Jump to content
Dogomania

tamb

Members
  • Posts

    7318
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tamb

  1. Ja też:-( Ale tak trudno o dobre domy, że trzeba było to zrobić.:placz:
  2. Sabcia dobrze zniosła sterylizację, weterynarz powiedział, że za dwa tygodnie byłyby szczeniaki.:shake:
  3. Jeden domek jest z Krakowa, drugi z Niepołomic. Jutro o 10tej będzie spotkanie z ludźmi z Niepołomic w hotelu.
  4. Nikt jej nie chce, nikt nie odwiedza. Dlaczego?:shake:
  5. Dwa domki sprawdzę ale żaden mnie nie przekonuje na 100%. W jednym pani zna się na psach, jednego miała 12 lat, drugiego 15 ale ma głos osoby starszej. Kiedy się spotkamy, okaże się w jaki jest wieku. W drugim domku jest ogród, 10-letnia dziewczynka ale poprzedni pies się zgubił. Szukają, rozpaczają, jeszcze nie pytałam w jakich okolicznościach to się stało. Podchodzę do tego bardzo sceptycznie. Zobaczymy :crazyeye:
  6. Została jeszcze jedna kotka do złapania. Może w niedzielę się uda.
  7. A tu:[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/krakow-wyrzucona-z-samochodu-trojka-pilnie-szuka-domu-pomozcie-123964/[/url]
  8. Tym razem, nie.:eviltong: Ale wszystko przed nami.;)
  9. Jak dotąd mam dużo szczęścia w tym szaleństwie (4 psy w hotelu :stupid:). Komitet Pomocy dla Zwierząt Przystań Ocalenie pokrył w całości koszt surowicy a nieoceniona Frotka zorganizowała pieniądze na sterylizację aborcyjną z TOZu. Jestem bardzo wdzięczna i dziękuję.:loveu:
  10. Saba jutro będzie miała sterylizację aborcyjną, weterynarz od razu określi wiek. Dotąd się nie udało zajrzeć jej w zęby bo jest półdzika. Można przy karmienu z ręki głaskać ją palcem po nosie i bródce ale nigdzie indziej. Przy zmianie położenia dłoni, ucieka. Małego Kajtka głaskałam ale był sztywny ze strachu i się trząsł. Nie będzie to łatwa adopcja.
  11. Asior, dziękuję. Dzięki Tobie i Miniulce19 nie przegapię żadnego telefonu.:multi: Miniulka19 zastąpi mnie przy Trojce.:loveu:
  12. Miniulka19 zastąpi mnie przy Trojce.:multi::Rose:Dziękuję, mogę odbierać telefony i żadnego nie przegapię.
  13. Telefonów jest dużo, jak dotąd 2 warte sprawdzenia. Miniulka19 pojedzie dziś z Trojką do programu a ja będę dzięki temu pilnować telefonów.
  14. Beatko, wszystko zorganizowałaś :loveu:, nie zawiodę. Może Trojce i Fuksikowi się uda.
  15. Jest dzisiaj w Dzienniku Polskim. Kciuki potrzebne.
  16. Wszystko się skomplikowało (u mnie). Jutro prawdopodobnie będzie w Dzienniku Polskim Fuks (mam go w hotelu) i powinnam siedzieć w domu i odbierać telefony. Równocześnie będzie w programie Trojka (też mam ją w hotelu). Czy mógłby ktoś z Krakowa przedstawić Trojkę w programie?
  17. Czy mógłby ktoś pojechać jutro z Trojką do programu, jeżeli będzie w Dzienniku Polskim Fux? Boję się, żeby nie przegapić fuxiowych telefonów a na adopcji Trojki też bardzo mi zależy. Te dwa psy mają szansę na dom (program i gazeta), a ja się nie rozdwoję. Bardzo proszę o pomoc.
  18. Więc Fux będzie jutro w DP. Bardzo się martwię bo będą telefony fuxiowe a ja mam być o 17-tej w Wieliczce, żeby pojechać z Trojką do programu. Może ktoś przy Trojce mnie zastąpi, bardzo proszę.:Help_2:
  19. Bardzo się cieszę, że dragonek100 pojawiła się na dogo i że mogłam ją poznać "na żywo".:loveu:
  20. Oj tak, jest cudny i kochany. Wygłaskałam go dzisiaj.
  21. Trojka jest kochana i trochę spokojniejsza. Pospacerowała z moim synem i chyba była zadowolona.:loveu:
  22. Dziękuję, Fuksik w środę ma być w Dzienniku Polskim.
  23. Ufff, dziękuję.:loveu:
  24. Mówiłam jej, żeby ogłosiła, dała znać do schroniska, do TOZu ale ona chce, żeby ktoś za nią wszystko zrobił. Nawet zdjęć zrobić nie chce i wysłać. Jestem ostatnio nerwowa, byłam w czasie rozmowy opanowana ale nie potrafię się z kobietą porozumieć. Pytała mnie czy z psem się wychodzi bo jej nasikał w przedpokoju, smyczy nie kupi bo ma jakiś pasek.
  25. Zadzwoniła do mnie jakaś kobieta, że zabrała do siebie psa "bo czekał pod sklepem kilka godzin". Oczekuje pomocy (zabrania psa), rozważa wypuszczenie go. Przyznam, że jakaś dziwna. Podała mi swój nr tel. Nie jestem w stanie zabrać do hotelu piątego psa, w domu mam cztery. Kto może z nią porozmawiać i pomóc? Ja nie mam już cierpliwości.
×
×
  • Create New...