-
Posts
7318 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tamb
-
Wezmę wagę do plecaka.:evil_lol: Chciałabym sunię zważyć o ile da się wziąć na ręce.
-
Cieszę się, że mogę pomóc bo do schroniska nie mam odwagi jeździć.:oops: Mam chyba za słabą psychikę do tego. Dzisiaj miałam ciężką noc, Gerda miała najdłuższy w swoim życiu atak padaczki. Właśnie wróciłam od wetki. A tak się cieszyłam bo rok już nie miała ataków.
-
Tak, wszystko mam przygotowane.
-
Cudny Karmelek. Mam w podpisie Mimi i Henia o podobnym typie urody.;)
-
Jest bardzo grzeczny, kupkę robi już na spacerze (siku jeszcze nie), nie niszczy, przesypia wtulony w człowieka całą noc.:loveu:
-
Zobaczę ją i wyprowadzę dopiero w piątek.:oops:
-
Podrzucam na pierwszą stronę.
-
Takie małe czupiradło.:eviltong:
-
LAKI, z Łodzi, historia niesamowita, jak z bajki, i wreszcie DOM :).
tamb replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Jeszcze dwa psy w kolejce i już go ogłoszę w Dzienniku Polskim. -
Tylko ja się zastanawiam, skąd te wszystkie panie mają mój nr telefonu. :crazyeye: Ja już ledwo żyję z tym zwierzyńcem ale jakbym odmówiła, wykończyłabym się psychicznie. I tak źle i tak niedobrze.:shake:
-
W związku z tym, że Henio po prawie 5 latach wrócił z adopcji, trzeba go było umieścić w hotelu dla psów. Okres, kiedy osoba chcąca zachować anonimowość otoczyła Henia pomocą finansową, dobiega końca. Potrzebne są deklaracje, koszt hotelu 10zł doba. Zakładam ten post jako rozliczeniowy i bardzo proszę o pomoc dla Henia. Henia wziąć do siebie nie mogę bo byłby konflikt z moimi psami. Założyłam oddzielne konto:Konto: 17 1160 2202 0000 0002 5908 3521 Stałe delkaracje: Pani Basia z poza dogo - 100zł teresaa118 - 50zł ______ razem 150zł brakuje 150 Stałe deklaracje wpłacone: kwiecień teresaa118 - 50zł (za kwiecień) ________________________________ Stałe deklaracje wpłacone: maj teresaa118 - 50zł Pani Basia -100zł __________________________ 150zł Stałe deklaracje wpłacone: czerwiec teresaa118 - 50zł Pani Basia - 100zł _____________________________ Bazarki: Doda_ http://www.dogomania.pl/forum/thread...8#post22019948 - (aktualnie wpłynęło 122zł, w tym 25zł do zwrotu dla Doda_ za przesyłkę) ania68 http://www.dogomania.pl/forum/thread...5#post22030885- 100zł. wpłacone terra http://www.dogomania.pl/forum/thread...Henia-do-18-04 - 148,75zł. wpłacone jolantina http://www.dogomania.pl/forum/threads/253119-Bazarek-cegiełkowy-dla-Fizi-i-Henia-czynny-do-01-06-do-godz-22-00 - 135zł, wpłacone wpłaty jednorazowe wpłacone: kwiecień elik - 50zł salibinka - 50zł ___________________ 100zł w kwietniu wpłynęło: 148,75 - terra 100 - wpłaty jednorazowe (elik, salibinka) 50 - deklaracja stała za kwiecień - teresaa118 122zł - Doda_ ___________________________________________________________________ 298,75 Wydatki: 300zł - hotel Henia za kwiecień (wpłacone 30 kwietnia) Zostało: 50zł - deklaracja stała - teresaa118 za maj 122zł - Doda_(bazarek) 100zł - ania68 (bazarek) 100zł - Pani Basia 129zł - Lidan (bazarek) ____________________________________________________________ 501zł Wydatki: 310zł - hotel Henia za maj (wpłacone 2 czerwca) Wpłaty jednorazowe wpłacone: czerwiec 30zł - Besia11 Zostało: 50zł - deklaracja stała - teresaa118 za czerwiec 122zł - Doda_ 19zł - z bazarku Lidan 50zł - z bazarku ania68 135zł - bazarek jolantina 30zł - Besia11 100zł - deklaracja stała - Pani Basia za czerwiec ____________________________________________________________ 506zł Wydatki: 300zł - hotel Henia za czerwiec (wpłacone 30 czerwca) Stałe deklaracje wpłacone: lipiec teresaa118 - 50zł Pani Basia -100zł Wpłaty jednorazowe wpłacone: lipiec 52,51zł - elik 40zł - Lidan (bazarek) Zostało: 206zł - z czerwca 50zł - teresaa118 52,51zł - elik 40zł - Lidan (bazarek) 100zł - Pani Basia 50zł - teresa118 za sierpień ______________________ 498,51zł Stałe deklaracje wpłacone: sierpień teresaa118 - 50zł Pani Basia - 150zł, nadpłata 50zł Wydatki 310zł - hotel Henia za lipiec, wpłacone 30 lipca 63zł - gryzaczki, zabawka __________________________ 373zł zostało 125,51zł 150zł - Pani Basia 45zł - mój bazarek _________________ 315zł Wydatki hotel za sierpień - 310zł, przelałam 26 sierpnia zostało 10zł Stałe deklaracje wpłacone: wrzesień teresaa118 - 50zł pani Basia - 100zł Wpłaty jednorazowe wpłacone: wrzesień salibinka - 50zł Nuncek - 50zł salibinka - 50zł caha - 65zł, bazarek morski _____________________ razem za wrzesień 365zł Przelałam za hotel 300zł zostało 65zł Stałe deklaracje wpłacone: październik teresaa118 - 50zł Pani Basia - 100zł Wpłaty jednorazowe wpłacone: teresaa118 - 50zł kiyoshi - 20zł terra - 20zł ____________________________ Razem 305zł Przelałam za hotel 310zł listopad Wpłaty jednorazowe wpłacone: 50zł - salibinka wydatki 40zł - fryzjer zostało 10zł Stałe deklaracje wpłacone: listopad teresaa118 - 50zł Pani Basia - 50zł __________________ razem 110zł Przelałam 110zł za hotel (Henio poszedł do adopcji 11 listopada)
-
Julitko, dziękuję za banerek.:Rose:
-
Ktoś wyrzucił szczeniaka z samochodu. Osoba, która jechała do pracy zabrała go z ruchliwej ulicy. Dzwoniła z prośbą o pomoc. Mój numer telefonu był akurat w Dzienniku Polskim bo ogłaszałam innego psa. Szczeniak przyjechał do mnie. Nie czułam się na siłach izolować Gerdy od szczeniaka. Gerda potrzebuje dużo czasu zanim przyjmie do domu zwierzaka a ja w tej chwili jestem sama. Żeby wyprowadzić Ozziego, Titkę i Timona musiałam zamknąć Gerdę na balkonie żeby nie włamała się do pokoju, w którym zamknęłam małego Henia. To duży stres dla mnie, dla Gerdy ... Zaczęłam dzwonić do wszystkich a wszyscy dalej do wszystkich. Znalazła się wspaniała osoba, która dała dom tymczasowy. Teraz maluch czeka na dom stały. Jest bardzo ładny. Patia zrobiła mu zdjęcia, za co bardzo dziękuję. Aktualizacja - Henio jako 5-letni pies jest w hotelu i szuka domu.
-
Na koncie pojawiło się 100zł od j3nny. Bardzo dziękuję, to wielka pomoc. :loveu:Rozliczenie będę robić na pierwszej stronie.
-
Transport do hotelu bardzo potrzebny. Kto może przewieźć Syrię?
