-
Posts
7318 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tamb
-
Dinka (kiedyś Małpka) z lękiem separacyjnym ma wspaniały dom w Krakowie.
tamb replied to hop!'s topic in Już w nowym domu
Biedna Małpka.:shake: Mam nadzieję, że będą wizyty poadopcyjne i jeśli w zimie Małpka będzie dalej skazana na budę, zostanie odebrana. Jeśli potrafili uwiązać na łańcuchu Niko i oddać bo go nie chcą, to znaczy, że są to prymitywni ludzie traktujący zwierzęta jak przedmioty. -
W Lednicy Górnej za Wieliczką są miejsca.
-
Dinka (kiedyś Małpka) z lękiem separacyjnym ma wspaniały dom w Krakowie.
tamb replied to hop!'s topic in Już w nowym domu
Pilnie potrzebna pomoc [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pies-z-wypalonymi-oczami-nie-pozwolmy-trafic-mu-do-schronu-pilne-139325/[/URL] -
***Zulus*** piękny,wspaniały ,dostojny już w nowym domu
tamb replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Pilnie potrzebna pomoc [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pies-z-wypalonymi-oczami-nie-pozwolmy-trafic-mu-do-schronu-pilne-139325/[/URL] -
To jakiś obłęd, pilnie potrzebna pomoc [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pies-z-wypalonymi-oczami-nie-pozwolmy-trafic-mu-do-schronu-pilne-139325/[/URL]
-
pies z wypalonymi oczami! zdj. str. 5. Potrzebne wsparcie! Feluś ma dom.
tamb replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Wykombinujcie przechowanie nawet na tydzień. Pieniądze się znajdą, trzeba wątek posłać dalej. On nie może trafić do schroniska.:-( -
Pirat bez oczka- kulka miłości- już w domku!!! Radom
tamb replied to red's topic in Już w nowym domu
Pomoc potrzebna [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/stary-slepy-wiec-do-schroniska-slepcio-blaga-o-pomoc-139293/[/URL] -
Mix ONka - pilnie potrzebna pomoc w ogłoszeniach!- Śląsk MA DOM
tamb replied to Eruane's topic in Już w nowym domu
Pomoc potrzebna [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/stary-slepy-wiec-do-schroniska-slepcio-blaga-o-pomoc-139293/[/URL] -
Po co żyć, jeśli nie ma się dla kogo?? Dżejdi zwątpił... Kraków MA DOM
tamb replied to MajeczQa's topic in Już w nowym domu
Pomoc potrzebna [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/stary-slepy-wiec-do-schroniska-slepcio-blaga-o-pomoc-139293/[/URL] -
Pomoc potrzebna http://www.dogomania.pl/forum/f28/stary-slepy-wiec-do-schroniska-slepcio-blaga-o-pomoc-139293/
-
Przeczytałam :-(
-
***Zulus*** piękny,wspaniały ,dostojny już w nowym domu
tamb replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Zadzwonił do mnie jurmar98 i już wiem, że Zulus nie jedzie do hotelu tylko został w nowym domu. -
***Zulus*** piękny,wspaniały ,dostojny już w nowym domu
tamb replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Wierzę, że wszystko się uda i hotel nie będzie potrzeby. Podbudowała mnie wypowiedź Tomka. Przy współpracy osób kochających zwierzęta musi się udać.:multi: -
Żeby nie było tak jak z Dziadziem, który był pokazany w tym programie [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/starutki-owczarkowaty-dziadzio-juz-szczesliwy-za-tm-130336/index38.html[/URL] Grot musi mieć jak najmniej stresów i dom bardzo dokładnie sprawdzony. Będzie ogłaszany w krakowskich gazetach. Musi się udać.
-
Rozmawiałam przed chwilą z panią, u której jest suka. Okazało się, że to nie ta poszukiwana. A gmina Kłaj podobno zawsze obiecuje a nic nie robi. Takie jest zdanie tej pani. Suka ma dwa dni, potem zostanie wypuszczona na ulicę. Ja trzeciego psa do hotelu nie dam rady zabrać. Może ktoś ma jakiś pomysł.
-
Wczoraj zadzwoniła do mnie kobieta z prośbą o pomoc. W Kłaju, przy ruchliwej ulicy ktoś zgubił albo wyrzucił z samochodu kilkuletnią sukę - owczarka niemieckiego. Kobieta ma trzy psy i nie może przygarnąć suni czy przechować w domu. Wpuściła ją na podwórko i prosi o pomoc. Suka jest zadbana, ufna, łagodna. Mam nr.tel tej kobiety. To starsza osoba, zupełnie bezradna w tej sytuacji.
-
Wróciłam z hotelu chora, Grot jeszcze bardziej rozgryzł sobie ogon. W boksie była krew. Ostatnio byłam w niedzielę i nie było gorzej niż wcześniej. Teraz jest gorzej. Po spacerze nie chciał wypuścić mnie z boksu, wtulał się i chciał żebym go zabrała. Z pozytywnych rzeczy jest to, że ma apetyt (zjadł miskę domowego, zawsze chętnie zjada) i cieszy się spacerem. Jeśli z najbliższych ogłoszeń (będą w Dzienniku Polskim i Wyborczej) nie znajdzie się dom trzeba znaleźć mu płatny dom tymczasowy, inaczej się wykończy. Walczyłam w domu, żeby go zabrać, usłyszałam, że jeśli to zrobię to znaczy, że przestałam myśleć racjonalnie.