy ale hop! wyprowadza i leczy). Nika, Joko były tymczasowiczkami ale dzikie, trudne więc zostały na stałe. Tosia jest piątym psem. Wydawało się, że nie ma ryzyka, łatwa adopcja bo ładna, młoda, mała. A tu wyszła poważna choroba. Dlatego ważne jest współdziałanie i pomoc.
  18. Moje psy w mieszkaniu lubią koty, bawią się z nimi. Na spacerze mało mi ręki nie urwą tak szaleją na smyczy na widok kota. Zachowują się jak koci mordercy a chodzi tylko o gonienie uciekającego. Może w przypadku Roana też tak jest.
  19. Na pierwszą stronę, potrzebna pomoc.
  20. Przepraszam, że nie na temat. Zobaczcie wątek Tosi z mojego podpisu, proszę.
  21. Wysłałam maila z zapytaniem o sterylizację do pana Piotra. Nie mam odpowiedzi. Trochę mnie to martwi. Proszę, zobaczcie wątek Tosi z mojego podpisu.:shake:
  22. Pusia czuje się lepiej, powoli jest przygotowywana do wycięcia guza na pyszczku. Uszy już ma zdrowe. Poprosiłam osobę z dogo o zrobienie zdjęć. Jesteśmy umówione na środę. Zobaczcie wątek Tosi z mojego podpisu, proszę.:shake:
×
×
  • Create New...