-
Okaże się w środę. Tylko jak ją pokazywać 50km od Krakowa po ukazaniu się ogłoszenia jeśli mogłaby tam zostać. Chyba jestem zmęczona bo wszystko wydaje mi się trudne i niemożliwe.:shake:
-
Bardzo podobny.:loveu:
-
Podbijam wątek.
-
Sunia jest na podwórku u kobiety, która zadzwoniła. Kobieta ma ciężką sytuację finansową, nie jest w stanie zapewnić opieki weterynaryjnej, kupić karmę. W środę jedziemy z Edytą zobaczyć jakie tam są warunki i porozmawiać, czy sunia mogłaby tam zostać do czasu nabrania odporności po szczepieniu a może do czasu znalezienia domu. Jeśli kobieta się zgodzi a warunki są takie, że suni nic nie będzie groziło, zostawimy wór karmy, odrobaczę sunię i będziemy szukać domu. Trzeba będzie sunię wysterylizować po szczepieniu. Jeśli warunki nie będą odpowiednie i sunia nie będzie mogła zostać, zabieramy ją do hotelu. We wtorek kupię karmę i coś na odrobaczenie. W tej chwili wydatki to: karma, odrobaczenie. Za 10 dni szczepienie, potem sterylizacja. To wydatki jeśli obejdzie się bez hotelu. j3nny dziękuję za pomoc, zaraz podam nr konta.:loveu:
-
Tak, to ta sunia.
-
Podrzucam, może ktoś przeczyta.
-
Kto może pomóc? W najlepszym wypadku potrzebna karma i opieka weterynaryjna, w najgorszym hotel i wet. http://www.dogomania.pl/forum/f28/wyrzucona-z-samochodu-sunia-potrzebna-pomoc-finansowa-krakow-142272/
-
Po wyadoptowaniu psów, które miałam w hotelu (Dianka i Dżejdi)postanowiłam świadomie wziąć ze schroniska do hotelu Syrię [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1160/krakow-syria-cudowna-radosna-sunia-w-schronie-52712/[/URL] . To jest to z czym sobie poradzę nie prosząc o pomoc na dogo. Parę dni temu zadzwonił telefon w sprawie szczeniaka wyrzuconego z samochodu. Poznałam wspaniałą osobę, która dała mu bezpłatny dom tymczasowy, ja natomiast czuję się w obowiązku zapewnić mu opiekę weterynaryjną, karmę, zabawki i znaleźć dom. Nie zakładałam mu wątku ale pewnie założę bo Patia zrobiła sesję zdjęciową i muszę go Wam pokazać. Pomoc przy nim nie jest też potrzebna, no chyba, że dogomaniacki domek zechciałby go przygarnąć na stałe.;) Dzisiaj zadzwoniła kobieta, która mieszka 50km od Krakowa, prosząc o pomoc. Ktoś na jej podwórko wyrzucił z samochodu bardzo przerażoną sunię. Mamy tam jechać w środę z edit_f i zobaczyć jak sprawy się mają. Nie wykluczam, że sunię będzie trzeba zabrać do hotelu. Trzeba będzie odrobaczyć, zaszczepić, wysterylizować i jeśli kobieta, która dzwoniła zgodzi się ją przechować, kupić karmę. Tu zaczynają się schody a raczej bariera finansowa. Nie dam rady.:oops: Bardzo proszę o pomoc bo wspólnymi siłami możemy zająć się sunią. Ja przy moich 4 psach i 8 kotach własnych już nie jestem w stanie niczego więcej sfinansować. Rozliczenie: Wpłaty: j3enny - 100zł hop! od Kamy2 - 200zł ______________________________ Razem 300zł Wydatki: hotel 10 dni (150zł) rozliczyłam sama surowica i Fiprex - 50zł szelki - 16zł smyczka - 13zł Pratel(4 tabletki) - 20zł 1 tabletka jest na 10kg (wezmę wagę łazienkową), wzięłam na dwa odrobaczenia, myślę, że zostanie na inną bidę _____________________________________________ Razem 99zł (poza hotelem) Zostało 201zł